Romanian Soccer
Romanian Soccer  Cauta in Romanian Soccer
Nationala Romaniei
 

FOTBAL INTERNATIONAL

-

UK Anglia:Premier League

-

Clasament Premier League

-

Clasament Championship

-

IT Italia: Serie A

-

Clasament Serie A Italia

-

Clasament Serie B Italia

-

SP Spain:Primera División

-

Clasament Primera Division

-

DE Germania: Bundesliga

-

Clasament Bundesliga

-

Clasament Zweite Bundesliga

-

FR Franta: Ligue 1

-

Clasament Ligue 1

-

PO Portugalia: Liga Sagres

-

Clasament Portugalia

-

OL Olanda: Eredivisie

-

Clasament Olanda

-

BE Belgia: Jupiler League

-

Clasament Belgia

-

TU Turcia: Süper Lig

-

Clasament Turcia

-

GR Grecia:Ethniki Katigoria

-

RU Rusia: Premier League

-

Clasament Rusia

-

UC Ucraina: Vyscha Liga

-

ball America de Sud

-

ball Africa

-

Cupa Africii pe Natiuni

-

ball Asia

-


statistici fotbal


CFR 1907 Cluj 04.09.2012 - 11:04

Lotul echipei CFR Cluj pentru Liga Campionilor

Lotul echipei CFR Cluj pentru Liga Campionilor
Antrenorul echipei CFR Cluj, Ioan Andone, a anunţat, luni seară, cei 21 de jucători incluşi pe lista UEFA pentru faza grupelor Ligii Campionilor, informează site-ul oficial al campioanei României.

Portari: Mario Felgueiras, Eduard Stăncioiu, Mihai Mincă;

Fundaşi: Ricardo Cadu, Ivo Pinto, Vasile Maftei, Mario Camora, Felice Piccolo, Ionuţ Rada, Laszlo Sepsi;

Mijlocaşi: Matias Aguirregaray, Rui Pedro, Nicolas Godemeche, Diogo Valente, Gabriel Mureşan, Luis Alberto;

Atacanţi:
Rafael Bastos, Sasa Bjelanovici, Pantelis Kapetanos, Viorel Nicoară, Modou Sougou.

De pe lista UEFA lipseşte ultima achiziţie a clujenilor, uruguayanul Jorge Martinez, dar şi jucătorii Ciprian Deac, Adam Vass, Ronny Carlos şi Bakary Sare, toţi accidentaţi.

CFR Cluj va juca în Grupa H a Ligii Campionilor, cu formaţiile Manchester United (Anglia), Sporting Braga (Portugalia) şi Galatarasay Istanbul (Turcia).






Taguri: Liga Campionilor   CFR Cluj   lot  

» CFR 1907 Cluj - istoric rezultate
» Clasament Liga 1
Comenteaza

Ultimele stiri - CFR 1907 Cluj

Vasile Miriuta: Otelul nu si-a creat ocazii

Tehnicianul echipei CFR Cluj, Vasile Miriuţă, a declarat, după victoria din meciul cu Oţelul Galaţi, scor 1-0, că acest rezultat îl bucură foarte mult şi că formaţia sa a dovedit că...

Vasile Miriuta: Puteam poate sa facem mai mult

Tehnicianul echipei CFR Cluj, Vasile Miriuţă, a declarat după remiza din meciul cu Petrolul, că 1-1 în faţa formaţiei prahovene nu este un rezultat rău şi că îşi felicită jucătorii...

Etapa 26: CFR Cluj - Petrolul 1-1

CFR Cluj a terminat la egalitate, duminică seară, pe teren propriu, scor 1-1 (0-0), cu echipa Petrolul Ploieşti, într-un meci din etapa a 26-a a Ligii 1, în care oaspeţii au deschis scorul la...

CFR Cluj va juca pe teren propriu meciul cu Petrolul Ploiesti

Comisia de Recurs din cadrul FRF a decis să admită recursul clubului CFR Cluj, astfel că gruparea ardeleană va disputa pe teren propriu meciul cu Petrolul Ploieşti, din etapa a 26-a a Ligii 1,...

