Postează răspuns 
 
Evaluarea subiectului:
  • 0 voturi - 0 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ştiri Pandurii Târgu-Jiu
09-08-2009, 12:26 AM
Mesaj: #23
RE: Ştiri Pandurii Târgu-Jiu
Condescu merge la TAS!

După ce Mircea Sandu a anunţat că pe 23 septembrie se va produce dezafilierea clubului Pandurii Târgu Jiu, ieri, preşedintele grupării gorjene, Marin Condescu, a declarat că nu renunţă la poziţia sa.

"Am decis să reclamăm la TAS modul în care a fost declarat liber de contract Ilie Iordache. Este strigător la cer şi nu renunţăm la demersurile noastre, inclusiv la cel din instanţa civilă. Nu cred că Mircea Sandu va proceda la dezafilierea noastră", a spus preşedintele Pandurilor, Marin Condescu.

La rândul lor, jucătorii echipei gorjene se raliază acţiunilor preşedintelui lor.

"Şi noi discutăm în vestiar despre acest lucru. Ne apasă puţin, dar eu am încredere în domnul Condescu. Până acum, dânsul nu ne-a dezamăgit şi nu cred că o va face nici de-acum înainte. E războiul domnului preşedinte, nu al nostru. Nu cred că îşi va permite să lase acest judeţ fără echipă în Liga I", a declarat căpitanul "pandurilor", Florin Stângă.


Fişier(e) ataşate Thumbnail(uri)
   

http://www.romaniansoccer.ro/ - Cel mai bun site de statistică şi istorie a fotbalului românesc. Intraţi şi vă minunaţi Wink
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
Postează răspuns 


Mesaje în acest subiect
Ştiri Pandurii Târgu-Jiu - Sebi Raducu - 08-03-2009, 10:09 PM
RE: Ştiri Pandurii Târgu-Jiu - Sebi Raducu - 09-08-2009 12:26 AM
RE: Ştiri Pandurii Târgu-Jiu - gonen - 09-19-2009, 05:22 PM

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect:
2 Musafir(i)

Reîntoarce-te SusReîntoarce-te la conţinut