Liga 1
Romanian Soccer  Cauta in Romanian Soccer

Nationala Romaniei
 

FOTBAL INTERNATIONAL

-

UK Anglia:Premier League

-

Clasament Premier League

-

Clasament Championship

-

IT Italia: Serie A

-

Clasament Serie A Italia

-

Clasament Serie B Italia

-

SP Spain:Primera División

-

Clasament Primera Division

-

DE Germania: Bundesliga

-

Clasament Bundesliga

-

Clasament Zweite Bundesliga

-

FR Franta: Ligue 1

-

Clasament Ligue 1

-

PO Portugalia: Liga Sagres

-

Clasament Portugalia

-

OL Olanda: Eredivisie

-

Clasament Olanda

-

BE Belgia: Jupiler League

-

Clasament Belgia

-

TU Turcia: Süper Lig

-

Clasament Turcia

-

GR Grecia:Ethniki Katigoria

-

RU Rusia: Premier League

-

Clasament Rusia

-

UC Ucraina: Vyscha Liga

-

ball America de Sud

-

ball Africa

-

Cupa Africii pe Natiuni

-

ball Asia

-



Clasament C5 2008-2009

Seria C1 | Seria C2 | Seria C3 | Seria C4 | Seria C5 | Seria C6 |

Etapa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


Romania Liga 3 - Standings  2008-2009/c5/ Romania Liga 3 - Standings 2008-2009/c5/

Clasament si etape din C5

  Clasament: General Acasa Deplasare   Ultima actualizare
25 Februarie 2017
Pozitie in clasament Echipa Meciuri V E I Goluri G.dif. Puncte
1 Fortuna Covaci 30 18 7 5 63-24 39 61
2 CS Ineu 30 17 6 7 45-34 11 57
3 Minerul Mehedinţi Valea-Copcii 30 15 11 4 57-32 25 56
4 Viitorul Sânandrei 30 13 9 8 41-34 7 48
5 Building Vânju-Mare 30 12 9 9 35-28 7 45
6 CFR Marmosim Simeria 30 14 2 14 52-38 14 44
7 FC Timişoara II 30 13 5 12 42-35 7 44
8 CS Naţional Sebiş 30 10 8 12 42-45 -3 38
9 Progresul Gătaia 30 10 7 13 38-50 -12 37
10 ALTO Gradimento Albina 30 10 7 13 28-40 -12 37
11 Gloria CTP Arad 30 10 5 15 40-45 -5 35
12 Dacia Orăştie 30 10 5 15 38-57 -19 35
13 Calor Timişoara 30 10 5 15 36-42 -6 35
14 AS Nova Mama Mia Bechicerecul-Mic 30 8 10 12 34-43 -9 34
15 Unirea Sânnicolau-Mare 30 9 6 15 32-53 -21 33
16 CS Vulcan 30 8 4 18 25-48 -23 28
17 Corvinul Hunedoara 0 0 0 0 0-0 0 0
18 FCM Reşiţa 0 0 0 0 0-0 0 0
*V = Victorii; E = Meciuri terminate la egalitate; I = Infrangeri; G.dif = Diferenta dintre golurile date si golurile primite.
*Poate exista o intarziere de pana la doua ore de la incheierea unui meci pana la actualizarea clasamentului.
Liga 3 C5 Etapa 1
15.08.2008 Viitorul Sânandrei
-
  Corvinul Hunedoara Comparatie
15.08.2008 CS Ineu
-
  FCM Reşiţa Comparatie
15.08.2008 ALTO Gradimento Albina
2 - 1
  CS Vulcan Comparatie
15.08.2008 Unirea Sânnicolau-Mare
4 - 2
  Gloria CTP Arad Comparatie
15.08.2008 Dacia Orăştie
0 - 3
  CFR Marmosim Simeria Comparatie
15.08.2008 FC Timişoara II
0 - 1
  Building Vânju-Mare Comparatie
15.08.2008 Minerul Mehedinţi Valea-Copcii
4 - 1
  AS Nova Mama Mia Bechicerecul-Mic Comparatie
15.08.2008 CS Naţional Sebiş
2 - 1
  Calor Timişoara Comparatie
15.08.2008 Progresul Gătaia
0 - 0
  Fortuna Covaci Comparatie