Vasile Miriuta: Un rezultat de egalitate era mai echitabil

Tehnicianul echipei CFR Cluj, Vasile Miriuţă, a declarat, după înfrângerea din meciul cu Universitatea Cluj, scor 1-2, că un rezultat de egalitate ar fi fost mai echitabil şi că s-a văzut...

Etapa 24: CFR Cluj - "U" Cluj 1-2

Universitatea Cluj a învins în deplasare, cu scorul de 2-1 (1-1), echipa CFR Cluj, în ultimul meci al etapei a 24-a a Ligii 1. Pentru CFR Cluj a marcat Derick Ogbu Chuka (18), iar pentru...

Vasile Miriuta: Atitudinea din partea a doua nu mi-a placut

Tehnicianul formaţiei CFR Cluj, Vasile Miriuţă, a declarat că jucătorii săi au făcut o primă repriză foarte bună în meciul cu echipa Corona Braşov, scor 2-2, subliniind că nu-şi poate...

Vasile Miriuta: Am pierdut pe o greseala pe care nu poti s-o faci

Antrenorul echipei CFR Cluj, Vasile Miriuţă, a declarat, după înfrângerea din meciul cu Steaua Bucureşti, scor 0-1, că va face performanţă la gruparea ardeleană "cu jucătorii tineri...

Etapa 22: CFR Cluj - Steaua 0-1

Steaua a învins în deplasare cu scorul de 1-0 pe CFR Cluj, într-un meci din etapa a 22-a, în care a înscris prin Chipciu în minutul 83. Mijlocaşul stelist a recuperat un balon în propria...

Vasile Miriuta: Am fost echipa mai buna

Tehnicianul echipei CFR Cluj, Vasile Miriuţă, a declarat, după remiza cu FC Viitorul, scor 1-1, că nu are ce să le reproşeze elevilor săi, care au avut atitudine şi au luptat, subliniind...

CFR Cluj a ramas cu un singur mijlocas central dupa meciul cu Vaslui

Formaţia "feroviară" este descoperită la mijlocul terenului după eliminarea lui Aitor Monroy în meciul cu FC Vaslui. Monroy a fost eliminat cu Vaslui şi va fi suspendat două etape,...



Top News

-Bud si-a reziliat contractul cu Pandurii

-City nu si-a pierdut speranta

-Cupa Germaniei: Dortmund s-a calificat in finala

-Pique, convocat in ultimul moment pentru finala cu Real

-Cupa Spaniei: "Razboi" Barcelona - Real Madrid pe teren neutru

-Juve a plecat cu trei puncte de pe "Friuli"

-Portugalia: Liga Sagres - Etapa 27





Care este jucătorul tău preferat de la CFR Cluj? (sezonul 2013-2014)
Felgueiras
Cadú
Deac
Ogbu
Maah
Kapetanos
Fl.Costea
Rui Pedro
Muniru
Hora
Tadé
Voiculeţ
Camora
Velayos
Piccolo
Đoković
Obiora
Sepsi
Gabionetta
Gonçalo Brandão
  » rezultate   » arhiva

