RomanianSoccer Forum

Versiunea integrală: Etapa 5: Universitatea Craiova - Gloria Bistriţa
În acest moment vizualizezi o versiune simplificată a conţinutului. Vezi versiunea integrală cu formatarea adecvată.
Pagini: 1 2
Universitatea Craiova - Gloria Bistriţa

29 august, ora 19.30, GSP tv.
tata Jean va lua bataie din nou Smile)))
Pana acum Universitatea e neinvinsa pe teren propriu. Sper sa luam 3 puncte din meciul cu Gloria, ca din deplasari nu imi fac mari sperante de puncte
si meciul se va juca de la 19.30 si nu de la 18.00.

AndreiDumitrescu

Eugen Trica a fost miercuri la sediul clubului Universitatea Craiova si a batut palma cu Adrian Mititelu, semnand un contract cu formatia din Banie.
Catalin Busi, la centru, Daniel Hulubei si Mihai Artene, la tuse, vor fi arbitrii principali la partida U Craiova - Gloria Bistrita.
Acestia vor mai fi ajutati de Dragost Istrate, ca arbitru de rezerva, Octavian Goga si Ioan Muresan ca si observatori.
s-a dus Trica la Craiova sa-i dea peste cap Mititelu si sa se certe cu el Tongue

AndreiDumitrescu

Fundasul Valentin Nastase a semnat un contract valabil pentru urmatorii doi ani cu echipa Gloria Bistrita
Cine a urmarit meciul asta? vreau sa stiu daca sunt singurul care a vazut un joc slab al Craiovei...
L-am vazut si eu. Au fost doar niste ocazii transformate de jucatorii Craiovei. Adica nu am vazut un tavalug la poarta lui Albut.
Pagini: 1 2
URL de referinţă