Postează răspuns 
 
Evaluarea subiectului:
  • 2 voturi - 5 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
08-25-2009, 03:55 PM
Mesaj: #21
RE: DISCUTII
van damme...
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
08-26-2009, 03:31 PM
Mesaj: #22
RE: DISCUTII
Alina Dumitru a invins-o pe adversara ei din Liban Lolita Dagher cu 1100 - 0, in al 2-lea meci Alina a dispus de o adversara din Ungaria Eva Czernoviczki scor 1000 - 0, in sferturi Alina a invins din nou pe Sarah Menezes cu 20-10 - informatie in premiera pt presa din Romania !!! In semifinala Alina o va intalni pe japoneza Tomoko Fukumi. Nu-mi vine sa cred ca pe nici un site de sport nu sunt prezente aceste informatii...
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
08-26-2009, 05:15 PM
Mesaj: #23
RE: DISCUTII
Din pacate Alina Dumitru a fost invinsa in semifinale de catre coreeanca Tomko Fukumi, speram la o medalie de bronz...
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
09-01-2009, 01:07 PM (Acest mesaj a fost modificat ultima dată: 09-01-2009 01:07 PM de ballack.)
Mesaj: #24
RE: DISCUTII
Andrei zi-ne cum e magiunul de la Nicusor Predesel. Smile saptamana asta sper sa castig si eu

[Imagine: pic.php?mode=med&pic_id=7561]
Nu lasa pe maine ce poti face azi...lasa pe poimaine!
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
09-14-2009, 02:28 PM
Mesaj: #25
RE: DISCUTII
acum am vazut post-ul asta...Smile)))))) nu stiu ca nu m-am dus sa-l iau Smile))))) hai ca mi-ai facut ziua mai buna
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
10-10-2009, 12:36 AM
Mesaj: #26
RE: DISCUTII
Fanii lui ŢSKA Sofia au dus dragostea pentru clubul din Bulgaria la extrem şi şi-au ajutat favoriţii să câştige derby-ul cu Levski printr-o farsă incredibilă, anunţă http://www.sport.ro

ŢSKA s-a impus cu 2-0 în partida disputata ieri, însă meciul a fost pierdut de Levski cu două zile în urmă. Pe 18 septembrie, pe adresa clublui din Sofia sosea un fax prin care campioana Rusiei, Rubin Kazan, oferta patru dintre cei mai experimentaţi jucători ai lui Levski: Zhivko Milanov, Youssef Rabeh, Darko Tasevski si Zé Soares.

Campioana Bulgariei a considerat că oferta e de nerefuzat aşa că cei patru au plecat imediat spre Rusia pentru a efectua vizita medicală. Acolo au fost aşteptaţi de o persoană - complice, care i-a ajutat să facă vizita medicală la o clinică privată. După ce au trecut testele, cei patru fotbalişti au plecat spre club să parafeze înţelegerile. Numai că acolo au avut parte de o surpriză de proporţii. Oficialii campioanei Rusiei au rămas mască în momentul în care s-au trezit pe cap cu bulgarii. Ruşii le-au explicat că e o eroare şi că Rubin nu a trimis nicun fax pe adresa bulgarilor de la Levski.

Cei patru fotbalişti s-au prins târziu de farsă şi nu au mai avut timp să ajungă la derby-ul cu ŢSKA

http://www.gruppo-maxima.ro/wiki - Stiinta si doar atat
Vizitează site-ul acestui utilizator Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
10-17-2009, 10:42 AM (Acest mesaj a fost modificat ultima dată: 10-17-2009 10:45 AM de dan.)
Mesaj: #27
RE: DISCUTII
Buna dimineata

Pot sa intreb si eu de ce unii sunt mai verzi decat altii?

Multumesc anticipat

Regards,
dan


PS: Cine-i primar pe off-topic?
Inca o intrebare: de ce io am doar 2 stele iar altii (mai verzi) au 6-7?
Vizitează site-ul acestui utilizator Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
10-18-2009, 12:51 PM (Acest mesaj a fost modificat ultima dată: 10-18-2009 12:51 PM de gonen.)
Mesaj: #28
RE: DISCUTII
asa verzi sunt administratorii Smile si sunt o gramada, ca sa nu decida o singura persoana Tongue

ps. alti primari nu exista !

http://www.gruppo-maxima.ro/wiki - Stiinta si doar atat
Vizitează site-ul acestui utilizator Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
11-12-2009, 04:43 PM
Mesaj: #29
RE: DISCUTII
Buna ziua tuturor . Bucurosi de oaspeti ?
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
11-12-2009, 04:45 PM
Mesaj: #30
RE: DISCUTII
normal! ca intotdeauna! Smile

http://www.gruppo-maxima.ro/wiki - Stiinta si doar atat
Vizitează site-ul acestui utilizator Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
Postează răspuns 


Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect:
1 Musafir(i)

Reîntoarce-te SusReîntoarce-te la conţinut