Liga 3 C5 Etapa 2
22.08.2008 Gloria CTP Arad
1 - 2
  Progresul Gătaia Comparatie
22.08.2008 Fortuna Covaci
5 - 0
  Dacia Orăştie Comparatie
22.08.2008 CFR Marmosim Simeria
3 - 2
  Viitorul Sânandrei Comparatie
22.08.2008 Building Vânju-Mare
0 - 0
  Minerul Mehedinţi Valea-Copcii Comparatie
22.08.2008 Corvinul Hunedoara
-
  FC Timişoara II Comparatie
22.08.2008 FCM Reşiţa
-
  CS Naţional Sebiş Comparatie
22.08.2008 Calor Timişoara
1 - 2
  ALTO Gradimento Albina Comparatie
23.08.2008 CS Vulcan
2 - 0
  Unirea Sânnicolau-Mare Comparatie
23.08.2008 AS Nova Mama Mia Bechicerecul-Mic
0 - 0
  CS Ineu Comparatie

Liga 3 C5 Etapa 3
29.08.2008 ALTO Gradimento Albina
-
  FCM Reşiţa Comparatie
29.08.2008 Minerul Mehedinţi Valea-Copcii
-
  Corvinul Hunedoara Comparatie
29.08.2008 Unirea Sânnicolau-Mare
0 - 0
  Calor Timişoara Comparatie
29.08.2008 FC Timişoara II
1 - 0
  CFR Marmosim Simeria Comparatie
29.08.2008 Viitorul Sânandrei
4 - 4
  Dacia Orăştie Comparatie
29.08.2008 CS Ineu
2 - 1
  Building Vânju-Mare Comparatie
29.08.2008 CS Naţional Sebiş
2 - 1
  AS Nova Mama Mia Bechicerecul-Mic Comparatie
29.08.2008 Gloria CTP Arad
2 - 1
  Fortuna Covaci Comparatie
30.08.2008 Progresul Gătaia
2 - 1
  CS Vulcan Comparatie

Liga 3 C5 Etapa 4
05.09.2008 Dacia Orăştie
1 - 2
  FC Timişoara II Comparatie
05.09.2008 Fortuna Covaci
1 - 2
  Viitorul Sânandrei Comparatie
05.09.2008 CFR Marmosim Simeria
0 - 1
  Minerul Mehedinţi Valea-Copcii Comparatie
05.09.2008 Building Vânju-Mare
2 - 2
  CS Naţional Sebiş Comparatie
05.09.2008 Corvinul Hunedoara
-
  CS Ineu Comparatie
05.09.2008 FCM Reşiţa
-
  Unirea Sânnicolau-Mare Comparatie
05.09.2008 Calor Timişoara
2 - 1
  Progresul Gătaia Comparatie
06.09.2008 CS Vulcan
1 - 0
  Gloria CTP Arad Comparatie
06.09.2008 AS Nova Mama Mia Bechicerecul-Mic
2 - 0
  ALTO Gradimento Albina Comparatie

Liga 3 C5 Etapa 5
12.09.2008 ALTO Gradimento Albina
1 - 0
  Building Vânju-Mare Comparatie
12.09.2008 Progresul Gătaia
-
  FCM Reşiţa Comparatie
12.09.2008 FC Timişoara II
1 - 0
  Viitorul Sânandrei Comparatie
12.09.2008 Minerul Mehedinţi Valea-Copcii
4 - 1
  Dacia Orăştie Comparatie
12.09.2008 CS Ineu
4 - 1
  CFR Marmosim Simeria Comparatie
12.09.2008 CS Naţional Sebiş
-
  Corvinul Hunedoara Comparatie
12.09.2008 Gloria CTP Arad
1 - 0
  Calor Timişoara Comparatie
13.09.2008 Unirea Sânnicolau-Mare
1 - 2
  AS Nova Mama Mia Bechicerecul-Mic Comparatie
13.09.2008 CS Vulcan
0 - 1
  Fortuna Covaci Comparatie

Liga 3 C5 Etapa 6
19.09.2008 Dacia Orăştie
1 - 1
  CS Ineu Comparatie
19.09.2008 Fortuna Covaci
3 - 1
  FC Timişoara II Comparatie
19.09.2008 CFR Marmosim Simeria
2 - 1
  CS Naţional Sebiş Comparatie
19.09.2008 Building Vânju-Mare
3 - 0
  Unirea Sânnicolau-Mare Comparatie
19.09.2008 Corvinul Hunedoara
-
  ALTO Gradimento Albina Comparatie
19.09.2008 FCM Reşiţa
-
  Gloria CTP Arad Comparatie
19.09.2008 Calor Timişoara
4 - 1
  CS Vulcan Comparatie
20.09.2008 AS Nova Mama Mia Bechicerecul-Mic
0 - 0
  Progresul Gătaia Comparatie
07.10.2008 Viitorul Sânandrei
2 - 1
  Minerul Mehedinţi Valea-Copcii Comparatie

