Chestionar: Va reuşi CFR Cluj să treacă de grupe?
Da
Nu
[Arată rezultate]
Notă: Acesta este un chestionar public, alţi utilizatori vor putea vedea ce aţi votat.
Postează răspuns 
 
Evaluarea subiectului:
  • 1 voturi - 5 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Grupa K (Grupa CFR-iştilor): PSV Eindhoven, FC Copenhaga, Sparta Praga, CFR Cluj
12-17-2009, 03:47 PM
Mesaj: #107
RE: Grupa K (Grupa CFR-iştilor): PSV Eindhoven, FC Copenhaga, Sparta Praga, CFR Cluj
Rutten: "Acum să vedem ce vom realiza în faza următoare"

Tehnicianul grupării batave, Fred Rutten, susţine că se aştepta la o replică mai puternică din partea celor de la CFR Cluj.

"Sunt foarte mulţumit de ce au făcut jucătorii mei în această seară, au fost profesionişti şi au dat totul pe teren. A fost un meci mai uşor decât m-am aşteptat, dar eu sunt mulţumit de calificare şi de ceea ce am făcut până acum în grupe. Acum să vedem ce vom realiza în faza următoare", a spus Rutten.

CFR Cluj a fost învinsă, miercuri, scor 2-0, pe teren propriu, de gruparea olandeză PSV Eindhoven şi încheie Grupa K a Ligii Europa pe ultima poziţie, cu doar trei puncte, obţinute în prima rundă, în faţa celor de la FC Copenhaga.

http://www.romaniansoccer.ro/ - Cel mai bun site de statistică şi istorie a fotbalului românesc. Intraţi şi vă minunaţi Wink
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
Postează răspuns 


Mesaje în acest subiect
RE: Grupa K (Grupa CFR-iştilor) - AndreiDumitrescu - 08-31-2009, 02:19 PM
RE: Grupa K (Grupa CFR-iştilor): PSV Eindhoven, FC Copenhaga, Sparta Praga, CFR Cluj - Sebi Raducu - 12-17-2009 03:47 PM

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect:
1 Musafir(i)

Reîntoarce-te SusReîntoarce-te la conţinut