Postează răspuns 
 
Evaluarea subiectului:
  • 0 voturi - 0 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ştiri CFR 1907 Cluj-Napoca
11-05-2009, 08:53 PM
Mesaj: #227
RE: Ştiri CFR 1907 Cluj-Napoca
"Ne vom despărţi de unii jucători! N-au fost vorbe spuse la furie"

Iuliu Mureşan îşi menţine poziţia şi spune că CFR va renunţa la unii dintre jucătorii care stau la umbra contractelor. Şeful din Gruia vrea neapărat victoria cu Praga. Mourinho din Cluj crede că amenda primită după incidentele de la meciul cu Timişoara nu este justă!

"Vrem să obţinem o victorie care să facă uitată înfrângerea de la Praga. Echipa este mobilizată şi concentrată, băieţii simt că pot să câştige. Nu sunt de acord că avem cel mai bun lot şi nici că avem cele mai bune rezultate. Nu sunt vorbe spuse la furie, ne vom despărţi de anumiţi jucători. Sunt câţiva fotbalişti în lot care stau la umbra contractelor. Kone începe să se antreneze normal săptămâna viitoare. Ne-a lipsit foarte mult până acum, este un jucător foarte bun. Sper ca revenirea lui echipă să ne aducă acel plus în atac de care avem nevoie", a declarat preşedintele CFR-ului la Sport.ro

Mureşan contestă decizia în cazul Bonfim!
"Nu mi se pare justă decizia, dar aşa este regulamentul şi nu putem comenta. Ni s-a dat amenda minimă. Eu nu sunt obligat să-mi cer scuze că nu am de ce. Îmi pare rău pentru Bomfim că a păţit aşa ceva", a mai spus Muresan la Sport.ro

http://www.romaniansoccer.ro/ - Cel mai bun site de statistică şi istorie a fotbalului românesc. Intraţi şi vă minunaţi Wink
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
Postează răspuns 


Mesaje în acest subiect
Ştiri CFR 1907 Cluj-Napoca - Sebi Raducu - 08-03-2009, 10:19 PM
RE: Ştiri CFR 1907 Cluj-Napoca - Sebi Raducu - 11-05-2009 08:53 PM
RE: Ştiri CFR 1907 Cluj-Napoca - avid - 02-03-2010, 09:12 PM

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect:
6 Musafir(i)

Reîntoarce-te SusReîntoarce-te la conţinut