Liga 3 C5 Etapa 7
26.09.2008 Unirea Sânnicolau-Mare
-
  Corvinul Hunedoara Comparatie
26.09.2008 ALTO Gradimento Albina
1 - 0
  CFR Marmosim Simeria Comparatie
26.09.2008 CS Ineu
1 - 1
  Viitorul Sânandrei Comparatie
26.09.2008 CS Naţional Sebiş
3 - 0
  Dacia Orăştie Comparatie
26.09.2008 Gloria CTP Arad
2 - 2
  AS Nova Mama Mia Bechicerecul-Mic Comparatie
26.09.2008 Calor Timişoara
2 - 2
  Fortuna Covaci Comparatie
27.09.2008 CS Vulcan
-
  FCM Reşiţa Comparatie
27.09.2008 Progresul Gătaia
3 - 1
  Building Vânju-Mare Comparatie
21.10.2008 Minerul Mehedinţi Valea-Copcii
1 - 3
  FC Timişoara II Comparatie

Liga 3 C5 Etapa 8
03.10.2008 Dacia Orăştie
2 - 1
  ALTO Gradimento Albina Comparatie
03.10.2008 FC Timişoara II
7 - 1
  CS Ineu Comparatie
03.10.2008 Viitorul Sânandrei
0 - 0
  CS Naţional Sebiş Comparatie
03.10.2008 Fortuna Covaci
1 - 1
  Minerul Mehedinţi Valea-Copcii Comparatie
03.10.2008 CFR Marmosim Simeria
3 - 2
  Unirea Sânnicolau-Mare Comparatie
03.10.2008 Building Vânju-Mare
3 - 1
  Gloria CTP Arad Comparatie
03.10.2008 Corvinul Hunedoara
-
  Progresul Gătaia Comparatie
03.10.2008 FCM Reşiţa
-
  Calor Timişoara Comparatie
04.10.2008 AS Nova Mama Mia Bechicerecul-Mic
3 - 1
  CS Vulcan Comparatie

Liga 3 C5 Etapa 9
10.10.2008 ALTO Gradimento Albina
0 - 0
  Viitorul Sânandrei Comparatie
10.10.2008 Unirea Sânnicolau-Mare
2 - 1
  Dacia Orăştie Comparatie
10.10.2008 CS Ineu
2 - 1
  Minerul Mehedinţi Valea-Copcii Comparatie
10.10.2008 CS Naţional Sebiş
0 - 1
  FC Timişoara II Comparatie
10.10.2008 Gloria CTP Arad
-
  Corvinul Hunedoara Comparatie
10.10.2008 FCM Reşiţa
-
  Fortuna Covaci Comparatie
10.10.2008 Calor Timişoara
0 - 1
  AS Nova Mama Mia Bechicerecul-Mic Comparatie
11.10.2008 Progresul Gătaia
1 - 0
  CFR Marmosim Simeria Comparatie
11.10.2008 CS Vulcan
3 - 0
  Building Vânju-Mare Comparatie

Liga 3 C5 Etapa 10
17.10.2008 Dacia Orăştie
3 - 1
  Progresul Gătaia Comparatie
17.10.2008 FC Timişoara II
0 - 1
  ALTO Gradimento Albina Comparatie
17.10.2008 Viitorul Sânandrei
1 - 0
  Unirea Sânnicolau-Mare Comparatie
17.10.2008 Minerul Mehedinţi Valea-Copcii
3 - 2
  CS Naţional Sebiş Comparatie
17.10.2008 CFR Marmosim Simeria
1 - 1
  Gloria CTP Arad Comparatie
17.10.2008 Building Vânju-Mare
4 - 1
  Calor Timişoara Comparatie
17.10.2008 Corvinul Hunedoara
-
  CS Vulcan Comparatie
17.10.2008 AS Nova Mama Mia Bechicerecul-Mic
-
  FCM Reşiţa Comparatie
18.10.2008 Fortuna Covaci
0 - 0
  CS Ineu Comparatie

Liga 3 C5 Etapa 11
24.10.2008 ALTO Gradimento Albina
1 - 1
  Minerul Mehedinţi Valea-Copcii Comparatie
24.10.2008 Unirea Sânnicolau-Mare
2 - 1
  FC Timişoara II Comparatie
24.10.2008 CS Naţional Sebiş
0 - 1
  CS Ineu Comparatie
24.10.2008 Gloria CTP Arad
4 - 1
  Dacia Orăştie Comparatie
24.10.2008 FCM Reşiţa
-
  Building Vânju-Mare Comparatie
24.10.2008 Calor Timişoara
-
  Corvinul Hunedoara Comparatie
25.10.2008 Progresul Gătaia
1 - 3
  Viitorul Sânandrei Comparatie
25.10.2008 CS Vulcan
2 - 0
  CFR Marmosim Simeria Comparatie
25.10.2008 AS Nova Mama Mia Bechicerecul-Mic
0 - 1
  Fortuna Covaci Comparatie

