Juventus Bucharest - Gaz metan Mediaș - 24.09.2017 English version
Data disputării 24.09.2017 - 15:00
Stadion Ilie Oană
Localitatea Ploiești
Arbitri asistenţi Adrian Radu Ghinguleac (București), Ovidiu Arușoaiei (Piatra Neamț)
Arbitru observator Marian Dorobanțu (Buzău)
Observator Romulus Chihaia (București)
Spectatori 200

Meciul din data 24.09.2017 dintre echipele Juventus București si Gaz metan Mediaș se disputa in localitatea Ploiești pe stadionul Ilie Oană. in fata a 200 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Sebastian Colțescu (Craiova) impreuna cu arbitrii asistenti Adrian Radu Ghinguleac (București), Ovidiu Arușoaiei (Piatra Neamț).

Juventus București: Alexandru Constantin BENGA, WALACE da Silva, Relu Marian STOIAN, Ivan SESAR, Simon Moise MĂZĂRACHE, Nika DZALAMIDZE, George CĂLINȚARU, Iulian CARABELA, Valentin BĂRBULESCU, Marian Dean BEȚA, Mădălin Licuţă MIHĂESCU si rezervele: Cătălin Ştefan ŢÂRĂ, Florin Bogdan ŞTEFAN, Alexandru Florian ZAHARIA, Ciprian Cătălin PETRE, Ovidiu MORARIU, Virgil Andrei DRĂGHIA, Liviu Dorin BĂJENARU.

Gaz metan Mediaș: Ovidiu Alexandru BIC, Marius Marcel CONSTANTIN, Cristian DANCI, Bojan GOLUBOVIĆ, Alexandru Doru GREAB, Akaki KHUBUTIA, Fabian LOKAJ, Darius Dumitru OLARU, Sergiu Cristian POPOVICI, Roberto ROMEO, Cristian Bogdan SÂRGHI si rezervele: Laurențiu Ionuț MANOLE, Alexandru BUZIUC, Emmerick DE VRIESE, Milan MITIĆ, Răzvan Neculaie PLEȘCA, Andrei Costin TÂRCOVEANU, Filip ŽDERIĆ.

In minutul 16, cartonas galben primit de jucatorul echipei Gaz metan Mediaș, Cristian Bogdan SÂRGHI
GOOOL! Gol marcat pentru Juventus București de George CĂLINȚARU (mijlocaș dreapta). In minutul 37 al partidei dintre Juventus București si Gaz metan Mediaș, Juventus București deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș stânga Darius Dumitru OLARU si intra Alexandru BUZIUC
In minutul 46, schimbare, iese fundaș central Akaki KHUBUTIA si intra Laurențiu Ionuț MANOLE
In minutul 47, cartonas galben primit de jucatorul echipei Gaz metan Mediaș, Cristian DANCI
GOOOL! Gol marcat pentru Gaz metan Mediaș de Roberto ROMEO (fundaș stânga). In minutul 50 al partidei dintre Juventus București si Gaz metan Mediaș, Gaz metan Mediaș reuseste egalarea, scorul devine 1 - 1.
In minutul 62, schimbare, iese mijlocaș stânga Nika DZALAMIDZE si intra Alexandru Florian ZAHARIA
In minutul 66, schimbare, iese extremă stânga Fabian LOKAJ si intra Milan MITIĆ
In minutul 68, cartonas galben primit de jucatorul echipei Juventus București, Marian Dean BEȚA
In minutul 70, cartonas galben primit de jucatorul echipei Juventus București, Valentin BĂRBULESCU
In minutul 71, schimbare, iese fundaș dreapta Marian Dean BEȚA si intra Ciprian Cătălin PETRE
In minutul 75, schimbare, iese mijlocaș defensiv Valentin BĂRBULESCU si intra Liviu Dorin BĂJENARU