Liga 1
Romanian Soccer  Cauta in Romanian Soccer

Nationala Romaniei
 

FOTBAL INTERNATIONAL

-

UK Anglia:Premier League

-

Clasament Premier League

-

Clasament Championship

-

IT Italia: Serie A

-

Clasament Serie A Italia

-

Clasament Serie B Italia

-

SP Spain:Primera División

-

Clasament Primera Division

-

DE Germania: Bundesliga

-

Clasament Bundesliga

-

Clasament Zweite Bundesliga

-

FR Franta: Ligue 1

-

Clasament Ligue 1

-

PO Portugalia: Liga Sagres

-

Clasament Portugalia

-

OL Olanda: Eredivisie

-

Clasament Olanda

-

BE Belgia: Jupiler League

-

Clasament Belgia

-

TU Turcia: Süper Lig

-

Clasament Turcia

-

GR Grecia:Ethniki Katigoria

-

RU Rusia: Premier League

-

Clasament Rusia

-

UC Ucraina: Vyscha Liga

-

ball America de Sud

-

ball Africa

-

Cupa Africii pe Natiuni

-

ball Asia

-



Clasament C4 2009-2010

Seria C1 | Seria C2 | Seria C3 | Seria C4 | Seria C5 | Seria C6 |

Etapa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


Romania Liga 3 - Standings  2009-2010/c4/ Romania Liga 3 - Standings 2009-2010/c4/

