Liga 1
Romanian Soccer  Cauta in Romanian Soccer
Romanian Soccer
Nationala Romaniei
 

FOTBAL INTERNATIONAL

-

UK Anglia:Premier League

-

Clasament Premier League

-

Clasament Championship

-

IT Italia: Serie A

-

Clasament Serie A Italia

-

Clasament Serie B Italia

-

SP Spain:Primera División

-

Clasament Primera Division

-

DE Germania: Bundesliga

-

Clasament Bundesliga

-

Clasament Zweite Bundesliga

-

FR Franta: Ligue 1

-

Clasament Ligue 1

-

PO Portugalia: Liga Sagres

-

Clasament Portugalia

-

OL Olanda: Eredivisie

-

Clasament Olanda

-

BE Belgia: Jupiler League

-

Clasament Belgia

-

TU Turcia: Süper Lig

-

Clasament Turcia

-

GR Grecia:Ethniki Katigoria

-

RU Rusia: Premier League

-

Clasament Rusia

-

UC Ucraina: Vyscha Liga

-

ball America de Sud

-

ball Africa

-

Cupa Africii pe Natiuni

-

ball Asia

-


Arhiva stiri


nu exista stiri


Top News

-CM 2018: Cifrele turneului final din Rusia

-Răzvan Raţ şi-a anunţat încheierea carierei de jucător

-Biletul zilei la pariuri din partea specialistilor

-Juventus Bucureşti a devenit Asociaţia Sport Club Daco-Getica

-Presa spaniolă susţine că Real Madrid a ajuns la un acord cu Chelsea pentru transferul portarului Courtois

-Zinedine Zidane se va alătura conducerii lui Juventus Torino

-Dinamo şi-a prezentat echipamentul pentru noul sezon




Care este cea mai bună casă de pariuri?
Unibet
Stanleybet
River Bet
Betano
Efbet
Mozzart
Admiral
Betfair
Sportingbet
NetBet
Casa Pariurilor
Betarena
Winmasters
Baumbet
888
William Hill
Superbet
Fortuna
Maxbet
Circus
  » rezultate   » arhiva

Arhiva Stiri Romanian Soccer
L M M J V S D
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

S-au nascut azi

Alin Ilin
România
34 ani

Branko Radovanović
Serbia
37 ani

Carlo Costly
Honduras
36 ani

Giacinto Facchetti
Italia
76 ani

Gianmarco Piccioni
Italia
27 ani

Nabil Fekir
Franţa
25 ani

Ovidiu Iacov
România
37 ani

Panagiotis Lagos
Grecia
33 ani

Ricardo Gomez
Brazilia
37 ani

Tomas Danilevičus
Lituania
40 ani


Liga 1
Steaua Bucuresti ASA CFR Cluj
CS Universitatea Gaz Metan Mediaș
Dinamo FC Botosani Pandurii
CSM Iasi Viitorul Constanta
Concordia Chiajna
-


2018-2019


Liga 1 2018-2019
20.07.2018 CFR 1907 Cluj
21:00
FC Botoșani Telekom Sport 1 C
21.07.2018 FC Hermannstadt
18:00
Sepsi Sfântu Gheorghe Telekom Sport 1 C
21.07.2018 Astra Giurgiu
21:00
Fotbal Club FCSB Telekom Sport 1 C
22.07.2018 FC Viitorul
18:00
Dunărea Călărași Telekom Sport 1 C
22.07.2018 Dinamo București
21:00
FC Voluntari Telekom Sport 1 C
23.07.2018 Gaz Metan Mediaș
18:00
Concordia Chiajna Telekom Sport 1 C
23.07.2018 CS Universitatea Craiova
21:00
CSM Politehnica Iaşi Telekom Sport 1 C


1. Astra Giurgiu 0
2. CFR 1907 Cluj 0
3. Concordia Chiajna 0
4. CS Universitatea Craiova 0
5. CSM Politehnica Iaşi 0
6. Dinamo București 0
7. Dunărea Călărași 0
8. FC Botoșani 0
9. FC Hermannstadt 0
10. FC Viitorul 0
11. FC Voluntari 0
12. Fotbal Club FCSB 0
13. Gaz Metan Mediaș 0
14. Sepsi Sfântu Gheorghe 0
Clasament 2018-2019

Liga 2


Liga 2
01.06.2018 ASA Târgu-Mureș ASU Poli Timişoara C
01.06.2018 Chindia Târgoviște Olimpia Satu-Mare C
01.06.2018 Luceafărul Oradea Foresta Suceava C
01.06.2018 FC Argeș Pitești FC UTA Arad C
02.06.2018 Ripensia Timișoara Știința Miroslava C
02.06.2018 Academica Clinceni CS Afumați C
02.06.2018 Sportul Snagov FC Hermannstadt C
02.06.2018 Dacia Unirea Brăila Pandurii Târgu-Jiu C
02.06.2018 Metaloglobus București Dunărea Călărași C
02.06.2018 CS Mioveni CS Balotești C


1. Dunărea Călărași 93
2. FC Hermannstadt 91
3. Chindia Târgoviște 75
4. FC Argeș Pitești 68
5. CS Afumați 68
6. Academica Clinceni 58
7. ASU Poli Timişoara 57
8. Luceafărul Oradea 53
9. CS Mioveni 52
10. Sportul Snagov 51
11. Ripensia Timișoara 48
12. FC UTA Arad 47
13. CS Balotești 47
14. Pandurii Târgu-Jiu 42
15. Dacia Unirea Brăila 41
16. Metaloglobus București 38
17. Știința Miroslava 37
18. Foresta Suceava 33
19. ASA Târgu-Mureș 32
20. Olimpia Satu-Mare -30
Clasament Liga 2