Liga 3 C5 Etapa 12
28.10.2008 Corvinul Hunedoara
-
  FCM Reşiţa Comparatie
28.10.2008 Dacia Orăştie
1 - 0
  CS Vulcan Comparatie
28.10.2008 FC Timişoara II
1 - 1
  Progresul Gătaia Comparatie
28.10.2008 Viitorul Sânandrei
2 - 1
  Gloria CTP Arad Comparatie
28.10.2008 Minerul Mehedinţi Valea-Copcii
5 - 0
  Unirea Sânnicolau-Mare Comparatie
28.10.2008 CS Ineu
2 - 0
  ALTO Gradimento Albina Comparatie
28.10.2008 Fortuna Covaci
2 - 1
  CS Naţional Sebiş Comparatie
28.10.2008 CFR Marmosim Simeria
3 - 0
  Calor Timişoara Comparatie
28.10.2008 Building Vânju-Mare
1 - 0
  AS Nova Mama Mia Bechicerecul-Mic Comparatie

Liga 3 C5 Etapa 13
31.10.2008 ALTO Gradimento Albina
2 - 1
  CS Naţional Sebiş Comparatie
31.10.2008 Unirea Sânnicolau-Mare
2 - 1
  CS Ineu Comparatie
31.10.2008 Building Vânju-Mare
1 - 0
  Fortuna Covaci Comparatie
31.10.2008 AS Nova Mama Mia Bechicerecul-Mic
-
  Corvinul Hunedoara Comparatie
31.10.2008 FCM Reşiţa
-
  CFR Marmosim Simeria Comparatie
31.10.2008 Calor Timişoara
0 - 1
  Dacia Orăştie Comparatie
01.11.2008 Progresul Gătaia
1 - 3
  Minerul Mehedinţi Valea-Copcii Comparatie
01.11.2008 CS Vulcan
1 - 3
  Viitorul Sânandrei Comparatie
10.03.2009 Gloria CTP Arad
0 - 3
  FC Timişoara II Comparatie

Liga 3 C5 Etapa 14
07.11.2008 ALTO Gradimento Albina
1 - 1
  Fortuna Covaci Comparatie
07.11.2008 Dacia Orăştie
-
  FCM Reşiţa Comparatie
07.11.2008 FC Timişoara II
0 - 0
  CS Vulcan Comparatie
07.11.2008 Viitorul Sânandrei
2 - 0
  Calor Timişoara Comparatie
07.11.2008 Minerul Mehedinţi Valea-Copcii
3 - 1
  Gloria CTP Arad Comparatie
07.11.2008 CS Ineu
2 - 1
  Progresul Gătaia Comparatie
07.11.2008 CS Naţional Sebiş
2 - 1
  Unirea Sânnicolau-Mare Comparatie
07.11.2008 CFR Marmosim Simeria
4 - 1
  AS Nova Mama Mia Bechicerecul-Mic Comparatie
07.11.2008 Corvinul Hunedoara
-
  Building Vânju-Mare Comparatie

Liga 3 C5 Etapa 15
14.11.2008 Unirea Sânnicolau-Mare
1 - 2
  ALTO Gradimento Albina Comparatie
14.11.2008 Gloria CTP Arad
2 - 0
  CS Ineu Comparatie
14.11.2008 Fortuna Covaci
-
  Corvinul Hunedoara Comparatie
14.11.2008 Building Vânju-Mare
2 - 1
  CFR Marmosim Simeria Comparatie
14.11.2008 FCM Reşiţa
-
  Viitorul Sânandrei Comparatie
14.11.2008 Calor Timişoara
1 - 0
  FC Timişoara II Comparatie
14.11.2008 Progresul Gătaia
4 - 2
  CS Naţional Sebiş Comparatie
15.11.2008 CS Vulcan
0 - 0
  Minerul Mehedinţi Valea-Copcii Comparatie
15.11.2008 AS Nova Mama Mia Bechicerecul-Mic
2 - 1
  Dacia Orăştie Comparatie