Clasament si etape din C4

  Clasament: General Acasa Deplasare   Ultima actualizare
25 Februarie 2017
Pozitie in clasament Echipa Meciuri V E I Goluri G.dif. Puncte
1 Alro Slatina 34 23 9 2 75-27 48 78
2 FCM Târgovişte 34 23 4 7 56-22 34 73
3 FC Caracal 34 17 6 11 48-33 15 57
4 Triumf Bârca 34 17 5 12 50-38 12 56
5 Oltchim Râmnicu-Vâlcea 34 17 4 13 54-51 3 55
6 Prometeu Craiova 34 14 12 8 44-27 17 54
7 FC Argeş Piteşti II 34 16 5 13 54-48 6 53
8 CS Vişina-Nouă 34 16 4 14 42-34 8 52
9 CS Albota 34 13 9 12 41-36 5 48
10 Ghecon Lăpuşata 34 14 6 14 48-44 4 48
11 Minerul Jilţ Mătăsari 34 14 5 15 37-40 -3 47
12 FCM Alexandria 34 12 10 12 36-32 4 46
13 Progresul Corabia 34 14 4 16 57-55 2 46
14 Minerul Motru 34 13 5 16 74-61 13 44
15 Ralbex Turcineşti 34 12 7 15 44-49 -5 43
16 Armata Craiova 34 8 8 18 33-55 -22 32
17 Primavera Craiova 34 6 3 25 33-73 -40 21
18 Juventus Bascov 34 3 2 29 12-113 -101 11
*V = Victorii; E = Meciuri terminate la egalitate; I = Infrangeri; G.dif = Diferenta dintre golurile date si golurile primite.
*Poate exista o intarziere de pana la doua ore de la incheierea unui meci pana la actualizarea clasamentului.
Liga 3 C4 Etapa 1
21.08.2009 CS Vişina-Nouă
2 - 0
  Progresul Corabia Comparatie
21.08.2009 FCM Alexandria
2 - 2
  Alro Slatina Comparatie
21.08.2009 Ghecon Lăpuşata
0 - 2
  FCM Târgovişte Comparatie
21.08.2009 FC Argeş Piteşti II
2 - 0
  Minerul Jilţ Mătăsari Comparatie
21.08.2009 Prometeu Craiova
0 - 3
  FC Caracal Comparatie
21.08.2009 Juventus Bascov
0 - 4
  Primavera Craiova Comparatie
21.08.2009 Oltchim Râmnicu-Vâlcea
3 - 2
  Minerul Motru Comparatie
21.08.2009 Triumf Bârca
1 - 0
  Ralbex Turcineşti Comparatie
22.08.2009 CS Albota
2 - 2
  Armata Craiova Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 2
28.08.2009 Armata Craiova
2 - 0
  CS Vişina-Nouă Comparatie
28.08.2009 Alro Slatina
1 - 0
  Ghecon Lăpuşata Comparatie
28.08.2009 Progresul Corabia
0 - 1
  FCM Alexandria Comparatie
28.08.2009 FCM Târgovişte
1 - 1
  Prometeu Craiova Comparatie
28.08.2009 Minerul Jilţ Mătăsari
1 - 0
  Juventus Bascov Comparatie
28.08.2009 FC Caracal
0 - 2
  FC Argeş Piteşti II Comparatie
28.08.2009 Primavera Craiova
2 - 2
  Oltchim Râmnicu-Vâlcea Comparatie
28.08.2009 Minerul Motru
4 - 2
  Triumf Bârca Comparatie
28.08.2009 Ralbex Turcineşti
3 - 1
  CS Albota Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 3
04.09.2009 CS Vişina-Nouă
3 - 0
  Ralbex Turcineşti Comparatie
04.09.2009 FCM Alexandria
0 - 0
  Armata Craiova Comparatie
04.09.2009 FC Argeş Piteşti II
0 - 3
  FCM Târgovişte Comparatie
04.09.2009 Prometeu Craiova
0 - 0
  Ghecon Lăpuşata Comparatie
04.09.2009 Juventus Bascov
0 - 4
  FC Caracal Comparatie
04.09.2009 Oltchim Râmnicu-Vâlcea
2 - 0
  Minerul Jilţ Mătăsari Comparatie
04.09.2009 Progresul Corabia
0 - 2
  Alro Slatina Comparatie
05.09.2009 CS Albota
0 - 5
  Minerul Motru Comparatie
22.09.2009 Triumf Bârca
2 - 0
  Primavera Craiova Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 4
11.09.2009 Ghecon Lăpuşata
0 - 1
  FC Argeş Piteşti II Comparatie
11.09.2009 Armata Craiova
1 - 1
  Progresul Corabia Comparatie