S-au nascut azi

A.K. Ntambue
Olanda
22 ani

Aaron Lennon
Anglia
27 ani

Alexandru Ciocâlteu
România
24 ani

Andrei Maruş
România
22 ani

Bogdan Toc
România
24 ani

Claude Papi
Franţa
65 ani

Daniel Parejo
Spania
25 ani

Daniele Paponi
Italia
26 ani

Djamel Tlemçani
Algeria
59 ani

Florin Dochiţă
România
27 ani

Fredrik Ljungberg
Suedia
37 ani

Germán Burgos
Argentina
45 ani

Grant Adam
Scoţia
23 ani

Habib Habibou
Rep.Centr.Africană
27 ani

Ibrahim Ayew
Ghana
26 ani

Igor Tudor
Croaţia
36 ani

John Ike Ibeh
Nigeria
28 ani

Jorn Vermeulen
Belgia
27 ani

Liviu Rusu
România
33 ani

Marius Kaltenbek
România
39 ani

Martin Dahlin
Suedia
46 ani

Martin Fenin
Cehia
27 ani

Matteo Contini
Italia
34 ani

Mihai Hapiuc
România
29 ani

Mourad Meghni
Algeria
30 ani

Nasief Morris
Africa de Sud
33 ani

Nikolay Zabolotnyi
Rusia
24 ani

Paweł Kieszek
Polonia
30 ani

Pierre Littbarski
Germania
54 ani

Shinji Okazaki
Japonia
28 ani

Sirajeddine Chihi
Tunisia
44 ani

Sixto Peralta
Argentina
35 ani

Stefan Nikolić
Muntenegru
24 ani

Taye Taiwo
Nigeria
29 ani


Liga 1
Steaua Bucuresti Pandurii Tg. Jiu Petrolul Ploiesti
FC Vaslui Dinamo Bucuresti
FC Brasov CFR Cluj Gaz Metan Medias
Otelul Galati Universitatea Cluj
Ceahlaul Piatra Neamt
Poli Timisoara
-

Arhiva Stiri Romanian Soccer
L M M J V S D
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        


Liga 2
Metalul Reșița UTA Arad FC Oradea
ASA Tg. Mureș Dacia Mioveni CSM Ramnicu Valcea
FC Olt Bistrița Minerul Motru
Olimpia S. Mare CSU Craiova Univ. Craiova
CF Brăila Slobozia Dunărea Galați
FC Clinceni Farul Constanta CSMS Iași
FCM Bacau Gloria Buzău ACS Berceni
Tărlungeni Rapid Bucuresti Rapid Suceava
-

Etapa 27
11.04.2014
Cronica
Corona Braşov
0 - 0
ACS Poli Timişoara C
11.04.2014
Cronica
Steaua Bucureşti
0 - 1
FC Vaslui C
12.04.2014
Cronica
Astra Giurgiu
1 - 0
Concordia Chiajna C
12.04.2014
Cronica
Petrolul Ploieşti
2 - 0
Gaz Metan Mediaş C
13.04.2014
Cronica
Oţelul Galaţi
0 - 1
CFR 1907 Cluj C
13.04.2014
Cronica
Ceahlăul Piatra-Neamţ
0 - 1
Dinamo Bucureşti C
14.04.2014
Cronica
Universitatea Cluj
2 - 1
FC Botoşani C
14.04.2014
Cronica
Viitorul Constanţa
0 - 0
FC Braşov C
14.04.2014
Cronica
Pandurii Târgu-Jiu
0 - 0
Săgeata Năvodari C


1. Steaua Bucureşti 62
2. Astra Giurgiu 56
3. Petrolul Ploieşti 52
4. Dinamo Bucureşti 46
5. FC Vaslui 45
6. Pandurii Târgu-Jiu 42
7. CFR 1907 Cluj 38
8. FC Botoşani 35
9. Concordia Chiajna 34
10. Gaz Metan Mediaş 33
11. Ceahlăul Piatra-Neamţ 33
12. ACS Poli Timişoara 31
13. Universitatea Cluj 30
14. Săgeata Năvodari 29
15. Oţelul Galaţi 28
16. FC Braşov 27
17. Viitorul Constanţa 27
18. Corona Braşov 14
Clasament Liga I

Etapa 26
12.04.2014 Sportul Studenţesc Bucureşti
-
Unirea Slobozia   C
12.04.2014 Dunărea Galaţi
2 - 0
Rapid Bucureşti C
12.04.2014 ACS Berceni
2 - 0
Farul Constanţa C
12.04.2014 Gloria Buzău
0 - 1
CSMS Iaşi C
12.04.2014 Unirea Tărlungeni
3 - 2
FC Clinceni C
12.04.2014 SC Bacău
2 - 1
CF Brăila C


1. CSMS Iaşi 49
2. Rapid Bucureşti 41
3. Unirea Slobozia 41
4. FC Clinceni 37
5. ACS Berceni 36
6. SC Bacău 29
7. Unirea Tărlungeni 27
8. Gloria Buzău 25
9. CF Brăila 23
10. Rapid CFR Suceava 19
11. Farul Constanţa 18
12. Dunărea Galaţi 17
13. Sportul Studenţesc Bucureşti 0
Clasament B1

