Postează răspuns 
 
Evaluarea subiectului:
  • 0 voturi - 0 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ştiri CFR 1907 Cluj-Napoca
11-24-2009, 04:37 PM
Mesaj: #295
RE: Ştiri CFR 1907 Cluj-Napoca
Mandorlini: "FC Vaslui a meritat victoria, merită tot respectul pentru jocul pe care l-a prestat"

Antrenorul echipei CFR Cluj, Andrea Mandorlini, a declarat, luni, după jocul cu FC Vaslui, scor 0-2, că erorile jucătorilor săi au făcut diferenţa în această partidă, dar a precizat că moldovenii au meritat victoria pentru că au jucat mai bine.

"Am sperat să facem mai mult, dar nu s-a putut. Ştiam că vasluienii sunt puternici, dar tot ne-am împiedicat. Am greşit la ambele goluri, dar cred că echipa mea nu a reuşit să îşi revină după meciul din Cupa României, cu Universitatea Craiova. FC Vaslui a meritat victoria, pentru că a jucat mai bine. Merită tot respectul nostru. Sper să nu îi întâlnim în semifinalele Cupei", a spus Mandorlini.

FC Vaslui a învins, luni, pe teren propriu, formaţia CFR Cluj, scor 2-0, a urcat pe primul loc în clasamentul Ligii I şi a înregistrat a 8-a victorie consecutivă în toate competiţiile cu Marius Lăcătuş pe banca tehnică. Clujenii se menţin pe poziţia a 3-a, cu 25 de puncte, la egalitate cu Steaua şi Unirea Urziceni.

http://www.romaniansoccer.ro/ - Cel mai bun site de statistică şi istorie a fotbalului românesc. Intraţi şi vă minunaţi Wink
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
Postează răspuns 


Mesaje în acest subiect
Ştiri CFR 1907 Cluj-Napoca - Sebi Raducu - 08-03-2009, 10:19 PM
RE: Ştiri CFR 1907 Cluj-Napoca - Sebi Raducu - 11-24-2009 04:37 PM
RE: Ştiri CFR 1907 Cluj-Napoca - avid - 02-03-2010, 09:12 PM

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect:
7 Musafir(i)

Reîntoarce-te SusReîntoarce-te la conţinut