11.09.2009 Alro Slatina
0 - 0
  Prometeu Craiova Comparatie
11.09.2009 FCM Târgovişte
0 - 0
  Juventus Bascov Comparatie
11.09.2009 Minerul Jilţ Mătăsari
1 - 0
  Triumf Bârca Comparatie
11.09.2009 FC Caracal
3 - 1
  Oltchim Râmnicu-Vâlcea Comparatie
11.09.2009 Primavera Craiova
2 - 2
  CS Albota Comparatie
11.09.2009 Minerul Motru
1 - 2
  CS Vişina-Nouă Comparatie
11.09.2009 Ralbex Turcineşti
1 - 1
  FCM Alexandria Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 5
18.09.2009 CS Albota
0 - 0
  Minerul Jilţ Mătăsari Comparatie
18.09.2009 CS Vişina-Nouă
3 - 1
  Primavera Craiova Comparatie
18.09.2009 FCM Alexandria
2 - 2
  Minerul Motru Comparatie
18.09.2009 FC Argeş Piteşti II
3 - 0
  Prometeu Craiova Comparatie
18.09.2009 Juventus Bascov
3 - 2
  Ghecon Lăpuşata Comparatie
18.09.2009 Oltchim Râmnicu-Vâlcea
3 - 0
  FCM Târgovişte Comparatie
18.09.2009 Triumf Bârca
0 - 1
  FC Caracal Comparatie
18.09.2009 Armata Craiova
1 - 1
  Alro Slatina Comparatie
18.09.2009 Progresul Corabia
4 - 1
  Ralbex Turcineşti Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 6
25.09.2009 Ghecon Lăpuşata
0 - 0
  Oltchim Râmnicu-Vâlcea Comparatie
25.09.2009 Alro Slatina
5 - 5
  FC Argeş Piteşti II Comparatie
25.09.2009 FCM Târgovişte
1 - 1
  Triumf Bârca Comparatie
25.09.2009 Minerul Jilţ Mătăsari
3 - 0
  CS Vişina-Nouă Comparatie
25.09.2009 FC Caracal
0 - 1
  CS Albota Comparatie
25.09.2009 Primavera Craiova
0 - 1
  FCM Alexandria Comparatie
25.09.2009 Minerul Motru
0 - 1
  Progresul Corabia Comparatie
25.09.2009 Ralbex Turcineşti
2 - 2
  Armata Craiova Comparatie
26.09.2009 Prometeu Craiova
5 - 0
  Juventus Bascov Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 7
02.10.2009 CS Albota
0 - 2
  FCM Târgovişte Comparatie
02.10.2009 CS Vişina-Nouă
0 - 2
  FC Caracal Comparatie
02.10.2009 FCM Alexandria
0 - 0
  Minerul Jilţ Mătăsari Comparatie
02.10.2009 Oltchim Râmnicu-Vâlcea
2 - 0
  Prometeu Craiova Comparatie
02.10.2009 Triumf Bârca
4 - 1
  Ghecon Lăpuşata Comparatie
02.10.2009 Armata Craiova
2 - 1
  Minerul Motru Comparatie
02.10.2009 Progresul Corabia
3 - 0
  Primavera Craiova Comparatie
02.10.2009 Ralbex Turcineşti
0 - 4
  Alro Slatina Comparatie
03.10.2009 Juventus Bascov
1 - 5
  FC Argeş Piteşti II Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 8
06.10.2009 Ghecon Lăpuşata
0 - 1
  CS Albota Comparatie
06.10.2009 FC Argeş Piteşti II
3 - 1
  Oltchim Râmnicu-Vâlcea Comparatie
06.10.2009 Prometeu Craiova
1 - 1
  Triumf Bârca Comparatie
06.10.2009 Alro Slatina
5 - 0
  Juventus Bascov Comparatie
06.10.2009 FCM Târgovişte
1 - 0
  CS Vişina-Nouă Comparatie
06.10.2009 Minerul Jilţ Mătăsari
1 - 0
  Progresul Corabia Comparatie
06.10.2009 FC Caracal
1 - 0
  FCM Alexandria Comparatie
06.10.2009 Primavera Craiova
0 - 1
  Armata Craiova Comparatie
06.10.2009 Minerul Motru
1 - 0
  Ralbex Turcineşti Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 9
09.10.2009 CS Vişina-Nouă
1 - 0
  Ghecon Lăpuşata Comparatie
09.10.2009 FCM Alexandria
1 - 1
  FCM Târgovişte Comparatie
09.10.2009 Oltchim Râmnicu-Vâlcea
3 - 4
  Juventus Bascov Comparatie