Etapa 22
11.04.2014 Metalul Reşiţa
4 - 0
FCM UTA Arad C
12.04.2014 FC Olt Slatina
2 - 0
FC Bihor Oradea C
12.04.2014 Minerul Motru
0 - 0
CSM Râmnicu-Vâlcea C
12.04.2014 Olimpia Satu-Mare
0 - 1
Gloria Bistriţa C
12.04.2014 ASA Târgu-Mureş
3 - 0
FC Universitatea Craiova C
12.04.2014 CS Universitatea Craiova
2 - 0
CS Mioveni C


1. CS Universitatea Craiova 49
2. Metalul Reşiţa 37
3. CSM Râmnicu-Vâlcea 36
4. FC Olt Slatina 36
5. ASA Târgu-Mureş 34
6. Gloria Bistriţa 34
7. Olimpia Satu-Mare 33
8. CS Mioveni 29
9. FC Bihor Oradea 26
10. FCM UTA Arad 21
11. FC Universitatea Craiova 17
12. Minerul Motru 13
Clasament B2

Play-Off B1


Etapa 22
11.04.2014 Metalul Reşiţa
4 - 0
FCM UTA Arad C
12.04.2014 FC Olt Slatina
2 - 0
FC Bihor Oradea C
12.04.2014 Minerul Motru
0 - 0
CSM Râmnicu-Vâlcea C
12.04.2014 Olimpia Satu-Mare
0 - 1
Gloria Bistriţa C
12.04.2014 ASA Târgu-Mureş
3 - 0
FC Universitatea Craiova C
12.04.2014 CS Universitatea Craiova
2 - 0
CS Mioveni C


1. ACS Berceni 0
2. CSMS Iaşi 0
3. FC Clinceni 0
4. Rapid Bucureşti 0
5. SC Bacău 0
6. Unirea Slobozia 0
Clasament Play-Off B1

Play-Off B2


Etapa 1
18.04.2014 CS Universitatea Craiova
12:00
FC Olt Slatina   C
18.04.2014 Gloria Bistriţa
17:00
CSM Râmnicu-Vâlcea   C
18.04.2014 ASA Târgu-Mureş
19:00
Metalul Reşiţa   C


1. ASA Târgu-Mureş 0
2. CS Universitatea Craiova 0
3. CSM Râmnicu-Vâlcea 0
4. FC Olt Slatina 0
5. Gloria Bistriţa 0
6. Metalul Reşiţa 0
Clasament Play-Off B2

Play-Out B1


Etapa 1
18.04.2014 Rapid CFR Suceava
11:00
Dunărea Galaţi   C
18.04.2014 CF Brăila
11:00
Unirea Tărlungeni   C
18.04.2014 Gloria Buzău
17:00
Farul Constanţa   C


1. CF Brăila 0
2. Dunărea Galaţi 0
3. Farul Constanţa 0
4. Gloria Buzău 0
5. Rapid CFR Suceava 0
6. Unirea Tărlungeni 0
Clasament Play-Out B1

Play-Out B2


Etapa 1
18.04.2014 Olimpia Satu-Mare
-
FC Universitatea Craiova   C
18.04.2014 CS Mioveni
17:00
Minerul Motru   C
18.04.2014 FC Bihor Oradea
17:00
FCM UTA Arad   C


1. CS Mioveni 0
2. FC Bihor Oradea 0
3. FC Universitatea Craiova 0
4. FCM UTA Arad 0
5. Minerul Motru 0
6. Olimpia Satu-Mare 0
Clasament Play-Out B2

C1


Etapa 22
11.04.2014 FCM Bacău
-
Ştiinţa Miroslava   C
11.04.2014 Aerostar Bacău
1 - 2
Bucovina Pojorâta C
11.04.2014 Cetatea Târgu-Neamţ
3 - 1
CSM Moineşti C
11.04.2014 Sporting Suceava
0 - 1
FCM Dorohoi C
11.04.2014 Bucovina Rădăuţi
1 - 1
Ceahlăul Piatra-Neamţ II C
11.04.2014 Petrotub Roman
0 - 0
Kosarom Paşcani C


