Concordia Chiajna vs ACS Poli Timișoara

0 - 1

Concordia Chiajna - ACS Poli Timișoara - 15.07.2017 English version
Data disputării 15.07.2017 - 18:30
Arbitri asistenţi Adrian Radu Ghinguleac (București), Vladimir Urzică (Piatra Neamț)
Arbitru observator Constantin Ștefan (București)
Observator Paul Alexandru Mincu (București)
Spectatori 500

Meciul din data 15.07.2017 dintre echipele Concordia Chiajna si ACS Poli Timișoara se disputa in localitatea Chiajna pe stadionul Concordia. in fata a 500 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Sebastian Colțescu (Craiova) impreuna cu arbitrii asistenti Adrian Radu Ghinguleac (București), Vladimir Urzică (Piatra Neamț).

Concordia Chiajna: Robert Dumitru RĂDUCANU, Florin Marian RĂSDAN, Vasile GHEORGHE, Octavian Ronaldo DEACONU, Marian CRISTESCU, Cristian Emanuel BĂLGRĂDEAN, Alin Florian BULEICĂ, Bogdan Nicolae BUCURICĂ, Alexandru Cristian ALBU, Răzvan Toni Augustin GRĂDINARU, Toni TIPURIC si rezervele: Raul Răzvan COSTIN, Valentin Dumitru MUNTEANU, Marius George PENA, Nicușor FOTA, Cristian CIOBANU, Alessandro CAPARCO, Romario KORTZORG.

ACS Poli Timișoara: Gabriel Cristian VAŞVARI, Alexandru ȚIGĂNAȘU, Josip ŠOLJIĆ, Cătălin George STRATON, Alexandru MUNTEANU, Cristian Costel MELINTE, Gabriel CÂNU, Valentin Iulian CREȚU, Cosmin Marian BÂRNOI, Cristian Ionuț BUD, Andrei Viorel ARTEAN si rezervele: Alin Ioan ȘERONI, Vlad Dumitru MIHALCEA, Cătălin Petre DOMAN, Vasile Marius CURILEAC, Alexandru Teofil CIUCUR, Marius Marian CROITORU.

In minutul 46, schimbare, iese fundaș dreapta Florin Marian RĂSDAN si intra Valentin Dumitru MUNTEANU
In minutul 46, schimbare, iese fundaș central Gabriel CÂNU si intra Alin Ioan ȘERONI
GOOOL! Gol marcat pentru ACS Poli Timișoara de Cosmin Marian BÂRNOI (mijlocaș stânga). In minutul 50 al partidei dintre Concordia Chiajna si ACS Poli Timișoara, ACS Poli Timișoara deschide scorul: 0 - 1.
In minutul 57, schimbare, iese atacant Robert Dumitru RĂDUCANU si intra Marius George PENA
In minutul 65, cartonas galben primit de jucatorul echipei ACS Poli Timișoara, Alexandru MUNTEANU
In minutul 66, cartonas galben primit de jucatorul echipei ACS Poli Timișoara, Josip ŠOLJIĆ
In minutul 68, schimbare, iese mijlocaș stânga Alin Florian BULEICĂ si intra Romario KORTZORG
In minutul 72, schimbare, iese mijlocaș stânga Cosmin Marian BÂRNOI si intra Vlad Dumitru MIHALCEA
In minutul 77, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Romario KORTZORG
In minutul 83, schimbare, iese atacant Cristian Ionuț BUD si intra Miguel BIANCONI
In minutul 85, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Răzvan Toni Augustin GRĂDINARU

Meciul s-a incheiat cu scorul 1 - 0 pentru echipa ACS Poli Timișoara.

Valentin MUNTEANU
46’
46’ Gabriel CÂNU
Alin ȘERONI
0 - 1 50’ Cosmin BÂRNOI
Robert RĂDUCANU
Marius PENA
57’
65’ Alexandru MUNTEANU