09.10.2009 Triumf Bârca
1 - 0
  FC Argeş Piteşti II Comparatie
09.10.2009 Armata Craiova
1 - 0
  Minerul Jilţ Mătăsari Comparatie
09.10.2009 Progresul Corabia
1 - 3
  FC Caracal Comparatie
09.10.2009 Minerul Motru
3 - 1
  Alro Slatina Comparatie
09.10.2009 Ralbex Turcineşti
2 - 0
  Primavera Craiova Comparatie
27.10.2009 CS Albota
1 - 3
  Prometeu Craiova Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 10
16.10.2009 Ghecon Lăpuşata
1 - 0
  FCM Alexandria Comparatie
16.10.2009 FC Argeş Piteşti II
2 - 1
  CS Albota Comparatie
16.10.2009 Alro Slatina
6 - 2
  Oltchim Râmnicu-Vâlcea Comparatie
16.10.2009 FCM Târgovişte
2 - 0
  Progresul Corabia Comparatie
16.10.2009 Minerul Jilţ Mătăsari
1 - 2
  Ralbex Turcineşti Comparatie
16.10.2009 FC Caracal
1 - 1
  Armata Craiova Comparatie
16.10.2009 Primavera Craiova
2 - 3
  Minerul Motru Comparatie
17.10.2009 Prometeu Craiova
2 - 1
  CS Vişina-Nouă Comparatie
17.10.2009 Juventus Bascov
0 - 3
  Triumf Bârca Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 11
23.10.2009 FCM Alexandria
0 - 1
  Prometeu Craiova Comparatie
23.10.2009 CS Vişina-Nouă
3 - 0
  FC Argeş Piteşti II Comparatie
23.10.2009 Triumf Bârca
3 - 0
  Oltchim Râmnicu-Vâlcea Comparatie
23.10.2009 Armata Craiova
1 - 0
  FCM Târgovişte Comparatie
23.10.2009 Progresul Corabia
4 - 1
  Ghecon Lăpuşata Comparatie
23.10.2009 Minerul Motru
2 - 3
  Minerul Jilţ Mătăsari Comparatie
23.10.2009 Ralbex Turcineşti
2 - 0
  FC Caracal Comparatie
23.10.2009 Primavera Craiova
2 - 3
  Alro Slatina Comparatie
24.10.2009 CS Albota
3 - 1
  Juventus Bascov Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 12
30.10.2009 Ghecon Lăpuşata
4 - 2
  Armata Craiova Comparatie
30.10.2009 FC Argeş Piteşti II
0 - 1
  FCM Alexandria Comparatie
30.10.2009 Prometeu Craiova
5 - 0
  Progresul Corabia Comparatie
30.10.2009 Oltchim Râmnicu-Vâlcea
1 - 0
  CS Albota Comparatie
30.10.2009 Alro Slatina
2 - 0
  Triumf Bârca Comparatie
30.10.2009 FCM Târgovişte
2 - 1
  Ralbex Turcineşti Comparatie
30.10.2009 Minerul Jilţ Mătăsari
2 - 0
  Primavera Craiova Comparatie
30.10.2009 FC Caracal
2 - 1
  Minerul Motru Comparatie
31.10.2009 Juventus Bascov
0 - 2
  CS Vişina-Nouă Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 13
06.11.2009 CS Vişina-Nouă
4 - 2
  Oltchim Râmnicu-Vâlcea Comparatie
06.11.2009 FCM Alexandria
3 - 0
  Juventus Bascov Comparatie
06.11.2009 Armata Craiova
0 - 1
  Prometeu Craiova Comparatie
06.11.2009 Progresul Corabia
6 - 1
  FC Argeş Piteşti II Comparatie
06.11.2009 Minerul Jilţ Mătăsari
1 - 1
  Alro Slatina Comparatie
06.11.2009 Minerul Motru
3 - 0
  FCM Târgovişte Comparatie
06.11.2009 Ralbex Turcineşti
0 - 0
  Ghecon Lăpuşata Comparatie
07.11.2009 CS Albota
2 - 0
  Triumf Bârca Comparatie
07.11.2009 Primavera Craiova
3 - 0
  FC Caracal Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 14
13.11.2009 CS Albota
1 - 1
  Alro Slatina Comparatie
13.11.2009 Ghecon Lăpuşata
4 - 3
  Minerul Motru Comparatie
13.11.2009 FC Argeş Piteşti II
1 - 0
  Armata Craiova Comparatie
13.11.2009 Prometeu Craiova
2 - 2
  Ralbex Turcineşti Comparatie
13.11.2009 Oltchim Râmnicu-Vâlcea
