Postează răspuns 
 
Evaluarea subiectului:
  • 0 voturi - 0 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MLS - Major League Soccer
08-08-2009, 01:07 AM
Mesaj: #1
MLS - Major League Soccer
Urmareste cineva de pe acest forum campionatul de fotbal nord american (MLS)?
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
08-08-2009, 01:09 AM
Mesaj: #2
RE: MLS - Major League Soccer
Eu urmăresc rezultatele şi ce se întâmplă cu vedetele de pe acolo, Ljungberg, Donovad şi Beckham...

http://www.romaniansoccer.ro/ - Cel mai bun site de statistică şi istorie a fotbalului românesc. Intraţi şi vă minunaţi Wink
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
08-08-2009, 01:14 AM
Mesaj: #3
RE: MLS - Major League Soccer
Deci inseamna ca ai vazut si meciurile amicale pe care unele din echipele nord americane le-au disputat inpotriva unor echipe mari precum Chelsea, Barcelona, Real Madrid, sau River Plate, nu?

De fapt Real Madrid abia maine joaca la Toronto si pe urma duminica la Washington DC. Sunt curios ce rezultate vor fi in meciurile pe care le va juca Realul, deoarece Barca a jucat extraordinar atat la Los Angeles cat si la Seattle.
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
08-08-2009, 01:40 AM
Mesaj: #4
RE: MLS - Major League Soccer
Am vazut si eu meciul cu LA Galaxy . Barcelona joaca perfect ca de obicei desi a folosit multi jucatori tineri iar Beckham am vazut ca desi e la a 123124 frizura tot stie sa execute perfect o lovitura libera.

''Football is a beautiful game and it needs to be played beautifully!'' Brian Clough
Vizitează site-ul acestui utilizator Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
08-08-2009, 04:38 AM
Mesaj: #5
RE: MLS - Major League Soccer
(08-08-2009 01:07 AM)07Ex Scris:  Urmareste cineva de pe acest forum campionatul de fotbal nord american (MLS)?

da urmaresc uneori cand nu este altceva mai interesant.....dar are o valoare mult prea scazuta fata de europa
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
08-09-2009, 09:42 PM
Mesaj: #6
RE: MLS - Major League Soccer
Am vazut si eu cateva meciuri din MLS dar mi se pare un campionat plictisitor, sunt multe meciuri in care se inscrie sub 2,5 goluri.
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
08-10-2009, 05:00 PM
Mesaj: #7
RE: MLS - Major League Soccer
Echipa din Stefan cel Mare Dynamo Houston a invins aseara pe Chicago Fire cu 3-2
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
08-10-2009, 05:41 PM
Mesaj: #8
RE: MLS - Major League Soccer
Bine ca n-ai zis echipa din ,,Stefan the Great'' Smile)

''Football is a beautiful game and it needs to be played beautifully!'' Brian Clough
Vizitează site-ul acestui utilizator Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
08-10-2009, 05:44 PM
Mesaj: #9
RE: MLS - Major League Soccer
Steven the Great ma
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
08-11-2009, 03:09 AM
Mesaj: #10
RE: MLS - Major League Soccer
(08-09-2009 09:42 PM)ionutdanci Scris:  Am vazut si eu cateva meciuri din MLS dar mi se pare un campionat plictisitor, sunt multe meciuri in care se inscrie sub 2,5 goluri.

Mda, majoriatea meciurilor sunt destul de plictisitoare, dar din tribuna par mai frumoase decat de la tembelizor, sau ma rog, din tribunele din Toronto unde sunt la fiecare meci in jur de 20000 de spectatori iar stadionul plin.

In ceea ce priveste calitatea meciurilor, sunt de acord ca nu se ridica la meciurile din campionatele europene, dar asta e fotbalul pe care-l avem aici si deci la asta ne uitam.
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
Postează răspuns 


Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect:
3 Musafir(i)

Reîntoarce-te SusReîntoarce-te la conţinut