RomanianSoccer Forum

Versiunea integrală: Ediţia 2009-2010
În acest moment vizualizezi o versiune simplificată a conţinutului. Vezi versiunea integrală cu formatarea adecvată.
Pagini: 1 2
Discuţii şi informaţii despre ediţia 2009-2010 a Seriei A...
Anul asta sper ca Juve sa sparga monopolul lui Inter din ultimii ani. Avem cu ce ..acum sper sa si putem Big Grin
oho.. aveti numa' tineret la aparare
Caceres 22 , Ariaudo 18 ani , Cannavaro 18 ani Big Grin, pardon 36 , Legrotaglie 32 , Chiellini 25 unde vezi tu bosorogi? Ca mai e un Zebina de 30 pe dreapta si un Salihamidzic de 33 pe stanga asta e alta poveste .
Liniste, Roma i-a titlul !!!
Nu zi hop pana n-ai sarit groapa Big Grin
(08-07-2009 10:33 PM)mircovucinic23 Scris: [ -> ]Liniste, Roma i-a titlul !!!

Greu.. Genoa are echipa mai buna ca voi, parere personala.
Vedem in campionat ce va fi. In prima etapa jucam la Genoa. No problem, il avem pe Totti!

AndreiDumitrescu

ia zi mirco cine castiga azi la 15:00
campionatul o sa-l ia tot Inter nu are cine sa se ia cu ei, au adus paerea mea 2 jucatori f buni care in sezonul trecut au facut niste partide f bune si unul dintre ei, Diego Milito a confirmat si in meciurile amicale pe care le-a jucat Inter vezi cele 2 goluri cu Milan. Thiago Motta mi se pare mie un f bun jucator defensiv care stie sa si paseze, dar vom vedea cum o va face la Inter pentru ca e altceva sa evoluezi acolo. Cat despre Samuel Eto'o nu cred ca ar mai fi ceva de zis. O echipa surpriza in campionatul asta parerea mea este ca va fi Napoli, dar asta vom vedea cand va incepe campionatul.
Bafta
Acum: Siena 1-2 Milan, dubla PATO.
Pagini: 1 2
URL de referinţă