Postează răspuns 
 
Evaluarea subiectului:
  • 0 voturi - 0 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ştiri Universitatea Cluj
09-07-2009, 02:31 PM
Mesaj: #11
RE: Ştiri Universitatea Cluj
Bus: "Am fost vindut de Marginean!"

Vindut la Turda pe 10.000 de dolari, Laurentiu Bus nu uita de contrele pe care le-a avut cu Ioan Marginean.

Jucatorul nu vrea sa priveasca in urma si spera ca prin evolutii sa-i faca pe conducatorii Universitatii Cluj sa regrete indepartarea sa de la echipa: "Sincer, ma bucur foarte mult ca am plecat de la «U» Cluj, dupa felul in care am fost tratat. Si nu ma refer aici la suporteri, n-am plecat din cauza lor. Am fost vindut de Ioan Marginean la Turda, el s-a ocupat de tot pentru ca eu sa dispar de la echipa. El a bagat strimbe si la domnul Walter ca sa fiu vindut. Asta este, nu vreau sa ma mai gindesc la ce-a fost. Vreau sa joc cit mai bine la Turda si sa prind un contract in Liga 1 in iarna. M-au vindut pe o suma de nimic, poate ca s-au prostit asa cum a fost cazul cu Szekely si Giurgiu. VIitorul va spune totul", a anuntat fostul mijlocas al "studentilor".

Laurentiu Bus a semnat saptamina trecuta un contract pe 10 luni cu Ariesul Turda si a debutat simbata in tricoul noii sale echipe, in partida pierduta cu 2-3 in compania formatiei FC Bihor. La Ariesul a mai debutat un fost "student", Viorel Sintejudean.


Fişier(e) ataşate Thumbnail(uri)
   

http://www.romaniansoccer.ro/ - Cel mai bun site de statistică şi istorie a fotbalului românesc. Intraţi şi vă minunaţi Wink
Găseşte toate mesajele acestui utilizator
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
Postează răspuns 


Mesaje în acest subiect
Ştiri Universitatea Cluj - Sebi Raducu - 08-03-2009, 09:55 PM
RE: Ştiri Universitatea Cluj - Sebi Raducu - 09-07-2009 02:31 PM
RE: Ştiri Universitatea Cluj - soriyn1 - 01-05-2010, 12:50 AM
RE: Ştiri Universitatea Cluj - footwalls - 03-23-2010, 11:00 AM

Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect:
3 Musafir(i)

Reîntoarce-te SusReîntoarce-te la conţinut