2 - 2

Astra Giurgiu - CS Universitatea Craiova - 03.11.2017 English version
Data disputării 03.11.2017 - 20:45
Arbitru Marcel Bîrsan (București)
Arbitri asistenţi Mircea Mihail Grigoriu (București), Mircea Orbuleț (București)
Arbitru observator Alexandru Deaconu (București)
Observator Mircea Călin (București)
Spectatori 2500

Meciul din data 03.11.2017 dintre echipele Astra Giurgiu si CS Universitatea Craiova se disputa in localitatea Giurgiu pe stadionul Marin Anastasovici. in fata a 2500 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Marcel Bîrsan (București) impreuna cu arbitrii asistenti Mircea Mihail Grigoriu (București), Mircea Orbuleț (București).

Astra Giurgiu: Silviu BALAURE, Risto RADUNOVIĆ, Piotr POLCZAK, Filip MRZLJAK, "MARQUINHOS" Carioca Marcus Vinícius Vidal Cunha, Anthony LE TALLEC, Alexandru IONIŢĂ II, Plamen Ivanov ILIEV, ERICO Constantino da Silva, Alexandru Adrian DANDEA, Claudiu BELU-IORDACHE si rezervele: Takayuki SETO, Florin BEJAN, Serge NYUIADZI, Romario Răzvan MOISE, David Beniamin LAZAR, Valentin GHEORGHE, Mihai Ionuț BUTEAN.

CS Universitatea Craiova: Ivan MARTIĆ, Alexandru Mihail BĂLUŢĂ, Nicolae CALANCEA, GUSTAVO Di Mauro Vagenin, Alexandru MATEIU, Alexandru Ionuț MITRIŢĂ, Apostol Aleksandrov POPOV, Vladimir Ionuţ SCRECIU, Hrvoje SPAHIJA, TIAGO Emanuel Canelas Almeida FERREIRA, Nicuşor Silviu BANCU si rezervele: Marius Ionuț BRICEAG, Andrei BURLACU, Niko DATKOVIC, Radoslav Bonchev DIMITROV, Miodrag MITROVIĆ, Mihaiță Alexandru ROMAN.

In minutul 04, cartonas galben primit de jucatorul echipei Astra Giurgiu, Piotr POLCZAK
In minutul 05, Astra Giurgiu - CS Universitatea Craiova, scor 0 - 1, gol din penalty transformat pentru CS Universitatea Craiova de GUSTAVO Di Mauro Vagenin
GOOOL! Gol marcat pentru Astra Giurgiu de Alexandru IONIŢĂ II (mijlocaș dreapta). In minutul 08 al partidei dintre Astra Giurgiu si CS Universitatea Craiova, Astra Giurgiu reuseste egalarea, scorul devine 1 - 1.
In minutul 46, cartonas galben primit de jucatorul echipei Astra Giurgiu, Alexandru Adrian DANDEA
GOOOL! Gol marcat pentru CS Universitatea Craiova de GUSTAVO Di Mauro Vagenin (extremă dreapta). In minutul 48 al partidei dintre Astra Giurgiu si CS Universitatea Craiova, scorul devine 1 - 2.
In minutul 52, schimbare, iese fundaș stânga Risto RADUNOVIĆ si intra Mihai Ionuț BUTEAN
In minutul 64, schimbare, iese mijlocaș defensiv Filip MRZLJAK si intra Romario Răzvan MOISE
In minutul 69, cartonas galben primit de jucatorul echipei Astra Giurgiu, Alexandru IONIŢĂ II
In minutul 73, eliminare, cartonas rosu primit de jucatorul echipei Astra Giurgiu, Plamen Ivanov ILIEV. Astra Giurgiu va trebui sa trebui sa joace restul de 17 de minute, si eventualele minute de prelungire, in 10 jucatori.
In minutul 73, cartonas galben primit de jucatorul echipei CS Universitatea Craiova, Hrvoje SPAHIJA
In minutul 74, schimbare, iese mijlocaș central "MARQUINHOS" Carioca Marcus Vinícius Vidal Cunha si intra David Beniamin LAZAR
In minutul 77, schimbare, iese fundaș dreapta Apostol Aleksandrov POPOV si intra Niko DATKOVIC
GOOOL! Gol marcat pentru Astra Giurgiu de Alexandru Adrian DANDEA (mijlocaș defensiv). In minutul 79 al partidei dintre Astra Giurgiu si CS Universitatea Craiova, Astra Giurgiu reuseste egalarea, scorul devine 2 - 2.
In minutul 81, schimbare, iese fundaș central Hrvoje SPAHIJA si intra Andrei BURLACU
In minutul 85, schimbare, iese extremă dreapta GUSTAVO Di Mauro Vagenin si intra Mihaiță Alexandru ROMAN
In minutul 90+5, cartonas galben primit de jucatorul echipei CS Universitatea Craiova, Niko DATKOVIC

Meciul s-a incheiat cu scorul egal 2 - 2.