Postează răspuns 
 
Evaluarea subiectului:
  • 0 voturi - 0 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ştiri CFR 1907 Cluj-Napoca
09-09-2009, 03:47 PM (Acest mesaj a fost modificat ultima dată: 09-12-2009 04:32 PM de Sebi Raducu.)
Mesaj: #25
RE: Ştiri CFR 1907 Cluj-Napoca
Conceicao vrea să îmbunătăţească palmaresul întâlnirilor directe cu Pandurii

Antrenorul grupării CFR Cluj, Antonio Conceicao, a declarat, miercuri, că statistica meciurilor cu formaţia gorjeană îl face să creadă că deplasarea de la Târgu Jiu nu va fi una facilă pentru echipa sa, dar cu toate acestea mizează pe victoria jucătorilor săi.

"Am un mare respect pentru adversari, am avut mereu meciuri grele cu Pandurii, istoria arată că CFR Cluj nu prea a câştigat împotriva acestei grupări, dar am lucrat mult în ultima vreme şi vrem să schimbăm această stare de lucruri. Avem încredere şi sperăm să câştigăm", a spus Antonio Conceicao, care nu se va putea baza pe serviciile mijlocaşului Emil Dică, încă nerefăcut după accidentarea pe care a suferit-o în meciul cu Gaz Metan Mediaş.

CFR Cluj va întâlni Pandurii Târgu Jiu, vineri, în deplasare, de la ora 20:00, în etapa a 6-a a Ligii I.


Fişier(e) ataşate Thumbnail(uri)
   

http://www.romaniansoccer.ro/ - Cel mai bun site de statistică şi istorie a fotbalului românesc. Intraţi şi vă minunaţi Wink
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
Postează răspuns 


Mesaje în acest subiect
Ştiri CFR 1907 Cluj-Napoca - Sebi Raducu - 08-03-2009, 10:19 PM
RE: Ştiri CFR 1907 Cluj-Napoca - Sebi Raducu - 09-09-2009 03:47 PM
RE: Ştiri CFR 1907 Cluj-Napoca - avid - 02-03-2010, 09:12 PM

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect:
1 Musafir(i)

Reîntoarce-te SusReîntoarce-te la conţinut