Postează răspuns 
 
Evaluarea subiectului:
  • 0 voturi - 0 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LONG LIVE THE KING INIESTA &CO
07-13-2010, 04:06 AM
Mesaj: #1
LONG LIVE THE KING INIESTA &CO
Ma bucur ca iubitorii fotbalului au avut parte de o luna nebuna,o luna de fotbal total cu surprize si tot ce are fotbalul mai frumos ,''patima''este un sentiment cunoscut numai de cei ce iubesc acest sport.
A fost o competitie care a intrunit cerintele iubitorilor sportului rege,au fost momente memorabile, au fost momente controversate dar in final au castigat cei mai buni.
Vorbind despre controverse intr-o oarecare masura ma bucur de nevalidarea golului lui Lampard,de ce spun acest lucru este datorita faptului ca nevalidarea golului orcarei alte echipe, nu ar fi dus nici macar la o declaratie de presa al FIFA
In schimb fiind vorba de Anglia ,FIFA ,ar putea face dreptate si celorlalte echipe si nu in ultimul rand milioanelor de suporteri prin revederea unor faze discutabile
Vorbind de alte controverse cred ca Maradona a adus ceva special fotbalului atat ca jucator dar si ca antrenor.
Brazilia marea dezamajire,numele si traditia acestei tari pun presiune imensa pe jucatorii si staful tehnic,dar se observa in jocul brazilienilor europenizarea stilului cariocas si ca o paranteza oricat de slaba ar fi fost evolutia lui RONALDHINO dupa umila mea parere cred ca ar fi trebuit convocat ,acelasi lucru as putea spune despre Pato
CAT DESPRE PRESTATIA NATIONALEI ROMANIEI POT SPUNE CA A FOST UNA....IMI CER SCUZE ROMANIA NU S-A CALIFICAT LA CAMPIONATUL MONDIAL DIN SOUTH AFRICAHuh
Felicitari SPANIA SI LONG LIVE THE KING INIESTA&CO
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
Postează răspuns 


Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect:
1 Musafir(i)

Reîntoarce-te SusReîntoarce-te la conţinut