Liga 3 C5 Etapa 16
21.11.2008 ALTO Gradimento Albina
2 - 1
  Progresul Gătaia Comparatie
21.11.2008 Unirea Sânnicolau-Mare
0 - 2
  Fortuna Covaci Comparatie
21.11.2008 Dacia Orăştie
0 - 0
  Building Vânju-Mare Comparatie
21.11.2008 FC Timişoara II
-
  FCM Reşiţa Comparatie
21.11.2008 Viitorul Sânandrei
1 - 1
  AS Nova Mama Mia Bechicerecul-Mic Comparatie
21.11.2008 Minerul Mehedinţi Valea-Copcii
3 - 1
  Calor Timişoara Comparatie
21.11.2008 CS Ineu
2 - 1
  CS Vulcan Comparatie
21.11.2008 CS Naţional Sebiş
1 - 2
  Gloria CTP Arad Comparatie
21.11.2008 CFR Marmosim Simeria
-
  Corvinul Hunedoara Comparatie

Liga 3 C5 Etapa 17
28.11.2008 Gloria CTP Arad
1 - 0
  ALTO Gradimento Albina Comparatie
28.11.2008 Building Vânju-Mare
2 - 0
  Viitorul Sânandrei Comparatie
28.11.2008 Corvinul Hunedoara
-
  Dacia Orăştie Comparatie
28.11.2008 FCM Reşiţa
-
  Minerul Mehedinţi Valea-Copcii Comparatie
28.11.2008 Calor Timişoara
2 - 0
  CS Ineu Comparatie
28.11.2008 Progresul Gătaia
0 - 0
  Unirea Sânnicolau-Mare Comparatie
28.11.2008 CS Vulcan
3 - 4
  CS Naţional Sebiş Comparatie
28.11.2008 Fortuna Covaci
1 - 0
  CFR Marmosim Simeria Comparatie
28.11.2008 AS Nova Mama Mia Bechicerecul-Mic
3 - 0
  FC Timişoara II Comparatie

Liga 3 C5 Etapa 18
27.02.2009 Gloria CTP Arad
2 - 1
  Unirea Sânnicolau-Mare Comparatie
27.02.2009 CFR Marmosim Simeria
3 - 1
  Dacia Orăştie Comparatie
27.02.2009 Building Vânju-Mare
1 - 0
  FC Timişoara II Comparatie
27.02.2009 Corvinul Hunedoara
-
  Viitorul Sânandrei Comparatie
27.02.2009 FCM Reşiţa
-
  CS Ineu Comparatie
27.02.2009 Calor Timişoara
3 - 0
  CS Naţional Sebiş Comparatie
28.02.2009 CS Vulcan
2 - 1
  ALTO Gradimento Albina Comparatie
28.02.2009 Fortuna Covaci
3 - 0
  Progresul Gătaia Comparatie
28.02.2009 AS Nova Mama Mia Bechicerecul-Mic
3 - 3
  Minerul Mehedinţi Valea-Copcii Comparatie

Liga 3 C5 Etapa 19
06.03.2009 Unirea Sânnicolau-Mare
0 - 1
  CS Vulcan Comparatie
06.03.2009 Dacia Orăştie
1 - 2
  Fortuna Covaci Comparatie
06.03.2009 Viitorul Sânandrei
1 - 0
  CFR Marmosim Simeria Comparatie
06.03.2009 Minerul Mehedinţi Valea-Copcii
0 - 0
  Building Vânju-Mare Comparatie
06.03.2009 FC Timişoara II
-
  Corvinul Hunedoara Comparatie
06.03.2009 CS Ineu
2 - 1
  AS Nova Mama Mia Bechicerecul-Mic Comparatie
06.03.2009 CS Naţional Sebiş
-
  FCM Reşiţa Comparatie
06.03.2009 ALTO Gradimento Albina
1 - 1
  Calor Timişoara Comparatie
07.03.2009 Progresul Gătaia
1 - 1
  Gloria CTP Arad Comparatie

Liga 3 C5 Etapa 20
13.03.2009 FCM Reşiţa
-
  ALTO Gradimento Albina Comparatie
13.03.2009 Calor Timişoara
2 - 0
  Unirea Sânnicolau-Mare Comparatie
13.03.2009 CFR Marmosim Simeria
2 - 1
  FC Timişoara II Comparatie
13.03.2009 Dacia Orăştie
3 - 2
  Viitorul Sânandrei Comparatie
13.03.2009 Corvinul Hunedoara
-
  Minerul Mehedinţi Valea-Copcii Comparatie
13.03.2009 Building Vânju-Mare
0 - 1
  CS Ineu Comparatie
13.03.2009 Fortuna Covaci
2 - 0
  Gloria CTP Arad Comparatie
14.03.2009 CS Vulcan
0 - 0
  Progresul Gătaia Comparatie
14.03.2009 AS Nova Mama Mia Bechicerecul-Mic
0 - 0
  CS Naţional Sebiş Comparatie

