Chestionar: Va reuşi Steaua să treacă de grupe?
Da
Nu
[Arată rezultate]
Notă: Acesta este un chestionar public, alţi utilizatori vor putea vedea ce aţi votat.
Postează răspuns 
 
Evaluarea subiectului:
  • 1 voturi - 5 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Grupa H (Grupa Stelei): Steaua, Fenerbahce, FC Twente, Sheriff Tiraspol
12-18-2009, 09:54 AM
Mesaj: #121
RE: Grupa H (Grupa Stelei): Steaua, Fenerbahce, FC Twente, Sheriff Tiraspol
Ruiz: "Steaua a jucat bine în faţa noastră, rezultatul este corect"

Atacantul Bryan Ruiz crede că rezultatul final este just şi a pus evoluţia mai slabă a sa pe seama unei probleme medicale.

"Steaua a jucat bine în faţa noastră, rezultatul este corect. Noi am venit aici să câştigăm, ne-am dorit asta, păcat că nu am reuşit. Nici eu nu am fost cel mai bun nivel, am avut nişte probleme cu glezna, dar ne-a incomodat şi terenul. Plus că vremea foarte rece de afară şi-a pus amprenta pe jocul meu şi al colegilor mei", a motivat jucătorul lui Twente.

Steaua a remizat, joi, pe teren propriu, scor 1-1, cu formaţia olandeză Twente Enschede, într-un meci din ultima etapă a Grupei H a Ligii Europa, la care nu au fost prezenţi decât aproximativ 800 de spectatori, dintre care 500 de fani ai oaspeţilor. Clasamentul final al Grupei H: 1. FENERBAHCE 15p, 2. TWENTE ENSCHEDE 8p, 3. Şerif Tiraspol 5p, 4. Steaua 4p.

http://www.romaniansoccer.ro/ - Cel mai bun site de statistică şi istorie a fotbalului românesc. Intraţi şi vă minunaţi Wink
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
12-18-2009, 12:00 PM (Acest mesaj a fost modificat ultima dată: 12-18-2009 12:00 PM de ballack.)
Mesaj: #122
RE: Grupa H (Grupa Stelei): Steaua, Fenerbahce, FC Twente, Sheriff Tiraspol
trista atmosfera de aseara, nu stiu daca a mai avut vreodata Steaua doar 300-400 de suporteri proprii la un meci de cupa europeana. Sad
offtopic: mesajul cu nr 400

[Imagine: pic.php?mode=med&pic_id=7561]
Nu lasa pe maine ce poti face azi...lasa pe poimaine!
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
12-18-2009, 12:02 PM
Mesaj: #123
RE: Grupa H (Grupa Stelei): Steaua, Fenerbahce, FC Twente, Sheriff Tiraspol
Sincer din cate am vazut la televizor, cu mesajele tale ai fi umplut macar o galerie... Big Grin asa sa fie stadionul mai plin. Apropo felicitari Wink

http://www.romaniansoccer.ro/ - Cel mai bun site de statistică şi istorie a fotbalului românesc. Intraţi şi vă minunaţi Wink
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
Postează răspuns 


Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect:
1 Musafir(i)

Reîntoarce-te SusReîntoarce-te la conţinut