RomanianSoccer Forum

Versiunea integrală: Dinamo Bucureşti - Slovan Liberec, play-off-ul Europa League
În acest moment vizualizezi o versiune simplificată a conţinutului. Vezi versiunea integrală cu formatarea adecvată.
Pagini: 1 2
Discuţii aici despre meciul eleviilor lui Dario Bonetti cu cehii de la Slovan Liberec...
Meci dificil, ca oricare altul pentru dinamo, dupa ispravile anterioare, ezit sa-mi dau cu parerea despre echipa calificata.
Am votat cu dinamo dar la ce ispravi au prin europa..nu sunt prea optimist.

AndreiDumitrescu

Sloven Liberec, adversara lui Dinamo din play-off-ul Ligii Europa, a fost invinsa, duminica, pe teren propriu de FC Brno, scor 0-1, intr-un meci din etapa a 3-a a campionatului ceh si ocupa locul 14 din 16 formatii.
Ciudat...si Dinamo ocupa aceasi pozitie in clasament Smile)
hehe Dinamo pe 14..ce-mi place!

AndreiDumitrescu

Lotul FC Dinamo pentru partidele cu formatia Slovan Liberec:

2. Zie Diabate, 3. Cristian Pulhac, 4. Cosmin Moti, 5. Djakaridja Kone, 6. Laurentiu Rus, 7. Ianis Zicu, 8. Gabriel Bostina, 9. Marius Niculae, 10. Ionel Danciulescu, 12. Emilian Dolha, 14. Francisco Molinero, 17. Andrei Cristea, 18. Lucian Goian, 20. Adrian Cristea, 21. Dragos Grigore, 22. Gabriel Torje, 23. Florin Matache, 25. Adrian Scarlatache, 27. Baptista Ze Kalanga, 29. Ousmane N'Doye, 30. Gabriel Tamas, 36. George Curca, 55. Liviu Ganea, 99. Claudiu Niculescu.
Ce numar frumos are Liviu Ganea!

AndreiDumitrescu

Formatia Slovan Liberec a invins, duminica, in deplasare, cu scorul de 3-2 (1-0), echipa FC Viktoria Plzen, intr-un meci din etapa a IV-a a campionatului Cehiei, ultimul dinaintea intalnirii cu Dinamo, din play-off-ul Ligii Europa.
la pauza scor rusinos 0-1. a marcat Liska in minutul 3
Pagini: 1 2
URL de referinţă