RomanianSoccer Forum

Versiunea integrală: Intersezon 2009-10: FC Argeş Piteşti
În acest moment vizualizezi o versiune simplificată a conţinutului. Vezi versiunea integrală cu formatarea adecvată.
Discuţii şi informaţii...
FC Argeş îl are în vizor pe Mihnea Ivan

FC Argeş a pus ochii pe un mijlocaş de în vârstă de 25 de ani. Mihnea Ivan a început să joace fotbal la Oltul Slatina. A cunoscut cu adevărat performanţa la FC Naţional, acolo unde a evoluat câteva sezoane, iar de câţiva ani se perindă pe la mai multe echipe din prima ligă din Grecia. Acum se află în România, fiind o variantă viabilă pentru cluburile din eşalonul inferior.

"Nu am ce să declar în legătură cu acest sportiv. Dar, da, ne trebuie un mijlocaş, iar acest fotbalist poate fi o variantă pentru noi. FC Argeş se interesează de mijlocaşul Mihnea Ivan şi doar atât", a spus Ionuţ Badea, tehnicianul alb-violeţilor.
Singurul transfer facut de FC Arges in ultimul an a fost cel al lui Cornel Penescu de la Colibasi la Margineni. Nu imi vine sa cred in ce situatie am ajuns. Asta e clubul nimanui, e un haos de nedescris. De promovare, eu zic ca nici nu se pune discutia, nu vom putea promova.
URL de referinţă