1 - 1

Concordia Chiajna - Dunărea Călărași - 01.10.2018 English version
Data disputării 01.10.2018 - 18:00
Arbitru Horia Gabriel Mladinovici (București)
Arbitri asistenţi Bogdan Gheorghe (București), Andrei Constantinescu (București)
Arbitru observator Augustus Constantin (Rm. Vâlcea)
Observator Paul Cazan (București)
Spectatori 150

Meciul din data 01.10.2018 dintre echipele Concordia Chiajna si Dunărea Călărași se disputa in localitatea Chiajna pe stadionul Concordia. in fata a 150 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Horia Gabriel Mladinovici (București) impreuna cu arbitrii asistenti Bogdan Gheorghe (București), Andrei Constantinescu (București).

Concordia Chiajna: Răzvan Toni Augustin GRĂDINARU, Alexandru Doru GREAB, Octavian Ronaldo DEACONU, Ștefan Nicolae BĂRBOIANU, Dan Mihai BUCȘĂ, Mihai Daniel LECA, Ghislain GUESSAN, Andrei Ovidiu MARC, Gabriel Eugen MATEI, NIVALDO Alves Freitas Santos, Andrei PREPELIȚĂ si rezervele: Paul Ștefan BATIN, Marian CRISTESCU, Tha'er Fayed BAWAB, Alexandru COSTACHE, Alexandru Cristian ALBU, Simon Moise MĂZĂRACHE, Dan Lucian PANAIT.

Dunărea Călărași: Silviu Gabriel PANĂ, Cristian Nicuşor PUȘCAŞ, Cătălin George STRATON, Ionuț Eugen ȚENEA, WALACE da Silva, Bogdan Daniel ȘANDRU, Mediop NDIAYE, Hamidou KEYTA, Baudoin Tshitungi Dieudonne KANDA, Denis ISPAS, Stelian Nicolae CUCU si rezervele: Gabriel Bogdan SIMION, Alin Ioan ȘERONI, Alexandru MUNTEANU, Valentin Dumitru MUNTEANU, Cezar Andrei LUNGU, Georgian HONCIU, Valentin Marius ALEXANDRU.

In minutul 41, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dunărea Călărași, Cristian Nicuşor PUȘCAŞ
In minutul 44, Concordia Chiajna - Dunărea Călărași, scor 0 - 1, gol din penalty transformat pentru Dunărea Călărași de Hamidou KEYTA
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș central NIVALDO Alves Freitas Santos si intra Tha'er Fayed BAWAB
In minutul 58, schimbare, iese mijlocaș dreapta Baudoin Tshitungi Dieudonne KANDA si intra Gabriel Bogdan SIMION
GOOOL! Gol marcat pentru Concordia Chiajna de Andrei PREPELIȚĂ (mijlocaș defensiv). In minutul 60 al partidei dintre Concordia Chiajna si Dunărea Călărași, Concordia Chiajna reuseste egalarea, scorul devine 1 - 1.
In minutul 67, schimbare, iese mijlocaș stânga Hamidou KEYTA si intra Valentin Dumitru MUNTEANU
In minutul 69, schimbare, iese atacant Ghislain GUESSAN si intra Paul Ștefan BATIN
In minutul 77, schimbare, iese mijlocaș defensiv Cristian Nicuşor PUȘCAŞ si intra Alexandru MUNTEANU
In minutul 90, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dunărea Călărași, Stelian Nicolae CUCU
In minutul 90+2, schimbare, iese mijlocaș dreapta Răzvan Toni Augustin GRĂDINARU si intra Marian CRISTESCU
In minutul 90+3, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dunărea Călărași, Bogdan Daniel ȘANDRU