1. Kosarom Paşcani 36
2. FCM Dorohoi 36
3. Petrotub Roman 35
4. Ştiinţa Miroslava 35
5. Cetatea Târgu-Neamţ 35
6. Bucovina Pojorâta 31
7. CSM Moineşti 28
8. Ceahlăul Piatra-Neamţ II 26
9. Sporting Suceava 16
10. Bucovina Rădăuţi 15
11. Aerostar Bacău 14
12. FCM Bacău 0
Clasament C1

C2


Etapa 22
11.04.2014 CS Ştefăneşti
2 - 0
Oţelul Galaţi II C
11.04.2014 Conpet Cireşu
2 - 3
Dunărea Călăraşi C
11.04.2014 Progresul Cernica
0 - 3
Viitorul Axintele C
12.04.2014 Callatis Mangalia
3 - 1
Rapid Feteşti C
12.04.2014 Gloria Popeşti Leordeni
2 - 2
CS Afumaţi C
12.04.2014 Sporting Lieşti
1 - 2
FC Voluntari C


1. FC Voluntari 55
2. CS Ştefăneşti 46
3. CS Afumaţi 44
4. Dunărea Călăraşi 39
5. Gloria Popeşti Leordeni 38
6. Viitorul Axintele 37
7. Oţelul Galaţi II 24
8. Callatis Mangalia 23
9. Progresul Cernica 20
10. Sporting Lieşti 20
11. Conpet Cireşu 16
12. Rapid Feteşti 9
Clasament C2

C3


Etapa 22
11.04.2014 Metaloglobus Bucureşti
2 - 1
Concordia Chiajna II C
12.04.2014 Juventus Bucureşti
1 - 0
Dinamo II Bucureşti C
12.04.2014 CS Tunari
4 - 1
Viitorul Domneşti C
12.04.2014 CS Podari
0 - 1
Inter Clinceni C
12.04.2014 FC Balş 2007
0 - 3
CS Baloteşti C
12.04.2014 ASRA Apă Craiova
1 - 2
CS Vişina-Nouă C


1. Juventus Bucureşti 47
2. CS Baloteşti 40
3. CS Vişina-Nouă 38
4. Inter Clinceni 34
5. Metaloglobus Bucureşti 31
6. FC Balş 2007 31
7. Dinamo II Bucureşti 30
8. CS Tunari 30
9. Viitorul Domneşti 24
10. CS Podari 22
11. Concordia Chiajna II 22
12. Viitorul Municipal Craiova 21
Clasament C3

C4


Etapa 22
11.04.2014 FC Avrig
-
Minerul Jilţ Mătăsari   C
11.04.2014 Milenium Giarmata
1 - 3
Pandurii Târgu-Jiu II C
11.04.2014 FC Hunedoara
5 - 0
AFCM Reşiţa 2012 C
11.04.2014 Nova Mama Mia Bechicerecul-Mic
0 - 0
CS FC Caransebeş C
11.04.2014 Ştiinţa Turceni
1 - 1
CS Vulturii 2009 C
11.04.2014 Jiul Rovinari
0 - 1
Muncitorul Reşiţa C


1. CS FC Caransebeş 47
2. Nova Mama Mia Bechicerecul-Mic 44
3. FC Hunedoara 42
4. Milenium Giarmata 36
5. Pandurii Târgu-Jiu II 31
6. CS Vulturii 2009 30
7. Jiul Rovinari 27
8. Ştiinţa Turceni 20
9. Muncitorul Reşiţa 18
10. AFCM Reşiţa 2012 17
11. Minerul Jilţ Mătăsari 0
12. FC Avrig 0
Clasament C4

C5


Etapa 22
11.04.2014 Sănătatea Cluj
-
FC Universitar Baia-Mare   C
11.04.2014 Şoimii Pâncota
1 - 1
Arieşul Turda C
12.04.2014 Unirea Jucu
0 - 1
CS Osorhei C
12.04.2014 FC Municipal Baia-Mare
1 - 0
Unirea Dej C
12.04.2014 CS Ineu
0 - 1
CS Naţional Sebiş C
12.04.2014 FC Zalău
1 - 2
CSO Cugir C


