3 - 1

Concordia Chiajna - ACS Poli Timișoara - 10.05.2017 English version
Data disputării 10.05.2017 - 17:30
Arbitru Adrian Viorel Cojocaru (Galați)
Arbitri asistenţi Imre Laszlo Bucsi (Sf Gheorghe), Dragoș Mihai Iliescu (Craiova)
Arbitru observator Corneliu Fecioru (București)
Observator Cătălin Cursaru (Bacău)
Spectatori 300

Meciul din data 10.05.2017 dintre echipele Concordia Chiajna si ACS Poli Timișoara se disputa in localitatea Chiajna pe stadionul Concordia. in fata a 300 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Adrian Viorel Cojocaru (Galați) impreuna cu arbitrii asistenti Imre Laszlo Bucsi (Sf Gheorghe), Dragoș Mihai Iliescu (Craiova).

Concordia Chiajna: Cristian Emanuel BĂLGRĂDEAN, Tiberiu Andrei SEREDIUC, Alexandru Cristian ALBU, Raul Răzvan COSTIN, Marian CRISTESCU, Octavian Ronaldo DEACONU, Alin DOBROSAVLEVICI, Patrice Emery Fongang FEUSSI, Răzvan Toni Augustin GRĂDINARU, Cristian Costel MELINTE, Marius George PENA si rezervele: Cristian CIOBANU, Virgil Andrei DRĂGHIA, Ovidiu Nicolae HEREA, Valentin Dumitru MUNTEANU, Robert Dumitru RĂDUCANU, Florin Marian RĂSDAN, Nicușor FOTA.

ACS Poli Timișoara: Cristian BOCŞAN, Cristian BĂRBUȚ, Octavian DRĂGHICI, Josip FUČEK, Leopold NOVAK, Alexandru Adrian POPOVICI, Cătălin George STRATON, Bogdan Adrian STRĂUȚ, Josip ŠOLJIĆ, Alin Ioan ȘERONI, Andrei Viorel ARTEAN si rezervele: Sebastian MAILAT, Cosmin Marian BÂRNOI, Marius Marian CROITORU, Vasile Marius CURILEAC, Denis Grațian HARUŢ, George Alexandru NEAGU, Adrian Florin POPARADU.

GOOOL! Gol marcat pentru Concordia Chiajna de Marius George PENA (atacant). In minutul 24 al partidei dintre Concordia Chiajna si ACS Poli Timișoara, Concordia Chiajna deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 58, schimbare, iese mijlocaș central Alexandru Adrian POPOVICI si intra Marius Marian CROITORU
In minutul 58, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Marius George PENA
In minutul 67, cartonas galben primit de jucatorul echipei ACS Poli Timișoara, Josip ŠOLJIĆ
In minutul 71, schimbare, iese mijlocaș stânga Josip FUČEK si intra Sebastian MAILAT
In minutul 74, schimbare, iese atacant Marius George PENA si intra Robert Dumitru RĂDUCANU
GOOOL! Gol marcat pentru ACS Poli Timișoara de Sebastian MAILAT (rezervă). In minutul 75 al partidei dintre Concordia Chiajna si ACS Poli Timișoara, ACS Poli Timișoara reuseste egalarea, scorul devine 1 - 1.
In minutul 76, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Cristian Costel MELINTE
In minutul 78, cartonas galben primit de jucatorul echipei ACS Poli Timișoara, Andrei Viorel ARTEAN
In minutul 80, schimbare, iese mijlocaș stânga Tiberiu Andrei SEREDIUC si intra Valentin Dumitru MUNTEANU
GOOOL! Gol marcat pentru Concordia Chiajna de Alexandru Cristian ALBU (fundaș central). In minutul 84 al partidei dintre Concordia Chiajna si ACS Poli Timișoara, scorul devine 2 - 1.
In minutul 88, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Patrice Emery Fongang FEUSSI
In minutul 90+1, schimbare, iese mijlocaș central Marian CRISTESCU si intra Ovidiu Nicolae HEREA
GOOOL! Gol marcat pentru Concordia Chiajna de Patrice Emery Fongang FEUSSI (fundaș dreapta). In minutul 90+3 al partidei dintre Concordia Chiajna si ACS Poli Timișoara, scorul devine 3 - 1.

Meciul s-a incheiat cu scorul 3 - 1 pentru echipa Concordia Chiajna.

1 - 0 Marius PENA 24’
58’ Alexandru POPOVICI