Arbitri asistenţi Florin Neacșu, Iulian Radu
Arbitru observator Ionuț Coza
Observator Viorel Ilinca
Spectatori 500

Meciul din data 03.05.2015 dintre echipele Ceahlăul Piatra-Neamț si Astra Giurgiu se disputa in localitatea Piatra-Neamț pe stadionul Ceahlăul. in fata a 500 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Lucian Rusandu impreuna cu arbitrii asistenti Florin Neacșu, Iulian Radu.

Ceahlăul Piatra-Neamț: Miloš MARKOVIĆ, WELLYSON Luiz de Oliveira Sobrau, Alexandru MARGINĂ, Rafael Reis KNIEF, Bojan JOVIĆ, Alexandru ICHIM, Vinko BUDEN, Valentin Daniel BALINT, Alexandru Cătălin ALDEA, Vlad Alexandru ACHIM, Francisco Wagsley Rodrigues de Sousa Filho "TORRES" si rezervele: Olivér NAGY, Răzvan Ionuț GOREA, Marian Liviu DRĂGHICEANU, George CÂRJAN, Nicolae CALANCEA, Dimitris SIALMAS, Sebastian Gabriel CHITOȘCĂ.

Astra Giurgiu: Valerică Marius GĂMAN, Syam Habib BEN YOUSSEF, Constantin Valentin BUDESCU, William Douglas DE AMORIM, Gabriel Nicolae ENACHE, Gheorghe Mihai FLORESCU, Toni GORUPEC, Silviu LUNG JR., Júnior Iraneuton Souza Moraes MORAIS, Takayuki SETO, Denis ALIBEC si rezervele: Kehinde Abdul FATAI Feyi, George Petruț GAVRILAŞ, Alexandru IONIŢĂ II, Vincent Fabien LABAN Bounayre, Cristian Daniel OROŞ, Nuno Miguel Sousa PINTO, Fwayo TEMBO.

In minutul 13, Ceahlăul Piatra-Neamț - Astra Giurgiu, scorul este 0 - 1. Autogol, inscris de Alexandru ICHIM
In minutul 39, cartonas galben primit de jucatorul echipei Ceahlăul Piatra-Neamț, Alexandru MARGINĂ
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș defensiv Alexandru Cătălin ALDEA si intra Dimitris SIALMAS
In minutul 55, cartonas galben primit de jucatorul echipei Astra Giurgiu, Syam Habib BEN YOUSSEF
In minutul 58, schimbare, iese mijlocaș dreapta Gabriel Nicolae ENACHE si intra Vincent Fabien LABAN Bounayre
In minutul 59, schimbare, iese atacant Alexandru MARGINĂ si intra Sebastian Gabriel CHITOȘCĂ
In minutul 63, cartonas galben primit de jucatorul echipei Ceahlăul Piatra-Neamț, Miloš MARKOVIĆ
In minutul 65, schimbare, iese atacant Francisco Wagsley Rodrigues de Sousa Filho "TORRES" si intra George CÂRJAN
In minutul 70, schimbare, iese mijlocaș stânga William Douglas DE AMORIM si intra Kehinde Abdul FATAI Feyi
GOOOL! Gol marcat pentru Ceahlăul Piatra-Neamț de Dimitris SIALMAS (rezervă). In minutul 73 al partidei dintre Ceahlăul Piatra-Neamț si Astra Giurgiu, Ceahlăul Piatra-Neamț reuseste egalarea, scorul devine 1 - 1.
GOOOL! Gol marcat pentru Astra Giurgiu de Constantin Valentin BUDESCU (mijlocaș central). In minutul 77 al partidei dintre Ceahlăul Piatra-Neamț si Astra Giurgiu, scorul devine 1 - 2.
In minutul 79, schimbare, iese atacant Denis ALIBEC si intra Fwayo TEMBO
GOOOL! Gol marcat pentru Astra Giurgiu de Kehinde Abdul FATAI Feyi (rezervă). In minutul 85 al partidei dintre Ceahlăul Piatra-Neamț si Astra Giurgiu, scorul devine 1 - 3.
In minutul 90+1, cartonas galben primit de jucatorul echipei Ceahlăul Piatra-Neamț, WELLYSON Luiz de Oliveira Sobrau

Meciul s-a incheiat cu scorul 3 - 1 pentru echipa Astra Giurgiu.

Dimitris SIALMAS
46’
55’ Syam BEN YOUSSEF
58’ Gabriel ENACHE
Vincent LABAN
Alexandru MARGINĂ
Sebastian CHITOȘCĂ
59’
Miloš MARKOVIĆ 63’
Francisco TORRES
George CÂRJAN
65’
70’ William DE AMORIM