1. Metalurgistul Cugir 45
2. CS Naţional Sebiş 40
3. Şoimii Pâncota 37
4. CS Osorhei 31
5. FC Municipal Baia-Mare 29
6. CS Ineu 28
7. FC Zalău 26
8. Sănătatea Cluj 25
9. Unirea Jucu 18
10. Arieşul Turda 15
11. Unirea Dej 10
12. FC Universitar Baia-Mare 0
Clasament C5

C6


Etapa 22
11.04.2014 ACS URBAN Titu
1 - 1
FC Zagon C
11.04.2014 Atletic Bradu
0 - 0
SCM Argeş Piteşti 2012 C
11.04.2014 Civitas Făgăraş
0 - 3
FCM Târgovişte C
12.04.2014 FCM Câmpina
1 - 0
Avântul Reghin C
12.04.2014 FC Păpăuţi
0 - 0
CONPET Ploieşti C
12.04.2014 Chindia Târgovişte
2 - 1
Fortuna Poiana Câmpina C


1. Chindia Târgovişte 51
2. Fortuna Poiana Câmpina 48
3. SCM Argeş Piteşti 2012 46
4. FC Zagon 39
5. FCM Câmpina 39
6. Atletic Bradu 38
7. CONPET Ploieşti 24
8. Avântul Reghin 22
9. ACS URBAN Titu 20
10. FCM Târgovişte 19
11. FC Păpăuţi 18
12. Civitas Făgăraş 2
Clasament C6

Play-Off C1


Etapa 1
18.04.2014 Petrotub Roman
17:00
Bucovina Pojorâta   C
18.04.2014 FCM Dorohoi
17:00
Cetatea Târgu-Neamţ   C
18.04.2014 Ştiinţa Miroslava
17:00
Kosarom Paşcani   C


1. Bucovina Pojorâta 0
2. Cetatea Târgu-Neamţ 0
3. FCM Dorohoi 0
4. Kosarom Paşcani 0
5. Petrotub Roman 0
6. Ştiinţa Miroslava 0
Clasament Play-Off C1

Play-Off C2


Etapa 1
18.04.2014 FC Voluntari
17:00
Dunărea Călăraşi   C
18.04.2014 CS Afumaţi
17:00
Gloria Popeşti Leordeni   C
18.04.2014 CS Ştefăneşti
17:00
Viitorul Axintele   C


1. CS Afumaţi 0
2. CS Ştefăneşti 0
3. Dunărea Călăraşi 0
4. FC Voluntari 0
5. Gloria Popeşti Leordeni 0
6. Viitorul Axintele 0
Clasament Play-Off C2

Play-Off C3


Etapa 1
18.04.2014 Inter Clinceni
13:00
FC Balş 2007   C
18.04.2014 Juventus Bucureşti
17:00
Metaloglobus Bucureşti   C
18.04.2014 CS Baloteşti
17:00
CS Vişina-Nouă   C


1. CS Baloteşti 0
2. CS Vişina-Nouă 0
3. FC Balş 2007 0
4. Inter Clinceni 0
5. Juventus Bucureşti 0
6. Metaloglobus Bucureşti 0
Clasament Play-Off C3

Play-Off C4


Etapa 1
18.04.2014 CS FC Caransebeş
17:00
CS Vulturii 2009   C
18.04.2014 Nova Mama Mia Bechicerecul-Mic
17:00
Pandurii Târgu-Jiu II   C
18.04.2014 Milenium Giarmata
17:00
FC Hunedoara   C


1. CS FC Caransebeş 0
2. CS Vulturii 2009 0
3. FC Hunedoara 0
4. Milenium Giarmata 0
5. Nova Mama Mia Bechicerecul-Mic 0
6. Pandurii Târgu-Jiu II 0
Clasament Play-Off C4

Play-Off C5


Etapa 1
18.04.2014 Metalurgistul Cugir
17:00
FC Municipal Baia-Mare   C
18.04.2014 CS Naţional Sebiş
17:00
CS Osorhei   C
18.04.2014 Şoimii Pâncota
17:00
CS Ineu   C


