Postează răspuns 
 
Evaluarea subiectului:
  • 1 voturi - 5 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alin Stoica (nr. 8 - Vojvodina Novi Sad)
08-08-2009, 09:39 PM
Mesaj: #1
Alin Stoica (nr. 8 - Vojvodina Novi Sad)
Discuţii şi informaţii despre fostul jucător care a făcut ravagii la Anderlecht, ajuns din întâmplare în Serbia...

http://www.romaniansoccer.ro/ - Cel mai bun site de statistică şi istorie a fotbalului românesc. Intraţi şi vă minunaţi Wink
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
08-08-2009, 10:09 PM
Mesaj: #2
RE: Alin Stoica (nr. 8 - Vojvodina Novi Sad)
niciodata nu am fost un fan al lui Alin Stoica, un jucator care daca nu era taica-su cine a fost, nu ajungea fotbalist niciodata.
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
08-08-2009, 11:19 PM
Mesaj: #3
RE: Alin Stoica (nr. 8 - Vojvodina Novi Sad)
A fost fotbalist bun in tinerete , la doar 18 ani a prins un contract in Belgia dupa numai un meci la Steaua . Din pacate accidentarile l-au terminat ca fotbalist...

''Football is a beautiful game and it needs to be played beautifully!'' Brian Clough
Vizitează site-ul acestui utilizator Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
09-08-2009, 01:01 PM
Mesaj: #4
RE: Alin Stoica (nr. 8 - Vojvodina Novi Sad)
A fost jucator bun. Parea ca va fi unul din stalpii noi Echipe Nationale. Pacat de el. A fost unul din marile talente.

CATALIN HILDAN, UNICUL CAPITAN!!! TE VOM IUBI MEREU!!!Angel
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
01-18-2010, 05:42 PM
Mesaj: #5
RE: Alin Stoica (nr. 8 - Vojvodina Novi Sad)
Alin Stoica vrea să plece de la Vojevodina Novi Sad


Mijlocaşul român Alin Stoica vrea să părăsească formaţia Vojevodina Novi Sad, deoarece conducătorii grupării sârbe au datorii financiare la el de mai multe luni, informează presa belgiană.

"Recuperarea după accidentarea de la gleznă merge foarte bine. În perioada următoare voi începe să lucrez şi cu mingea. La sfârşitul lui februarie vreau să revin pe gazon, atunci când sper să-mi găsesc un nou angajament. Vreau să mă reîntorc în Belgia, acolo unde vreau să-mi închei şi cariera", a spus Stoica.

Fotbalistul român şi-a angajat un avocat pentru a vedea posibilităţile prin care îşi poate întrerupe angajamentul cu formaţia din Serbia.

Stoica (30 de ani) a fost în pregătiri la începutul anului trecut cu FC Braşov, pentru ca în vara trecută să semneze cu Vojevodina Novi Sad, formaţie pentru care a jucat doar 6 meciuri, fără să înscrie niciun gol.

În cariera sa, românul a mai trecut pe la Anderlecht, FC Bruges, Siena, FC Naţional, FC Timişoara, Gent şi Mouscron.

http://www.romaniansoccer.ro/ - Cel mai bun site de statistică şi istorie a fotbalului românesc. Intraţi şi vă minunaţi Wink
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
Postează răspuns 


Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect:
1 Musafir(i)

Reîntoarce-te SusReîntoarce-te la conţinut