RomanianSoccer Forum

Versiunea integrală: FC Vaslui - AEK Atena, play-off-ul Europa League
În acest moment vizualizezi o versiune simplificată a conţinutului. Vezi versiunea integrală cu formatarea adecvată.
Pagini: 1 2
Discuţii aici despre meciul eleviilor lui Cristi Dulca cu grecii de la AEK, echipa fostului pandur, Ilie Iordache...
Sper ca Vasluiul sa arate mai bine decat in returul cu Omonia Nicosia... Ar avea sanse sa treaca, insa eu tot n-am incredere in antrenorul Cristi Dulca
Echipa tare AEK, sa speram ca Vasluienii vor juca bine si vor munci mult.
Au nimerit un adversar cat de cat accesibil decat altele. Cu noroc se poate califica.
Cum ar fi sa se califice toate patru....
Pai daca s-ar califica toate patru, am fi martori la 36 de meciuri cu echipe romanesti in aceasta toamna. Pana acum 12 meciuri, avand in vedere prezenta Unirii Urziceni in grupele Champions League si calificarea Timisoarei in play-off.
O toamna plina de fotbal vom avea! Va dati seama, 36!!!! da, 36!!! de meciuri... cand am mai avut noi asa ceva?
Mirco, sa nu zicem hop pana nu sarim puntea! Wink
Asa ziceam si anul trecut.. si din pacate din alea 5, nimic.

AndreiDumitrescu

Fundasul argentinian al echipei Huracan, Carlos Luciano Araujo, a semnat, luni, un contract pe trei sezoane cu gruparea elena AEK Atena, adversara formatiei FC Vaslui in play-off-ul Ligii Europa
Pagini: 1 2
URL de referinţă