1. CS Ineu 0
2. CS Naţional Sebiş 0
3. CS Osorhei 0
4. FC Municipal Baia-Mare 0
5. Metalurgistul Cugir 0
6. Şoimii Pâncota 0
Clasament Play-Off C5

Play-Off C6


Etapa 1
17.04.2014 Argeşul Piteşti 2012
17:00
Atletic Bradu   C
18.04.2014 Chindia Târgovişte
17:00
FC Zagon   C
18.04.2014 Fortuna Poiana Câmpina
17:00
FCM Câmpina   C


1. Argeşul Piteşti 2012 0
2. Atletic Bradu 0
3. Chindia Târgovişte 0
4. FC Zagon 0
5. FCM Câmpina 0
6. Fortuna Poiana Câmpina 0
Clasament Play-Off C6

Play-Out C1


Etapa 1
18.04.2014 CSM Moineşti
-
FCM Bacău   C
18.04.2014 Ceahlăul Piatra-Neamţ II
17:00
Bucovina Rădăuţi   C
18.04.2014 Sporting Suceava
17:00
Aerostar Bacău   C


1. Aerostar Bacău 0
2. Bucovina Rădăuţi 0
3. Ceahlăul Piatra-Neamţ II 0
4. CSM Moineşti 0
5. FCM Bacău 0
6. Sporting Suceava 0
Clasament Play-Out C1

Play-Out C2


Etapa 1
18.04.2014 Callatis Mangalia
-
Progresul Cernica   C
18.04.2014 Conpet Cireşu
17:00
Rapid Feteşti   C
18.04.2014 Oţelul Galaţi II
17:00
Sporting Lieşti   C


1. Callatis Mangalia 0
2. Conpet Cireşu 0
3. Oţelul Galaţi II 0
4. Progresul Cernica 0
5. Rapid Feteşti 0
6. Sporting Lieşti 0
Clasament Play-Out C2

Play-Out C3


Etapa 1
18.04.2014 Dinamo II Bucureşti
13:00
Concordia Chiajna II   C
18.04.2014 Viitorul Municipal Craiova
17:00
CS Podari   C
18.04.2014 CS Tunari
17:00
Viitorul Domneşti   C


1. Concordia Chiajna II 0
2. CS Podari 0
3. CS Tunari 0
4. Dinamo II Bucureşti 0
5. Viitorul Domneşti 0
6. Viitorul Municipal Craiova 0
Clasament Play-Out C3

Play-Out C4


Etapa 1
18.04.2014 Muncitorul Reşiţa
-
Minerul Jilţ Mătăsari   C
18.04.2014 Jiul Rovinari
-
FC Avrig   C
18.04.2014 Ştiinţa Turceni
17:00
AFCM Reşiţa 2012   C


1. AFCM Reşiţa 2012 0
2. FC Avrig 0
3. Jiul Rovinari 0
4. Minerul Jilţ Mătăsari 0
5. Muncitorul Reşiţa 0
6. Ştiinţa Turceni 0
Clasament Play-Out C4

Play-Out C5


Etapa 1
18.04.2014 Sănătatea Cluj
-
FC Universitar Baia-Mare   C
19.04.2014 FC Zalău
11:00
Unirea Dej   C
19.04.2014 Unirea Jucu
17:00
Arieşul Turda   C


1. Arieşul Turda 0
2. FC Universitar Baia-Mare 0
3. FC Zalău 0
4. Sănătatea Cluj 0
5. Unirea Dej 0
6. Unirea Jucu 0
Clasament Play-Out C5

Play-Out C6


Etapa 1
18.04.2014 FCM Târgovişte
-
Civitas Făgăraş   C
18.04.2014 CONPET Ploieşti
17:00
ACS URBAN Titu   C
18.04.2014 Avântul Reghin
17:00
FC Păpăuţi   C


1. ACS URBAN Titu 0
2. Avântul Reghin 0
3. Civitas Făgăraş 0
4. CONPET Ploieşti 0
5. FC Păpăuţi 0
6. FCM Târgovişte 0
Clasament Play-Out C6