RomanianSoccer Forum
Steaua Bucureşti - Saint-Patricks' Athletic, play-off-ul Europa League - Versiune printabilă

+- RomanianSoccer Forum (http://www.romaniansoccer.ro/forum)
+-- Forum: Fotbalul din Ţara lui Papură Vodă (/Forum-Fotbalul-din-%C5%A2ara-lui-Papur%C4%83-Vod%C4%83)
+--- Forum: Europa.Ro (/Forum-Europa-Ro)
+---- Forum: Arhivă (/Forum-Arhiv%C4%83--627)
+---- Subiect: Steaua Bucureşti - Saint-Patricks' Athletic, play-off-ul Europa League (/Thread-Steaua-Bucure%C5%9Fti-Saint-Patricks-Athletic-play-off-ul-Europa-League)

Pagini: 1 2 3


Steaua Bucureşti - Saint-Patricks' Athletic, play-off-ul Europa League - Sebi Raducu - 08-07-2009 04:10 PM

Discuţii aici despre meciul eleviilor lui Bergodi cu irlandezii "beţivani" de la SPA (mă scuzaţi de pleosnam Tongue ) ...


RE: Steaua Bucureşti - Saint-Patricks' Athletic, play-off-ul Europa League - Marius_Black - 08-07-2009 05:02 PM

Am avut bulan imens la tragere daca picam cu Genoa eram mancati. Sa speram ca astia nu ne dau emotii ca Motherwell aseara.


RE: Steaua Bucureşti - Saint-Patricks' Athletic, play-off-ul Europa League - Daniel - 08-07-2009 05:47 PM

Am scapat de Genoa... o echipa de UCL. Adversar usor, sper sa-i batem la scor.


RE: Steaua Bucureşti - Saint-Patricks' Athletic, play-off-ul Europa League - ballack - 08-08-2009 03:46 PM

Stuart Byrne:' Romanii nu pot fi mai buni decat Valletta sau Samara'.
cred ca asta era baut in momentul in care a facut declaratia asta Smile)


RE: Steaua Bucureşti - Saint-Patricks' Athletic, play-off-ul Europa League - ballack - 08-11-2009 01:43 PM

Pentru irlandezi, calificarea in dauna lui Krylya Sovetov e o performanta atat de mare incat la meciul din campionat contra lui Bohemians din seara asta vor distribui DVD-uri cu meciul tur contra rusilor Smile


RE: Steaua Bucureşti - Saint-Patricks' Athletic, play-off-ul Europa League - AndreiDumitrescu - 08-11-2009 01:47 PM

Juan Carlos Toja va lipsi pana in luna septembrie. Se pare ca mijlocasul are o accidentare mai grava decat se credea la inceput. El are entorsa de gradul 3 si are glezna imobilizata.


RE: Steaua Bucureşti - Saint-Patricks' Athletic, play-off-ul Europa League - Danny - 08-11-2009 01:53 PM

Nicio problema pentru Steaua cu astia!


RE: Steaua Bucureşti - Saint-Patricks' Athletic, play-off-ul Europa League - ballack - 08-11-2009 01:56 PM

radem noi de ei, dar astia au eliminat sezonul trecut pe spaima dinamovistilor Elfsborg in al doilea tur preliminar al cupei Uefa cu 2-2 si 2-1


RE: Steaua Bucureşti - Saint-Patricks' Athletic, play-off-ul Europa League - Sebi Raducu - 08-11-2009 02:14 PM

Asta inseamna ca e un lucru bun Smile))


RE: Steaua Bucureşti - Saint-Patricks' Athletic, play-off-ul Europa League - ballack - 08-12-2009 12:19 AM

minutul 74: St. Patricks 0 - 2 Bohemians