1 - 0
  FCM Alexandria Comparatie
13.11.2009 Triumf Bârca
1 - 0
  CS Vişina-Nouă Comparatie
13.11.2009 FCM Târgovişte
3 - 0
  Primavera Craiova Comparatie
13.11.2009 FC Caracal
2 - 0
  Minerul Jilţ Mătăsari Comparatie
14.11.2009 Juventus Bascov
0 - 5
  Progresul Corabia Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 15
17.11.2009 CS Vişina-Nouă
0 - 0
  CS Albota Comparatie
17.11.2009 FCM Alexandria
0 - 1
  Triumf Bârca Comparatie
17.11.2009 Armata Craiova
8 - 1
  Juventus Bascov Comparatie
17.11.2009 Progresul Corabia
1 - 2
  Oltchim Râmnicu-Vâlcea Comparatie
17.11.2009 Alro Slatina
1 - 0
  FC Caracal Comparatie
17.11.2009 Minerul Jilţ Mătăsari
2 - 1
  FCM Târgovişte Comparatie
17.11.2009 Minerul Motru
3 - 2
  Prometeu Craiova Comparatie
17.11.2009 Ralbex Turcineşti
3 - 1
  FC Argeş Piteşti II Comparatie
04.12.2009 Primavera Craiova
0 - 2
  Ghecon Lăpuşata Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 16
20.11.2009 CS Vişina-Nouă
2 - 0
  Alro Slatina Comparatie
20.11.2009 Ghecon Lăpuşata
1 - 2
  Minerul Jilţ Mătăsari Comparatie
20.11.2009 FC Argeş Piteşti II
3 - 3
  Minerul Motru Comparatie
20.11.2009 Prometeu Craiova
3 - 0
  Primavera Craiova Comparatie
20.11.2009 Oltchim Râmnicu-Vâlcea
2 - 1
  Armata Craiova Comparatie
20.11.2009 Triumf Bârca
2 - 0
  Progresul Corabia Comparatie
20.11.2009 FCM Târgovişte
2 - 0
  FC Caracal Comparatie
21.11.2009 CS Albota
3 - 1
  FCM Alexandria Comparatie
21.11.2009 Juventus Bascov
0 - 5
  Ralbex Turcineşti Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 17
27.11.2009 FCM Alexandria
0 - 0
  CS Vişina-Nouă Comparatie
27.11.2009 Armata Craiova
1 - 2
  Triumf Bârca Comparatie
27.11.2009 Progresul Corabia
1 - 0
  CS Albota Comparatie
27.11.2009 Alro Slatina
2 - 0
  FCM Târgovişte Comparatie
27.11.2009 Minerul Jilţ Mătăsari
2 - 0
  Prometeu Craiova Comparatie
27.11.2009 FC Caracal
0 - 2
  Ghecon Lăpuşata Comparatie
27.11.2009 Primavera Craiova
0 - 1
  FC Argeş Piteşti II Comparatie
27.11.2009 Minerul Motru
12 - 0
  Juventus Bascov Comparatie
27.11.2009 Ralbex Turcineşti
3 - 0
  Oltchim Râmnicu-Vâlcea Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 18
26.02.2010 Armata Craiova
1 - 0
  CS Albota Comparatie
26.02.2010 Alro Slatina
2 - 0
  FCM Alexandria Comparatie
26.02.2010 FCM Târgovişte
2 - 1
  Ghecon Lăpuşata Comparatie
26.02.2010 Minerul Jilţ Mătăsari
1 - 2
  FC Argeş Piteşti II Comparatie
26.02.2010 FC Caracal
0 - 0
  Prometeu Craiova Comparatie
26.02.2010 Primavera Craiova
1 - 0
  Juventus Bascov Comparatie
26.02.2010 Minerul Motru
1 - 2
  Oltchim Râmnicu-Vâlcea Comparatie
26.02.2010 Ralbex Turcineşti
3 - 0
  Triumf Bârca Comparatie
27.02.2010 Progresul Corabia
2 - 1
  CS Vişina-Nouă Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 19
05.03.2010 CS Vişina-Nouă
1 - 0
  Armata Craiova Comparatie
05.03.2010 FCM Alexandria
3 - 2
  Progresul Corabia Comparatie
05.03.2010 Ghecon Lăpuşata
1 - 1
  Alro Slatina Comparatie
05.03.2010 Prometeu Craiova
2 - 1
  FCM Târgovişte Comparatie
05.03.2010 FC Argeş Piteşti II
2 - 2
  FC Caracal Comparatie
05.03.2010 Oltchim Râmnicu-Vâlcea
