Arbitru Horia Gabriel Mladinovici (București)
Arbitri asistenţi Bogdan Gheorghe (București), Vlad Bârleanu (București)
Arbitru observator Irina Mîrț (București)
Observator Marcel Vasile (București)
Spectatori 150

Meciul din data 04.12.2018 dintre echipele FC Voluntari si FC Hermannstadt se disputa in localitatea Voluntari pe stadionul Anghel Iordănescu. in fata a 150 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Horia Gabriel Mladinovici (București) impreuna cu arbitrii asistenti Bogdan Gheorghe (București), Vlad Bârleanu (București).

FC Voluntari: Alexandru Nicolae VLAD, Igor ARMAŞ, Cosmin Andrei VÂTCĂ, Alexandru TUDORIE, Alexandru Ilie RĂUŢĂ, Aissa Bilal LAÏDOUNI, Ion GHEORGHE, Richard GADZE, Mihai Cristian CĂPĂȚÂNĂ, Bogdan Nicolae BUCURICĂ, Ionuț BALAUR si rezervele: Ricardo José Veiga Varzim Miranda RICARDINHO, Adelin Shiva PÂRCĂLABU, Răzvan Gabriel PETRARIU, Geoffrey MALFLEURY, Robert George HODOROGEA, Gabriel Mihai DEAC, Nathan KABASELE.

FC Hermannstadt: Nemanja MIJUSKOVIC, Ilja ANTONOV, Ștefan Miluță BLĂNARU, Vives Gabriel COMPANY, Cătălin Vasile CĂBUZ, Alexandru Adrian DANDEA, Lucian Mihai DUMITRIU, Petrișor Ionuț PETRESCU, Cătălin PÂRVULESCU, Juvhel Hama TSOUMOU, Florin Dorin ACSINTE si rezervele: Răzvan Ionuţ DÂLBEA, Andrei Mihai HERGHELIGIU, Jordan N'KOLOLO, Toma NIGA, Bogdan Gheorghe RUSU, Ionuț STOICA, Daniel Vasile TĂTAR.

GOOOL! Gol marcat pentru FC Voluntari de Richard GADZE (mijlocaș central). In minutul 52 al partidei dintre FC Voluntari si FC Hermannstadt, FC Voluntari deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 55, schimbare, iese mijlocaș stânga Lucian Mihai DUMITRIU si intra Andrei Mihai HERGHELIGIU
In minutul 55, schimbare, iese atacant Ștefan Miluță BLĂNARU si intra Bogdan Gheorghe RUSU
In minutul 58, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Hermannstadt, Alexandru Adrian DANDEA
In minutul 59, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Hermannstadt, Florin Dorin ACSINTE
GOOOL! Gol marcat pentru FC Voluntari de Richard GADZE (mijlocaș central). In minutul 65 al partidei dintre FC Voluntari si FC Hermannstadt, scorul devine 2 - 0.
In minutul 69, schimbare, iese mijlocaș central Ilja ANTONOV si intra Jordan N'KOLOLO
In minutul 75, schimbare, iese mijlocaș defensiv Alexandru Ilie RĂUŢĂ si intra Gabriel Mihai DEAC
In minutul 77, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Hermannstadt, Petrișor Ionuț PETRESCU
In minutul 85, schimbare, iese atacant Alexandru TUDORIE si intra Nathan KABASELE
In minutul 90, schimbare, iese mijlocaș central Richard GADZE si intra Geoffrey MALFLEURY

Meciul s-a incheiat cu scorul 2 - 0 pentru echipa FC Voluntari.

1 - 0 Richard GADZE 52’
55’ Lucian DUMITRIU
Andrei HERGHELIGIU
55’ Ștefan BLĂNARU
Bogdan RUSU
58’ Alexandru DANDEA
59’ Florin ACSINTE
2 - 0 Richard GADZE 65’
69’ Ilja ANTONOV
Jordan N'KOLOLO
Alexandru RĂUŢĂ
Gabriel Mihai DEAC
75’
77’ Petrișor PETRESCU