Liga 3 C5 Etapa 21
20.03.2009 FC Timişoara II
2 - 1
  Dacia Orăştie Comparatie
20.03.2009 Gloria CTP Arad
3 - 0
  CS Vulcan Comparatie
20.03.2009 Viitorul Sânandrei
0 - 0
  Fortuna Covaci Comparatie
20.03.2009 Minerul Mehedinţi Valea-Copcii
3 - 2
  CFR Marmosim Simeria Comparatie
20.03.2009 CS Naţional Sebiş
1 - 1
  Building Vânju-Mare Comparatie
20.03.2009 CS Ineu
-
  Corvinul Hunedoara Comparatie
20.03.2009 ALTO Gradimento Albina
1 - 1
  AS Nova Mama Mia Bechicerecul-Mic Comparatie
20.03.2009 Unirea Sânnicolau-Mare
-
  FCM Reşiţa Comparatie
21.03.2009 Progresul Gătaia
2 - 0
  Calor Timişoara Comparatie

Liga 3 C5 Etapa 22
27.03.2009 Building Vânju-Mare
2 - 0
  ALTO Gradimento Albina Comparatie
27.03.2009 FCM Reşiţa
-
  Progresul Gătaia Comparatie
27.03.2009 Viitorul Sânandrei
2 - 0
  FC Timişoara II Comparatie
27.03.2009 Dacia Orăştie
2 - 1
  Minerul Mehedinţi Valea-Copcii Comparatie
27.03.2009 CFR Marmosim Simeria
0 - 1
  CS Ineu Comparatie
27.03.2009 Corvinul Hunedoara
-
  CS Naţional Sebiş Comparatie
27.03.2009 Calor Timişoara
1 - 1
  Gloria CTP Arad Comparatie
28.03.2009 AS Nova Mama Mia Bechicerecul-Mic
1 - 1
  Unirea Sânnicolau-Mare Comparatie
28.03.2009 Fortuna Covaci
3 - 0
  CS Vulcan Comparatie

Liga 3 C5 Etapa 23
03.04.2009 CS Ineu
3 - 0
  Dacia Orăştie Comparatie
03.04.2009 Minerul Mehedinţi Valea-Copcii
1 - 1
  Viitorul Sânandrei Comparatie
03.04.2009 FC Timişoara II
1 - 2
  Fortuna Covaci Comparatie
03.04.2009 CS Naţional Sebiş
1 - 1
  CFR Marmosim Simeria Comparatie
03.04.2009 Unirea Sânnicolau-Mare
2 - 0
  Building Vânju-Mare Comparatie
04.04.2009 ALTO Gradimento Albina
-
  Corvinul Hunedoara Comparatie
04.04.2009 Progresul Gătaia
3 - 2
  AS Nova Mama Mia Bechicerecul-Mic Comparatie
04.04.2009 Gloria CTP Arad
-
  FCM Reşiţa Comparatie
04.04.2009 CS Vulcan
0 - 3
  Calor Timişoara Comparatie

Liga 3 C5 Etapa 24
07.04.2009 CFR Marmosim Simeria
4 - 0
  ALTO Gradimento Albina Comparatie
07.04.2009 Corvinul Hunedoara
-
  Unirea Sânnicolau-Mare Comparatie
07.04.2009 Building Vânju-Mare
3 - 0
  Progresul Gătaia Comparatie
07.04.2009 FC Timişoara II
2 - 2
  Minerul Mehedinţi Valea-Copcii Comparatie
07.04.2009 Viitorul Sânandrei
0 - 2
  CS Ineu Comparatie
07.04.2009 Dacia Orăştie
1 - 0
  CS Naţional Sebiş Comparatie
07.04.2009 FCM Reşiţa
-
  CS Vulcan Comparatie
07.04.2009 AS Nova Mama Mia Bechicerecul-Mic
2 - 1
  Gloria CTP Arad Comparatie
07.04.2009 Fortuna Covaci
3 - 1
  Calor Timişoara Comparatie

Liga 3 C5 Etapa 25
10.04.2009 ALTO Gradimento Albina
3 - 2
  Dacia Orăştie Comparatie
10.04.2009 CS Ineu
1 - 4
  FC Timişoara II Comparatie
10.04.2009 CS Naţional Sebiş
1 - 1
  Viitorul Sânandrei Comparatie
10.04.2009 Minerul Mehedinţi Valea-Copcii
1 - 1
  Fortuna Covaci Comparatie
10.04.2009 Unirea Sânnicolau-Mare
2 - 1
  CFR Marmosim Simeria Comparatie
10.04.2009 Gloria CTP Arad
1 - 1
  Building Vânju-Mare Comparatie
10.04.2009 Progresul Gătaia
-
  Corvinul Hunedoara Comparatie
10.04.2009 Calor Timişoara
-
  FCM Reşiţa Comparatie
11.04.2009 CS Vulcan
1 - 0
  AS Nova Mama Mia Bechicerecul-Mic Comparatie