4 - 3
  Primavera Craiova Comparatie
05.03.2010 Triumf Bârca
6 - 2
  Minerul Motru Comparatie
06.03.2010 Juventus Bascov
2 - 0
  Minerul Jilţ Mătăsari Comparatie
06.03.2010 CS Albota
1 - 0
  Ralbex Turcineşti Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 20
19.03.2010 Minerul Motru
1 - 1
  CS Albota Comparatie
19.03.2010 Ralbex Turcineşti
0 - 0
  CS Vişina-Nouă Comparatie
19.03.2010 Armata Craiova
0 - 0
  FCM Alexandria Comparatie
19.03.2010 FCM Târgovişte
1 - 0
  FC Argeş Piteşti II Comparatie
19.03.2010 Ghecon Lăpuşata
2 - 1
  Prometeu Craiova Comparatie
19.03.2010 FC Caracal
0 - 0
  Juventus Bascov Comparatie
19.03.2010 Minerul Jilţ Mătăsari
0 - 1
  Oltchim Râmnicu-Vâlcea Comparatie
19.03.2010 Primavera Craiova
1 - 3
  Triumf Bârca Comparatie
19.03.2010 Alro Slatina
5 - 1
  Progresul Corabia Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 21
26.03.2010 FC Argeş Piteşti II
2 - 1
  Ghecon Lăpuşata Comparatie
26.03.2010 Prometeu Craiova
0 - 0
  Alro Slatina Comparatie
26.03.2010 Triumf Bârca
3 - 2
  Minerul Jilţ Mătăsari Comparatie
26.03.2010 Oltchim Râmnicu-Vâlcea
3 - 2
  FC Caracal Comparatie
26.03.2010 CS Vişina-Nouă
3 - 1
  Minerul Motru Comparatie
26.03.2010 FCM Alexandria
1 - 0
  Ralbex Turcineşti Comparatie
27.03.2010 Progresul Corabia
3 - 1
  Armata Craiova Comparatie
27.03.2010 Juventus Bascov
0 - 2
  FCM Târgovişte Comparatie
27.03.2010 CS Albota
1 - 0
  Primavera Craiova Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 22
02.04.2010 Minerul Jilţ Mătăsari
1 - 0
  CS Albota Comparatie
02.04.2010 Primavera Craiova
1 - 0
  CS Vişina-Nouă Comparatie
02.04.2010 Minerul Motru
1 - 2
  FCM Alexandria Comparatie
02.04.2010 Prometeu Craiova
1 - 0
  FC Argeş Piteşti II Comparatie
02.04.2010 Ghecon Lăpuşata
4 - 0
  Juventus Bascov Comparatie
02.04.2010 FCM Târgovişte
1 - 0
  Oltchim Râmnicu-Vâlcea Comparatie
02.04.2010 FC Caracal
2 - 0
  Triumf Bârca Comparatie
02.04.2010 Alro Slatina
3 - 1
  Armata Craiova Comparatie
02.04.2010 Ralbex Turcineşti
1 - 1
  Progresul Corabia Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 23
09.04.2010 CS Albota
0 - 0
  FC Caracal Comparatie
09.04.2010 FCM Alexandria
4 - 1
  Primavera Craiova Comparatie
09.04.2010 Armata Craiova
0 - 0
  Ralbex Turcineşti Comparatie
09.04.2010 Oltchim Râmnicu-Vâlcea
0 - 0
  Ghecon Lăpuşata Comparatie
09.04.2010 Juventus Bascov
0 - 3
  Prometeu Craiova Comparatie
09.04.2010 FC Argeş Piteşti II
0 - 1
  Alro Slatina Comparatie
09.04.2010 Triumf Bârca
0 - 1
  FCM Târgovişte Comparatie
09.04.2010 CS Vişina-Nouă
2 - 1
  Minerul Jilţ Mătăsari Comparatie
10.04.2010 Progresul Corabia
1 - 3
  Minerul Motru Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 24
16.04.2010 FCM Târgovişte
1 - 0
  CS Albota Comparatie
16.04.2010 FC Caracal
1 - 0
  CS Vişina-Nouă Comparatie
16.04.2010 Minerul Jilţ Mătăsari
2 - 0
  FCM Alexandria Comparatie
16.04.2010 FC Argeş Piteşti II
3 - 0
  Juventus Bascov Comparatie
16.04.2010 Prometeu Craiova
0 - 0
  Oltchim Râmnicu-Vâlcea Comparatie
16.04.2010 Ghecon Lăpuşata
2 - 1
  Triumf Bârca Comparatie
16.04.2010 Minerul Motru
2 - 1
