RomanianSoccer Forum

Versiunea integrală: Sugestii...
În acest moment vizualizezi o versiune simplificată a conţinutului. Vezi versiunea integrală cu formatarea adecvată.
Pagini: 1 2 3
...nu neaparat ca nu-mi place dar e loc de mai bine:
la Sectiunea FIFA.com e derutanta treaba asta cu prezentarea echipelor: se face atat la subsectiunea SerieA-->Prezentarea echipelor cat si la FIFA.com--->Italia (am dat exemplul Italiei) chestie destul de derutanta Smile
Voi muta thread-urile in seara asta...
multam..pentru ca automat la prezentarea echipelor, incepe o discutie acolo, si in felul asta s-ar purta discutii pe 2 fronturi.
Multumesc pentru ca m-ai anuntat. Si daca mai vezi cateva problema, sa mi le semnalezi aici..

07Ex

Exista o posibilitate de a avea un link "view new posts" atunci cand deschidem un subiect unde s-a postat ceva nou? In felul asta putem sa ne uitam direct doar la noile mesaje de pe subiectul respectiv.
daca dai click pe sageata verde care se afla in dreptul fiecarui nume de topic, vei ajunge direct la primul mesaj necitit, de pe topicul respectiv
Ar trebui sa putem sa ne logam automat la urmatoarea vizita, e destul de enervant sa dai logare mereu cand intri.
Pai merge , problema e de la browser-ul tau. Smile
logarea automata merge
salutari tuturor, hai ca de azi ma pun si eu pe treaba, cum pot, cand pot.
in primul rand, ar trebui redenumit subiectul in ,,sugestii" sau adaugat unul noi.
apoi, ar mai trebui facuta o categorie a forumului, gen ,,locul de intalnire", unde sa facem cunostinta, sa vorbim de eventuale forum meetinguri, sa vorbim intre noi, despre noi.
sunt doar niste idei ce mi-au venit pe loc.
oricum...felicitari Sebi!
Pagini: 1 2 3
URL de referinţă