RomanianSoccer Forum

Versiunea integrală: Cafeneaua ''cainilor rosii''
În acest moment vizualizezi o versiune simplificată a conţinutului. Vezi versiunea integrală cu formatarea adecvată.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8
Ce sansa am ratat. O mare sansa care conteaza enorm in lupta pt titlu. Din pacate Dolha a comis-o din nou iar Turcu "Porcu" nu are pic de rusine. A gresit baiatu', va suporta consecintele, dar nu ai dreptul sa il faci in asemenea hal la televizor. O mare rusine acest om.Sa plece ca exista oameni care asteapta sa investeasca la Dinamo.
Sunt mult mai indignat de ceea ce a facut Turcu "Porcu" decat de ce a facut echipa.
(03-29-2010 05:27 PM)soriyn1 Scris: [ -> ]Ce sansa am ratat. O mare sansa care conteaza enorm in lupta pt titlu. Din pacate Dolha a comis-o din nou iar Turcu "Porcu" nu are pic de rusine. A gresit baiatu', va suporta consecintele, dar nu ai dreptul sa il faci in asemenea hal la televizor. O mare rusine acest om.Sa plece ca exista oameni care asteapta sa investeasca la Dinamo.
Sunt mult mai indignat de ceea ce a facut Turcu "Porcu" decat de ce a facut echipa.

Ce astepti d-le de la unu ca asta, discipolul ciobanului!!
(03-29-2010 05:27 PM)soriyn1 Scris: [ -> ]Ce sansa am ratat. O mare sansa care conteaza enorm in lupta pt titlu. Din pacate Dolha a comis-o din nou iar Turcu "Porcu" nu are pic de rusine. A gresit baiatu', va suporta consecintele, dar nu ai dreptul sa il faci in asemenea hal la televizor. O mare rusine acest om.Sa plece ca exista oameni care asteapta sa investeasca la Dinamo.
Sunt mult mai indignat de ceea ce a facut Turcu "Porcu" decat de ce a facut echipa.

Pleaca vasilica!Tot este un lucru bun!!
3 puncte cu Medias, suntem in grafic!
Inca 3 pct cu Pandurii si sigur mai urcam in clasament.
azi dimineata, in jur de 9:30 in fata clubului Dinamo era Ionut Popa
Ce idioti! Nu au fost in stare sa profite de rezultatele celorlalte contracandidate! Adio titlu! Mai stam 1 an!
(04-10-2010 12:42 PM)soriyn1 Scris: [ -> ]Adio titlu! Mai stam 1 an!

Hehe, altii stau cate 30 Big Grin
(04-10-2010 12:42 PM)soriyn1 Scris: [ -> ]Ce idioti! Nu au fost in stare sa profite de rezultatele celorlalte contracandidate! Adio titlu! Mai stam 1 an!

Astia-s cainii!O generatie de plafonati!
(04-10-2010 12:42 PM)soriyn1 Scris: [ -> ]Mai stam 1 an!

Doar unul?Big Grin
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8
URL de referinţă