  Armata Craiova Comparatie
16.04.2010 Primavera Craiova
2 - 2
  Progresul Corabia Comparatie
16.04.2010 Alro Slatina
3 - 0
  Ralbex Turcineşti Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 25
20.04.2010 CS Albota
3 - 2
  Ghecon Lăpuşata Comparatie
20.04.2010 Oltchim Râmnicu-Vâlcea
2 - 1
  FC Argeş Piteşti II Comparatie
20.04.2010 Triumf Bârca
0 - 0
  Prometeu Craiova Comparatie
20.04.2010 Juventus Bascov
0 - 3
  Alro Slatina Comparatie
20.04.2010 CS Vişina-Nouă
1 - 2
  FCM Târgovişte Comparatie
20.04.2010 Progresul Corabia
3 - 1
  Minerul Jilţ Mătăsari Comparatie
20.04.2010 FCM Alexandria
0 - 1
  FC Caracal Comparatie
20.04.2010 Armata Craiova
0 - 3
  Primavera Craiova Comparatie
20.04.2010 Ralbex Turcineşti
4 - 1
  Minerul Motru Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 26
23.04.2010 Prometeu Craiova
1 - 1
  CS Albota Comparatie
23.04.2010 Ghecon Lăpuşata
1 - 0
  CS Vişina-Nouă Comparatie
23.04.2010 FCM Târgovişte
4 - 0
  FCM Alexandria Comparatie
23.04.2010 Juventus Bascov
0 - 3
  Oltchim Râmnicu-Vâlcea Comparatie
23.04.2010 FC Argeş Piteşti II
0 - 0
  Triumf Bârca Comparatie
23.04.2010 Minerul Jilţ Mătăsari
3 - 0
  Armata Craiova Comparatie
23.04.2010 FC Caracal
4 - 2
  Progresul Corabia Comparatie
23.04.2010 Alro Slatina
5 - 1
  Minerul Motru Comparatie
23.04.2010 Primavera Craiova
4 - 1
  Ralbex Turcineşti Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 27
30.04.2010 FCM Alexandria
4 - 0
  Ghecon Lăpuşata Comparatie
30.04.2010 CS Vişina-Nouă
1 - 0
  Prometeu Craiova Comparatie
30.04.2010 Triumf Bârca
3 - 0
  Juventus Bascov Comparatie
30.04.2010 Oltchim Râmnicu-Vâlcea
0 - 1
  Alro Slatina Comparatie
30.04.2010 Ralbex Turcineşti
1 - 0
  Minerul Jilţ Mătăsari Comparatie
30.04.2010 Armata Craiova
0 - 3
  FC Caracal Comparatie
30.04.2010 Minerul Motru
3 - 0
  Primavera Craiova Comparatie
01.05.2010 CS Albota
3 - 1
  FC Argeş Piteşti II Comparatie
01.05.2010 Progresul Corabia
0 - 1
  FCM Târgovişte Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 28
07.05.2010 Juventus Bascov
0 - 3
  CS Albota Comparatie
07.05.2010 FC Argeş Piteşti II
3 - 1
  CS Vişina-Nouă Comparatie
07.05.2010 Prometeu Craiova
0 - 0
  FCM Alexandria Comparatie
07.05.2010 Oltchim Râmnicu-Vâlcea
1 - 3
  Triumf Bârca Comparatie
07.05.2010 FCM Târgovişte
3 - 0
  Armata Craiova Comparatie
07.05.2010 Ghecon Lăpuşata
3 - 1
  Progresul Corabia Comparatie
07.05.2010 Alro Slatina
1 - 0
  Primavera Craiova Comparatie
07.05.2010 Minerul Jilţ Mătăsari
1 - 1
  Minerul Motru Comparatie
07.05.2010 FC Caracal
2 - 0
  Ralbex Turcineşti Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 29
11.05.2010 Armata Craiova
0 - 3
  Ghecon Lăpuşata Comparatie
11.05.2010 FCM Alexandria
0 - 0
  FC Argeş Piteşti II Comparatie
11.05.2010 Progresul Corabia
1 - 1
  Prometeu Craiova Comparatie
11.05.2010 CS Vişina-Nouă
3 - 0
  Juventus Bascov Comparatie
11.05.2010 CS Albota
3 - 0
  Oltchim Râmnicu-Vâlcea Comparatie
11.05.2010 Triumf Bârca
0 - 0
  Alro Slatina Comparatie
11.05.2010 Ralbex Turcineşti
1 - 2
  FCM Târgovişte Comparatie
11.05.2010 Minerul Motru
1 - 1
  FC Caracal Comparatie