C1


Liga 3 C1
26.05.2017 Olimpic Cetate Râşnov Aerostar Bacău C
26.05.2017 Sporting Liești Olimpia Râmnicu-Sărat C
26.05.2017 Metalosport Galaţi SC Bacău C
26.05.2017 Avântul Valea Mărului CSM Roman C
26.05.2017 AFC Odorheiu-Secuiesc Atletico Vaslui C
26.05.2017 AFK Csíkszereda Știința Miroslava C
26.05.2017 AFC Hărman CSM Pașcani C


1. Știința Miroslava 64
2. AFC Hărman 63
3. AFK Csíkszereda 63
4. Aerostar Bacău 48
5. Avântul Valea Mărului 43
6. CSM Roman 40
7. Olimpic Cetate Râşnov 38
8. Sporting Liești 38
9. Olimpia Râmnicu-Sărat 34
10. Metalosport Galaţi 30
11. Atletico Vaslui 29
12. AFC Odorheiu-Secuiesc 28
13. CSM Pașcani 23
14. Sportul Chişcani 16
15. SC Bacău -19
Clasament C1

C2


Liga 3 C2
26.05.2017 Astra Giurgiu II Metaloglobus București C
26.05.2017 FC Viitorul II CS Tunari C
26.05.2017 Arsenal Malu Petrolistul Boldești C
26.05.2017 Unirea Slobozia Viitorul Domnești C
26.05.2017 CSM Olteniţa Dinamo II București C
26.05.2017 Axiopolis Sport Cernavodă Delta Dobrogea Tulcea C
26.05.2017 SC Popeşti Leordeni Înainte Modelu C


1. Metaloglobus București 60
2. Viitorul Domnești 49
3. CS Tunari 46
4. FC Viitorul II 44
5. Unirea Slobozia 41
6. Delta Dobrogea Tulcea 39
7. SC Popeşti Leordeni 39
8. Dinamo II București 38
9. CSM Olteniţa 35
10. Astra Giurgiu II 35
11. Axiopolis Sport Cernavodă 34
12. Înainte Modelu 29
13. Petrolistul Boldești 22
14. Arsenal Malu 0
Clasament C2

C3


Liga 3 C3
26.05.2017 Steaua București II FC Aninoasa C
26.05.2017 FCM Alexandria SCM Argeș Pitești 2012 C
26.05.2017 CS Podari Concordia Chiajna II C
26.05.2017 ACSO Filiaşi ACS URBAN Titu C
26.05.2017 Sporting Roșiori-de-Vede Atletic Bradu C
26.05.2017 Flacăra Moreni CS Mioveni II C
26.05.2017 FC Voluntari II ACS Şirineasa C


1. SCM Argeș Pitești 2012 72
2. Atletic Bradu 47
3. FC Voluntari II 44
4. FCM Alexandria 44
5. Flacăra Moreni 43
6. Concordia Chiajna II 40
7. Sporting Roșiori-de-Vede 40
8. CS Universitatea Craiova II 38
9. CS Mioveni II 38
10. ACSO Filiaşi 37
11. FC Aninoasa 37
12. Steaua București II 35
13. ACS Şirineasa 27
14. ACS URBAN Titu 23
15. CS Podari 13
Clasament C3

C4


Liga 3 C4
26.05.2017 Performanţa Ighiu Millenium Giarmata C
26.05.2017 CSM Lugoj CS Național Sebiș C
26.05.2017 Ripensia Timișoara Pandurii Târgu-Jiu II C
26.05.2017 CSM Şcolar Reşiţa ACS Poli Timişoara II C
26.05.2017 UTA Bătrâna Doamnă II Industria Galda de Jos C
26.05.2017 Cetate Deva Nuova Mama Mia Bechicerecul-Mic C
26.05.2017 Gloria Lunca Teuz Cermei Unirea 1924 Alba-Iulia C


1. Ripensia Timișoara 55
2. CSM Şcolar Reşiţa 54
3. CSM Lugoj 51
4. Cetate Deva 49
5. CS Național Sebiș 47
6. Industria Galda de Jos 46
7. Performanţa Ighiu 42
8. Gloria Lunca Teuz Cermei 28
9. ACS Poli Timişoara II 27
10. Pandurii Târgu-Jiu II 27
11. Unirea 1924 Alba-Iulia 26
12. Millenium Giarmata 24
13. UTA Bătrâna Doamnă II 19
14. Nuova Mama Mia Bechicerecul-Mic 18
Clasament C4

C5


Liga 3 C5
26.05.2017 FC Zalău ASA Târgu-Mureş II C
26.05.2017 FC Hermannstadt Sănătatea Cluj C
26.05.2017 Gaz Metan Mediaș II ASF Comuna Recea C
26.05.2017 Recolta Dorolţ Unirea Jucu C
26.05.2017 Unirea Dej CS Oşorhei C
26.05.2017 Viitorul Ulmeni Metalurgistul Cugir C
26.05.2017 Avântul Reghin CS Iernut C


1. FC Hermannstadt 67
2. Metalurgistul Cugir 55
3. Unirea Jucu 53
4. Sănătatea Cluj 53
5. ASF Comuna Recea 50
6. FC Zalău 49
7. Avântul Reghin 46
8. Gaz Metan Mediaș II 46
9. Unirea Dej 38
10. Viitorul Ulmeni 33
11. CS Iernut 29
12. ASA Târgu-Mureş II 27
13. CS Oşorhei 23
14. Recolta Dorolţ 17
15. FC Bistriţa 8
Clasament C5