RomanianSoccer Forum

Versiunea integrală: Motherwell FC - Steaua Bucureşti, turul 3 preliminar Europa League
În acest moment vizualizezi o versiune simplificată a conţinutului. Vezi versiunea integrală cu formatarea adecvată.
Pagini: 1 2
Discuţii aici despre meciul eleviilor lui Cristiano Bergodi cu tinerii lui Jim Gannon.
Dupa 3-0 din tur meciul poate fi considerat o simpla vizita in Scotia desi scotienii inca mai au sperante dupa acel 8-1 cu modesta echipa Flamurtari. Sa speram ca ai nostrii vor invinge si acolo .
Pentru binele tarii si al Elenei Udrea ar fi bine sa marcati acolo si sa va intoarceti cu 3 pct in desaga.
Problema ar fi sa nu mai avem alti accidentati.. dupa ce s-a rupt Toja, Ionescu trebuie ingrijit pentru meciul cu cfr.
Steaua se califica lejer , chiar daca din ce am citit in presa , nu va folosi toti titularii .
Se califica Steaua Wink
victorie pentru Steaua, ca echipa asta scotiana nu stiu cum s-a calificat in Europa league...
S-a calificat prin fair-play, nu prin rezultate.Sezonul trecut a terminat pe locul 7.

Victorie Steaua, 2-0.
O sa fie scotienii fair-play si cu Steaua diseara.
Vai de capul nostru cat ne-am chinuit cu scotienii.. noroc cu repriza a 2 a cand am scos-o la capat.
Pagini: 1 2
URL de referinţă