18.05.2010 Primavera Craiova
0 - 1
  Minerul Jilţ Mătăsari Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 30
14.05.2010 Triumf Bârca
0 - 3
  CS Albota Comparatie
14.05.2010 Oltchim Râmnicu-Vâlcea
1 - 2
  CS Vişina-Nouă Comparatie
14.05.2010 Juventus Bascov
0 - 3
  FCM Alexandria Comparatie
14.05.2010 Prometeu Craiova
3 - 0
  Armata Craiova Comparatie
14.05.2010 FC Argeş Piteşti II
1 - 3
  Progresul Corabia Comparatie
14.05.2010 Alro Slatina
5 - 1
  Minerul Jilţ Mătăsari Comparatie
14.05.2010 FC Caracal
4 - 0
  Primavera Craiova Comparatie
14.05.2010 FCM Târgovişte
3 - 1
  Minerul Motru Comparatie
14.05.2010 Ghecon Lăpuşata
4 - 1
  Ralbex Turcineşti Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 31
21.05.2010 Alro Slatina
1 - 0
  CS Albota Comparatie
21.05.2010 Minerul Motru
0 - 1
  Ghecon Lăpuşata Comparatie
21.05.2010 Armata Craiova
0 - 3
  FC Argeş Piteşti II Comparatie
21.05.2010 Ralbex Turcineşti
1 - 0
  Prometeu Craiova Comparatie
21.05.2010 Progresul Corabia
3 - 0
  Juventus Bascov Comparatie
21.05.2010 FCM Alexandria
1 - 2
  Oltchim Râmnicu-Vâlcea Comparatie
21.05.2010 CS Vişina-Nouă
2 - 1
  Triumf Bârca Comparatie
21.05.2010 Primavera Craiova
0 - 6
  FCM Târgovişte Comparatie
21.05.2010 Minerul Jilţ Mătăsari
2 - 1
  FC Caracal Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 32
28.05.2010 CS Albota
0 - 0
  CS Vişina-Nouă Comparatie
28.05.2010 Triumf Bârca
2 - 1
  FCM Alexandria Comparatie
28.05.2010 Juventus Bascov
0 - 3
  Armata Craiova Comparatie
28.05.2010 Oltchim Râmnicu-Vâlcea
0 - 1
  Progresul Corabia Comparatie
28.05.2010 FC Caracal
1 - 2
  Alro Slatina Comparatie
28.05.2010 FCM Târgovişte
2 - 0
  Minerul Jilţ Mătăsari Comparatie
28.05.2010 Ghecon Lăpuşata
3 - 1
  Primavera Craiova Comparatie
28.05.2010 Prometeu Craiova
1 - 0
  Minerul Motru Comparatie
28.05.2010 FC Argeş Piteşti II
2 - 1
  Ralbex Turcineşti Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 33
04.06.2010 FCM Alexandria
3 - 1
  CS Albota Comparatie
04.06.2010 Alro Slatina
4 - 2
  CS Vişina-Nouă Comparatie
04.06.2010 Minerul Jilţ Mătăsari
1 - 1
  Ghecon Lăpuşata Comparatie
04.06.2010 Minerul Motru
3 - 0
  FC Argeş Piteşti II Comparatie
04.06.2010 Primavera Craiova
0 - 3
  Prometeu Craiova Comparatie
04.06.2010 Ralbex Turcineşti
3 - 0
  Juventus Bascov Comparatie
04.06.2010 Armata Craiova
0 - 3
  Oltchim Râmnicu-Vâlcea Comparatie
04.06.2010 FC Caracal
0 - 3
  FCM Târgovişte Comparatie
05.06.2010 Progresul Corabia
4 - 1
  Triumf Bârca Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 34
11.06.2010 CS Vişina-Nouă
0 - 1
  FCM Alexandria Comparatie
11.06.2010 Triumf Bârca
3 - 0
  Armata Craiova Comparatie
11.06.2010 CS Albota
3 - 0
  Progresul Corabia Comparatie
11.06.2010 FCM Târgovişte
0 - 1
  Alro Slatina Comparatie
11.06.2010 Prometeu Craiova
2 - 1
  Minerul Jilţ Mătăsari Comparatie
11.06.2010 Ghecon Lăpuşata
1 - 2
  FC Caracal Comparatie
11.06.2010 FC Argeş Piteşti II
4 - 0
  Primavera Craiova Comparatie
11.06.2010 Juventus Bascov
0 - 3
  Minerul Motru Comparatie
11.06.2010 Oltchim Râmnicu-Vâlcea
5 - 0
  Ralbex Turcineşti Comparatie