Arbitri asistenţi Florin Păunescu (Rm Vâlcea), Gabriel Sabin Stroe (Pitești)
Arbitru observator Nicolae Marodin (București)
Observator Ion Cățoi (București)
Spectatori 1000

Meciul din data 30.11.2018 dintre echipele CFR 1907 Cluj si FC Voluntari se disputa in localitatea Cluj pe stadionul Dr. Constantin Rădulescu. in fata a 1000 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru George Cătălin Găman (Craiova) impreuna cu arbitrii asistenti Florin Păunescu (Rm Vâlcea), Gabriel Sabin Stroe (Pitești).

CFR 1907 Cluj: Mário Jorge Malico Paulino CAMORA, Mihai Cătălin BORDEIANU, Giedrius ARLAUSKIS, George Marius ȚUCUDEAN, Damjan ĐOKOVIĆ, Adrian Constantin ALEXANDRU-PĂUN, Billel OMRANI, Cristian Marian MANEA, Ádám LANG, Ciprian Ioan DEAC, PAULO VINÍCIUS de Souza Nascimento si rezervele: Valentin Ionuţ COSTACHE, Alexandru IONIŢĂ II, Robert Ndip TAMBE, Ionuț Andrei PETELEU, Andrei Iosif MUREŞAN, Thierry MOUTINHO, JESÚS Fernández Collado.

FC Voluntari: Gabriel Mihai DEAC, Robert George HODOROGEA, Bogdan Nicolae BUCURICĂ, Geoffrey MALFLEURY, Ricardo José Veiga Varzim Miranda RICARDINHO, Alexandru Ilie RĂUŢĂ, Alexandru TUDORIE, Alexandru Nicolae VLAD, Cosmin Andrei VÂTCĂ, Mihai Cristian CĂPĂȚÂNĂ, Igor ARMAŞ si rezervele: Nathan KABASELE, Richard GADZE, Ion GHEORGHE, Răzvan Gabriel PETRARIU, Adelin Shiva PÂRCĂLABU, Ionuț BALAUR.

In minutul 10, cartonas galben primit de jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, Billel OMRANI
GOOOL! Gol marcat pentru CFR 1907 Cluj de George Marius ȚUCUDEAN (atacant). In minutul 26 al partidei dintre CFR 1907 Cluj si FC Voluntari, CFR 1907 Cluj deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 53, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Voluntari, Alexandru Ilie RĂUŢĂ
GOOOL! Gol marcat pentru CFR 1907 Cluj de George Marius ȚUCUDEAN (atacant). In minutul 56 al partidei dintre CFR 1907 Cluj si FC Voluntari, scorul devine 2 - 0.
In minutul 60, schimbare, iese mijlocaș central Geoffrey MALFLEURY si intra Nathan KABASELE
In minutul 71, schimbare, iese mijlocaș dreapta Gabriel Mihai DEAC si intra Ion GHEORGHE
In minutul 75, schimbare, iese mijlocaș stânga Adrian Constantin ALEXANDRU-PĂUN si intra Valentin Ionuţ COSTACHE
In minutul 79, schimbare, iese atacant George Marius ȚUCUDEAN si intra Alexandru IONIŢĂ II
In minutul 83, schimbare, iese atacant Alexandru TUDORIE si intra Richard GADZE
GOOOL! Gol marcat pentru CFR 1907 Cluj de Cristian Marian MANEA (fundaș dreapta). In minutul 84 al partidei dintre CFR 1907 Cluj si FC Voluntari, scorul devine 4 - 0.
In minutul 86, schimbare, iese mijlocaș dreapta Billel OMRANI si intra Robert Ndip TAMBE
GOOOL! Gol marcat pentru CFR 1907 Cluj de Valentin Ionuţ COSTACHE (rezervă). In minutul 89 al partidei dintre CFR 1907 Cluj si FC Voluntari, scorul devine 5 - 0.

Meciul s-a incheiat cu scorul 5 - 0 pentru echipa CFR 1907 Cluj.

1 - 0 George ȚUCUDEAN 26’
53’ Alexandru RĂUŢĂ
2 - 0 George ȚUCUDEAN 56’
60’ Geoffrey MALFLEURY
Nathan KABASELE
3 - 0 George ȚUCUDEAN 62’
71’ Gabriel Mihai DEAC
Ion GHEORGHE
Adrian ALEXANDRU-PĂUN
Valentin COSTACHE
75’
George ȚUCUDEAN
Alexandru IONIȚĂ II
79’
83’ Alexandru TUDORIE