1 - 0

Fotbal Club FCSB - Astra Giurgiu - 04.11.2018 English version
Data disputării 04.11.2018 - 21:00
Arbitru Horațiu Mircea Feșnic (Cluj)
Arbitri asistenţi Octavian Șovre (Satu Mare), Sebastian Eugen Gheorghe (Suceava)
Arbitru observator George Ionescu (București)
Observator Cătălin Cursaru (Ploiești)
Spectatori 2533

Meciul din data 04.11.2018 dintre echipele Fotbal Club FCSB si Astra Giurgiu se disputa in localitatea București pe stadionul Arena Națională. in fata a 2533 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Horațiu Mircea Feșnic (Cluj) impreuna cu arbitrii asistenti Octavian Șovre (Satu Mare), Sebastian Eugen Gheorghe (Suceava).

Fotbal Club FCSB: Romario Sandu BENZAR, Florinel Teodor COMAN, Florin Lucian TĂNASE, Mihai ROMAN I, Dragoş Ionuţ NEDELCU, Júnior Iraneuton Souza Moraes MORAIS, Dennis MAN, Harlem-Eddy GNOHÉRÉ, FILIPE Andrade TEIXEIRA, Lucian Ionuț FILIP, Cristian Emanuel BĂLGRĂDEAN si rezervele: Hristo Evtimov ZLATINSKI, Andrei Daniel VLAD, Raul Andrei RUSESCU, Antonio JAKOLIŠ, Olimpiu Vasile MORUȚAN.

Astra Giurgiu: David Beniamin LAZAR, Ionuţ Ciprian BICEANU, Julien Antoine BÈGUE, Mike CESTOR Botuli, ERICO Constantino da Silva, Valentin GHEORGHE, Azdren LLULLAKU, Filip MRZLJAK, Risto RADUNOVIĆ, Neluț Stelian ROȘU, Claudiu BELU-IORDACHE si rezervele: Laurențiu Cosmin BUȘ, Djiman KOUKOU, Florin BEJAN, MIGUEL José Oliveira Silva SANTOS, Andrei TRUSESCU, Jacques ZOUA Daogari, Dylan BAHAMBOULA.

In minutul 20, cartonas galben primit de jucatorul echipei Fotbal Club FCSB, Júnior Iraneuton Souza Moraes MORAIS
In minutul 26, cartonas galben primit de jucatorul echipei Fotbal Club FCSB, Mihai ROMAN I
In minutul 42, cartonas galben primit de jucatorul echipei Astra Giurgiu, Valentin GHEORGHE
In minutul 44, cartonas galben primit de jucatorul echipei Fotbal Club FCSB, Romario Sandu BENZAR
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș stânga Florinel Teodor COMAN si intra Olimpiu Vasile MORUȚAN
In minutul 67, Fotbal Club FCSB - Astra Giurgiu, scor 1 - 0, gol din penalty transformat pentru Fotbal Club FCSB de Harlem-Eddy GNOHÉRÉ
In minutul 70, schimbare, iese fundaș central ERICO Constantino da Silva si intra Florin BEJAN
In minutul 74, schimbare, iese mijlocaș defensiv Filip MRZLJAK si intra Jacques ZOUA Daogari
In minutul 81, cartonas galben primit de jucatorul echipei Fotbal Club FCSB, Olimpiu Vasile MORUȚAN
In minutul 83, schimbare, iese mijlocaș defensiv FILIPE Andrade TEIXEIRA si intra Hristo Evtimov ZLATINSKI
In minutul 88, schimbare, iese atacant Julien Antoine BÈGUE si intra Laurențiu Cosmin BUȘ
In minutul 88, schimbare, iese mijlocaș dreapta Dennis MAN si intra Raul Andrei RUSESCU

Meciul s-a incheiat cu scorul 1 - 0 pentru echipa Fotbal Club FCSB.

Mihai ROMAN 26’
42’ Valentin V. GHEORGHE