Postează răspuns 
 
Evaluarea subiectului:
  • 0 voturi - 0 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
suporteri vs ...
10-05-2009, 03:49 AM
Mesaj: #1
suporteri vs ...
Domnilor investitori in fotbalul romanesc,va dau un sfat cat se poate de sincer si bine intetionat:in momentul in care faceti o investitie tineti cont de traditia clubului unde va bagati banii!
incercati sa construiti o baza de copii si juniori de unde intr-o buna zi puteti alege 1 sau 2 jucatori pt echipa mare(vezi cazul barcelona ,ajax etc)
respectati suporterii (buni sau rai)
va pot spune ca acesti suporteri sunt buni cunoscatori ai fenomenului fotbal si marea majoritate cunosc sau simt nuantele acestui fenomen.bineinteles ca sunt si suporteri care nu au nimic in comun cu fenomenul fotbal sau fair play,dar in marea majoritate a cazurilor ei protesteaza nu numai in urma rezultatelor ci a politicii cluburilor...
cum am mai scris intr-o postare anterioara acest mod balcanic de a face bussines in romania lasa de dorit,este de apreciat ca exista oameni care investesc in fotbal dar pentru marea majoritate cred ca facand acest lucru sunt scutiti de criticile suporterilor al presei si comportamentul unora lasa de dorit...
sunt constient ca este mult de lucru nu numai la nivelul miscarii sportive ci in general la nivelul intregii societati romanesti ,poate este normal sa se intample aceste lucruri sau poate tendinta suporterilor este aceea de a compara cu ce este mai bun dar acest lucru nu poate aduce decat rezultate pozitive pt toti iubitorii fotbalului.
in concluzie domnilor investitori va doresc succes in toate proiectele dv dar va rog ramaneti cu picioarele pe pamant!!1
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
Postează răspuns 


Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect:
1 Musafir(i)

Reîntoarce-te SusReîntoarce-te la conţinut