Postează răspuns 
 
Evaluarea subiectului:
  • 0 voturi - 0 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ştiri CFR 1907 Cluj-Napoca
09-18-2009, 03:35 PM
Mesaj: #64
RE: Ştiri CFR 1907 Cluj-Napoca
"Important e că ne-am revenit! Avem trei puncte şi privim încrezători meciurile care vin!"

Bogdan Mara, atacantul celor de la CFR Cluj se declară mulţumit de jocul prestat de echipa sa şi se felicită pentru faptul că a pronosticat corect rezultatul partidei. Fotbalistul echipei ardelene este fericit că CFR a reuşit să obţină cele trei puncte şi afirmă că acest rezultat le dă încredere clujenilor şi pentru meciurile viitoare.

"Am nimerit-o cu rezultatul! Ne doream mult această victorie. Am făcut un meci bun. Spectatorii s-au bucurat de un meci frumos! Bine că am început cu dreptul în Europa League! La Pandurii nu am jucat slab, dar am pierdut. Important e că ne-am revenit. Asta ne dă încredere şi pe viitor. A fost gol şi la şutul lui Deac, dar până la urmă e un scor bun. Nimeni din echipă nu se gândeşte la prime la meciuri atât de importante. Avem 3 puncte şi privim încrezători meciurile care vin", a declarat Bogdan Mara la sport.ro.

http://www.romaniansoccer.ro/ - Cel mai bun site de statistică şi istorie a fotbalului românesc. Intraţi şi vă minunaţi Wink
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
Postează răspuns 


Mesaje în acest subiect
Ştiri CFR 1907 Cluj-Napoca - Sebi Raducu - 08-03-2009, 10:19 PM
RE: Ştiri CFR 1907 Cluj-Napoca - Sebi Raducu - 09-18-2009 03:35 PM
RE: Ştiri CFR 1907 Cluj-Napoca - avid - 02-03-2010, 09:12 PM

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect:
4 Musafir(i)

Reîntoarce-te SusReîntoarce-te la conţinut