Liga 3 C5 Etapa 26
17.04.2009 Viitorul Sânandrei
1 - 0
  ALTO Gradimento Albina Comparatie
17.04.2009 Dacia Orăştie
1 - 0
  Unirea Sânnicolau-Mare Comparatie
17.04.2009 CFR Marmosim Simeria
7 - 0
  Progresul Gătaia Comparatie
17.04.2009 Minerul Mehedinţi Valea-Copcii
1 - 1
  CS Ineu Comparatie
17.04.2009 FC Timişoara II
4 - 1
  CS Naţional Sebiş Comparatie
17.04.2009 Building Vânju-Mare
1 - 0
  CS Vulcan Comparatie
17.04.2009 Corvinul Hunedoara
-
  Gloria CTP Arad Comparatie
17.04.2009 Fortuna Covaci
-
  FCM Reşiţa Comparatie
18.04.2009 AS Nova Mama Mia Bechicerecul-Mic
1 - 2
  Calor Timişoara Comparatie

Liga 3 C5 Etapa 27
24.04.2009 ALTO Gradimento Albina
1 - 3
  FC Timişoara II Comparatie
24.04.2009 Unirea Sânnicolau-Mare
2 - 0
  Viitorul Sânandrei Comparatie
24.04.2009 CS Naţional Sebiş
2 - 3
  Minerul Mehedinţi Valea-Copcii Comparatie
24.04.2009 CS Ineu
1 - 4
  Fortuna Covaci Comparatie
24.04.2009 Gloria CTP Arad
2 - 0
  CFR Marmosim Simeria Comparatie
24.04.2009 Calor Timişoara
2 - 0
  Building Vânju-Mare Comparatie
24.04.2009 CS Vulcan
-
  Corvinul Hunedoara Comparatie
24.04.2009 FCM Reşiţa
-
  AS Nova Mama Mia Bechicerecul-Mic Comparatie
25.04.2009 Progresul Gătaia
2 - 1
  Dacia Orăştie Comparatie

Liga 3 C5 Etapa 28
01.05.2009 Minerul Mehedinţi Valea-Copcii
1 - 0
  ALTO Gradimento Albina Comparatie
01.05.2009 FC Timişoara II
1 - 2
  Unirea Sânnicolau-Mare Comparatie
01.05.2009 Viitorul Sânandrei
2 - 1
  Progresul Gătaia Comparatie
01.05.2009 CS Ineu
0 - 1
  CS Naţional Sebiş Comparatie
01.05.2009 CFR Marmosim Simeria
2 - 1
  CS Vulcan Comparatie
01.05.2009 Dacia Orăştie
2 - 1
  Gloria CTP Arad Comparatie
01.05.2009 Fortuna Covaci
6 - 0
  AS Nova Mama Mia Bechicerecul-Mic Comparatie
01.05.2009 Building Vânju-Mare
-
  FCM Reşiţa Comparatie
01.05.2009 Corvinul Hunedoara
-
  Calor Timişoara Comparatie

Liga 3 C5 Etapa 29
05.05.2009 CS Vulcan
2 - 1
  Dacia Orăştie Comparatie
05.05.2009 Progresul Gătaia
4 - 0
  FC Timişoara II Comparatie
05.05.2009 Gloria CTP Arad
3 - 1
  Viitorul Sânandrei Comparatie
05.05.2009 Unirea Sânnicolau-Mare
1 - 1
  Minerul Mehedinţi Valea-Copcii Comparatie
05.05.2009 ALTO Gradimento Albina
1 - 1
  CS Ineu Comparatie
05.05.2009 CS Naţional Sebiş
3 - 2
  Fortuna Covaci Comparatie
05.05.2009 Calor Timişoara
3 - 2
  CFR Marmosim Simeria Comparatie
05.05.2009 AS Nova Mama Mia Bechicerecul-Mic
1 - 1
  Building Vânju-Mare Comparatie
08.05.2009 FCM Reşiţa
-
  Corvinul Hunedoara Comparatie

