Postează răspuns 
 
Evaluarea subiectului:
  • 0 voturi - 0 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ştiri Universitatea Cluj
04-02-2011, 02:55 AM
Mesaj: #102
RE: Ştiri Universitatea Cluj
Claudiu Niculescu: "Eu nu joc pentru răzbunări şi să fac demonstraţii altora"

După victoria entuziasmantă obţinută în faţa lui Dinamo, atacantului lui U. Cluj, Claudiu Niculescu, a specificat că încă o dată a trăit sentimente contradictorii, marcînd în poarta echipei la care a fost golgeter ani la rîndul.

"Aşa cum am spus şi după meciul din tur, eu îmi fac doar datoria şi vreau să marchez meci de meci. Îmi pare rău pentru Dinamo, dar mă bucur foarte mult pentru echipa mea pentru că aveam nevoie mare de aceste 3 puncte. La fel ca şi după meciul tur, cu un ochi rîd şi cu unul plîng. Sînt foarte bucuros pentru suporterii care ne-au susţinut aici, dar şi pentru Danciu, care e la al doilea meci consecutiv în care marchează. Sper ca Dinamo să prindă podiumul şi aşa cum i-am simţit astăzi, au o trupă puternică", a comentat Niculescu la GSP TV, după care a adăugat:

"Nu ştiu dacă am fost lăsat să plec prea uşor, întrebaţi-i pe ei. Eu nu joc pentru răzbunări sau să dovedesc ceva cuiva. Joc doar pentru mine şi pentru echipa mea, aşa cum am facut-o întreaga carieră".

http://www.romaniansoccer.ro/ - Cel mai bun site de statistică şi istorie a fotbalului românesc. Intraţi şi vă minunaţi Wink
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
Postează răspuns 


Mesaje în acest subiect
Ştiri Universitatea Cluj - Sebi Raducu - 08-03-2009, 09:55 PM
RE: Ştiri Universitatea Cluj - soriyn1 - 01-05-2010, 12:50 AM
RE: Ştiri Universitatea Cluj - footwalls - 03-23-2010, 11:00 AM
RE: Ştiri Universitatea Cluj - Sebi Raducu - 04-02-2011 02:55 AM

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect:
2 Musafir(i)

Reîntoarce-te SusReîntoarce-te la conţinut