Arbitri asistenţi Daniel Mitruți (Craiova), Ferencz Tunyogi (Zalău)
Arbitru observator Sorin Boca (Iași)
Observator Viorel Ilinca (Pitești)
Spectatori 200

Meciul din data 24.11.2017 dintre echipele Juventus București si Concordia Chiajna se disputa in localitatea Ploiești pe stadionul Ilie Oană. in fata a 200 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Iulian Dima (București) impreuna cu arbitrii asistenti Daniel Mitruți (Craiova), Ferencz Tunyogi (Zalău).

Juventus București: George CĂLINȚARU, Ivan SESAR, Simon Moise MĂZĂRACHE, Mădălin Licuţă MIHĂESCU, Nika DZALAMIDZE, Virgil Andrei DRĂGHIA, Iulian CARABELA, Valentin BĂRBULESCU, Alexandru Constantin BENGA, WALACE da Silva, Cătălin Ştefan ŢÂRĂ si rezervele: Relu Marian STOIAN, Ciprian Cătălin PETRE, Valentin Costin DIMA, Florin CAZAN, Liviu Dorin BĂJENARU, Marian Daniel STOENAC, Alexandru Florian ZAHARIA, Florin Bogdan ŞTEFAN.

Concordia Chiajna: Răzvan Toni Augustin GRĂDINARU, Andrei Ovidiu MARC, Marius George PENA, Octavian Ronaldo DEACONU, Marian CRISTESCU, Cristian Emanuel BĂLGRĂDEAN, Claudiu Vasile BUMBA, Bogdan Nicolae BUCURICĂ, Tha'er Fayed BAWAB, Alexandru Cristian ALBU, Dan Mihai BUCȘĂ si rezervele: Alin DOBROSAVLEVICI, Vasile GHEORGHE, Ștefan Nicolae BĂRBOIANU, Alessandro CAPARCO, Cristian Ionuț BUD, Stjepan BABIĆ.

GOOOL! Gol marcat pentru Concordia Chiajna de Marian CRISTESCU (mijlocaș central). In minutul 04 al partidei dintre Juventus București si Concordia Chiajna, Concordia Chiajna deschide scorul: 0 - 1.
GOOOL! Gol marcat pentru Concordia Chiajna de Octavian Ronaldo DEACONU (mijlocaș central). In minutul 38 al partidei dintre Juventus București si Concordia Chiajna, scorul devine 0 - 2.
In minutul 46, schimbare, iese fundaș central Alexandru Constantin BENGA si intra Ciprian Cătălin PETRE
In minutul 59, cartonas galben primit de jucatorul echipei Juventus București, Valentin BĂRBULESCU
In minutul 67, schimbare, iese mijlocaș stânga Nika DZALAMIDZE si intra Florin CAZAN
In minutul 80, schimbare, iese atacant Marius George PENA si intra Cristian Ionuț BUD
In minutul 80, schimbare, iese mijlocaș central Valentin BĂRBULESCU si intra Marian Daniel STOENAC
In minutul 81, cartonas galben primit de jucatorul echipei Juventus București, Cătălin Ştefan ŢÂRĂ
In minutul 85, schimbare, iese mijlocaș dreapta Tha'er Fayed BAWAB si intra Stjepan BABIĆ
GOOOL! Gol marcat pentru Concordia Chiajna de Claudiu Vasile BUMBA (mijlocaș stânga). In minutul 86 al partidei dintre Juventus București si Concordia Chiajna, scorul devine 0 - 3.
In minutul 89, schimbare, iese fundaș dreapta Răzvan Toni Augustin GRĂDINARU si intra Ștefan Nicolae BĂRBOIANU
GOOOL! Gol marcat pentru Concordia Chiajna de Cristian Ionuț BUD (rezervă). In minutul 90 al partidei dintre Juventus București si Concordia Chiajna, scorul devine 0 - 4.
GOOOL! Gol marcat pentru Concordia Chiajna de Marian CRISTESCU (mijlocaș central). In minutul 90+2 al partidei dintre Juventus București si Concordia Chiajna, scorul devine 0 - 5.

Meciul s-a incheiat cu scorul 5 - 0 pentru echipa Concordia Chiajna.

Ciprian PETRE
46’
Valentin BĂRBULESCU 59’
Nika DZALAMIDZE
Florin CAZAN
67’
80’ Marius PENA
Cristian BUD
Valentin BĂRBULESCU
Marian Daniel STOENAC
80’
Cătălin ŢÂRĂ 81’
85’ Tha'er BAWAB
Stjepan BABIĆ
0 - 3 86’ Claudiu BUMBA
89’ Răzvan GRĂDINARU