Liga 3 C5 Etapa 30
08.05.2009 CS Naţional Sebiş
2 - 0
  ALTO Gradimento Albina Comparatie
08.05.2009 CS Ineu
5 - 1
  Unirea Sânnicolau-Mare Comparatie
08.05.2009 Minerul Mehedinţi Valea-Copcii
2 - 0
  Progresul Gătaia Comparatie
08.05.2009 Viitorul Sânandrei
4 - 0
  CS Vulcan Comparatie
08.05.2009 FC Timişoara II
2 - 1
  Gloria CTP Arad Comparatie
08.05.2009 Fortuna Covaci
2 - 1
  Building Vânju-Mare Comparatie
08.05.2009 Corvinul Hunedoara
-
  AS Nova Mama Mia Bechicerecul-Mic Comparatie
08.05.2009 CFR Marmosim Simeria
-
  FCM Reşiţa Comparatie
08.05.2009 Dacia Orăştie
3 - 3
  Calor Timişoara Comparatie

Liga 3 C5 Etapa 31
15.05.2009 Fortuna Covaci
3 - 1
  ALTO Gradimento Albina Comparatie
15.05.2009 FCM Reşiţa
-
  Dacia Orăştie Comparatie
15.05.2009 Calor Timişoara
0 - 1
  Viitorul Sânandrei Comparatie
15.05.2009 Gloria CTP Arad
1 - 2
  Minerul Mehedinţi Valea-Copcii Comparatie
15.05.2009 Unirea Sânnicolau-Mare
0 - 0
  CS Naţional Sebiş Comparatie
15.05.2009 Building Vânju-Mare
-
  Corvinul Hunedoara Comparatie
16.05.2009 CS Vulcan
0 - 0
  FC Timişoara II Comparatie
16.05.2009 Progresul Gătaia
0 - 1
  CS Ineu Comparatie
16.05.2009 AS Nova Mama Mia Bechicerecul-Mic
0 - 2
  CFR Marmosim Simeria Comparatie

Liga 3 C5 Etapa 32
22.05.2009 ALTO Gradimento Albina
1 - 1
  Unirea Sânnicolau-Mare Comparatie
22.05.2009 CS Naţional Sebiş
2 - 2
  Progresul Gătaia Comparatie
22.05.2009 Minerul Mehedinţi Valea-Copcii
2 - 0
  CS Vulcan Comparatie
22.05.2009 CS Ineu
3 - 1
  Gloria CTP Arad Comparatie
22.05.2009 Corvinul Hunedoara
-
  Fortuna Covaci Comparatie
22.05.2009 CFR Marmosim Simeria
2 - 1
  Building Vânju-Mare Comparatie
22.05.2009 Dacia Orăştie
2 - 1
  AS Nova Mama Mia Bechicerecul-Mic Comparatie
22.05.2009 Viitorul Sânandrei
-
  FCM Reşiţa Comparatie
22.05.2009 FC Timişoara II
1 - 0
  Calor Timişoara Comparatie

Liga 3 C5 Etapa 33
29.05.2009 Fortuna Covaci
8 - 0
  Unirea Sânnicolau-Mare Comparatie
29.05.2009 Building Vânju-Mare
0 - 0
  Dacia Orăştie Comparatie
29.05.2009 FCM Reşiţa
-
  FC Timişoara II Comparatie
29.05.2009 Calor Timişoara
0 - 3
  Minerul Mehedinţi Valea-Copcii Comparatie
29.05.2009 Gloria CTP Arad
1 - 2
  CS Naţional Sebiş Comparatie
29.05.2009 Corvinul Hunedoara
-
  CFR Marmosim Simeria Comparatie
30.05.2009 Progresul Gătaia
2 - 1
  ALTO Gradimento Albina Comparatie
30.05.2009 AS Nova Mama Mia Bechicerecul-Mic
2 - 0
  Viitorul Sânandrei Comparatie
30.05.2009 CS Vulcan
0 - 3
  CS Ineu Comparatie

Liga 3 C5 Etapa 34
05.06.2009 Unirea Sânnicolau-Mare
4 - 2
  Progresul Gătaia Comparatie
05.06.2009 CS Naţional Sebiş
3 - 1
  CS Vulcan Comparatie
05.06.2009 ALTO Gradimento Albina
1 - 0
  Gloria CTP Arad Comparatie
05.06.2009 CFR Marmosim Simeria
3 - 1
  Fortuna Covaci Comparatie
05.06.2009 Viitorul Sânandrei
2 - 2
  Building Vânju-Mare Comparatie
05.06.2009 Dacia Orăştie
-
  Corvinul Hunedoara Comparatie
05.06.2009 FC Timişoara II
0 - 0
  AS Nova Mama Mia Bechicerecul-Mic Comparatie
05.06.2009 Minerul Mehedinţi Valea-Copcii
-
  FCM Reşiţa Comparatie
05.06.2009 CS Ineu
1 - 0
  Calor Timişoara Comparatie