Postează răspuns 
 
Evaluarea subiectului:
  • 0 voturi - 0 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ştiri CFR 1907 Cluj-Napoca
12-01-2009, 10:19 PM
Mesaj: #322
RE: Ştiri CFR 1907 Cluj-Napoca
Didy: "Daţi-mi o şansă!"

Aflat pe lista neagră la CFR, Didy (27 de ani) nu vrea să renunţe la contractul cu gruparea în tricoul căreia a devenit campion. "Îl tot aşteptăm să revină, dar văd că n-o mai face", l-a criticat Iuliu Mureşan pe brazilian după partida de la Alba Iulia.

Brazilianul îşi doreşte să-i demonstreze lui Mandorlini că se poate baza pe el. "N-am fost în lot la ultimele două confruntări. Respect opţiunea antrenorului, nu e nici o problemă. Mă implic sută la sută la antrenamente şi aştept să primesc o şansă pentru a arăta de ce sînt capabil. E dificil să nu joci, să stai mai mult prin tribună, dar îmi aştept rîndul", a spus Didy.

Atacantul mai are un an şi jumătate de contract cu CFR. "Nu mi s-a comunicat că se doreşte rezilierea angajamentului. Pentru mine e clar: vreau să rămîn pînă la finalul contractului. Voi pleca în vacanţă la finalul turului şi am bilet dus-întors. E important să fiu sănătos şi să ajung din nou la forma sportivă de acum doi ani. Da, mă văd evoluînd tot pentru CFR şi în 2010", a încheiat Didy.

http://www.romaniansoccer.ro/ - Cel mai bun site de statistică şi istorie a fotbalului românesc. Intraţi şi vă minunaţi Wink
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
Postează răspuns 


Mesaje în acest subiect
Ştiri CFR 1907 Cluj-Napoca - Sebi Raducu - 08-03-2009, 10:19 PM
RE: Ştiri CFR 1907 Cluj-Napoca - Sebi Raducu - 12-01-2009 10:19 PM
RE: Ştiri CFR 1907 Cluj-Napoca - avid - 02-03-2010, 09:12 PM

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect:
1 Musafir(i)

Reîntoarce-te SusReîntoarce-te la conţinut