Postează răspuns 
 
Evaluarea subiectului:
  • 1 voturi - 5 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ilie Iordache (nr. 30 - AEK Atena)
08-09-2009, 06:18 PM
Mesaj: #1
Ilie Iordache (nr. 30 - AEK Atena)
Discuţii şi informaţii despre Iliuţă, ajuns din întâmplare pe bani mulţi la Atena..

http://www.romaniansoccer.ro/ - Cel mai bun site de statistică şi istorie a fotbalului românesc. Intraţi şi vă minunaţi Wink
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
09-08-2009, 01:54 PM
Mesaj: #2
RE: Ilie Iordache (nr. 30 - AEK Atena)
Chiar ca a ajuns din intamplare...a picat din cer direct la Atena

CATALIN HILDAN, UNICUL CAPITAN!!! TE VOM IUBI MEREU!!!Angel
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
09-08-2009, 02:56 PM
Mesaj: #3
RE: Ilie Iordache (nr. 30 - AEK Atena)
Asta saracu` a avut probleme cand s-a transferat la Dinamo acu` are probleme si cand s-a transferat la Athena. Ghinionist baiat Smile)

''Football is a beautiful game and it needs to be played beautifully!'' Brian Clough
Vizitează site-ul acestui utilizator Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
01-18-2010, 05:07 PM
Mesaj: #4
RE: Ilie Iordache (nr. 30 - AEK Atena)
Ilie Iordache: "Îmi doresc să joc la Rapid, sper ca AEK Atena să mă lase să vin în Giuleşti"

Mijlocaşul lui AEK Atena, Ilie Iordache, a declarat, duminică, că a purtat primele discuţii pentru un transfer la Rapid şi speră ca cele două cluburi să ajungă la un acord pentru a evolua în Giuleşti, sub formă de împrumut până la finalul sezonului.

"Am discutat cu domnul Nicolae Manea şi mi-a spus că m-ar dori în lot. Şi eu îmi doresc să joc la Rapid şi sper ca AEK Atena să mă lase să vin, mai ales că aici nu prea am şanse să joc. Am doar câteva prezenţe de la începutul campionatului, nu prea sunt folosit, vreau să fiu împrumutat şase luni pentru a bifa mai multe meciuri şi astfel să revin la o formă bună", a spus Iordache.

Fotbalistul în vârstă de 24 de ani speră că mutarea să se realizeze săptămâna viitoare, atunci când oficialii celor două cluburi vor începe negocierile. "Situaţia la noi e puţin dificilă pentru că a demisionat preşedintele, dar marţi sau miercuri, vor fi discuţii între conducători pentru un împrumut al meu la Rapid. Mi-aş dori mult să fiu lăsat să revin în România pentru şase luni, iar dacă totul va fi bine, chiar să fie prelungită perioada", a mai afirmat mijlocaşul.

Ilie Iordache a semnat în vară un contract valabil trei sezoane cu formaţia elenă AEK Atena, însă până acum a evoluat în numai trei meciuri din campionat.

http://www.romaniansoccer.ro/ - Cel mai bun site de statistică şi istorie a fotbalului românesc. Intraţi şi vă minunaţi Wink
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
Postează răspuns 


Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect:
1 Musafir(i)

Reîntoarce-te SusReîntoarce-te la conţinut