Postează răspuns 
 
Evaluarea subiectului:
  • 0 voturi - 0 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ştiri CFR 1907 Cluj-Napoca
09-16-2009, 06:20 PM
Mesaj: #51
RE: Ştiri CFR 1907 Cluj-Napoca
Stăncioiu: "Europa League nu e un pas înapoi pentru noi"

Portarul Eduard Stăncioiu e de părere că CFR Cluj a avut evoluţii bune în ultima perioadă, în ciuda rezultatelor slabe, şi poate obţine victoria în partida de joi. "Copenhaga e o echipă bună, dar noi trebuie să fim concentraţi şi motivaţi pentru a câştiga. Doar rezultatele au fost negative în ultimele meciuri pentru că eu nu consider că am jucat atât de slab. Avem un lot valoros şi putem câştiga. Nu considerăm că am făcut un pas înapoi pentru că jucăm în grupele Ligii Europa, şi nu în Liga Campionilor", a spus şi goalkeeperul.

Stăncioiu susţine că echipa sa se poate califica în următoarea fază a competiţiei şi consideră că PSV Eindhoven este favorita grupei. "PSV Eindhoven este favorită, dar noi vom încerca să adunăm cât mai multe puncte. Vrem să terminăm pe unul dintre primele două locuri", a conchis acesta.

Partida CFR Cluj-FC Copenhaga din Grupa K a Ligii Europa se va disputa joi la ora 22:00 pe stadionul Dr. Constantin Rădulescu.

http://www.romaniansoccer.ro/ - Cel mai bun site de statistică şi istorie a fotbalului românesc. Intraţi şi vă minunaţi Wink
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
Postează răspuns 


Mesaje în acest subiect
Ştiri CFR 1907 Cluj-Napoca - Sebi Raducu - 08-03-2009, 10:19 PM
RE: Ştiri CFR 1907 Cluj-Napoca - Sebi Raducu - 09-16-2009 06:20 PM
RE: Ştiri CFR 1907 Cluj-Napoca - avid - 02-03-2010, 09:12 PM

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect:
1 Musafir(i)

Reîntoarce-te SusReîntoarce-te la conţinut