2 - 3

Dinamo Bucharest - Concordia Chiajna - 27.09.2017 English version
Data disputării 27.09.2017 - 16:30
Arbitru Cătălin Popa (Pitești)
Arbitri asistenţi George Florin Neacșu (Câmpulung Mus), Gabriel Sabin Stroe (Pitești)
Arbitru observator Corneliu Fecioru (București)
Observator Imilian Șerbănică (Bragadiru)
Spectatori 500

Meciul din data 27.09.2017 dintre echipele Dinamo București si Concordia Chiajna se disputa in localitatea București pe stadionul Dinamo. in fata a 500 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Cătălin Popa (Pitești) impreuna cu arbitrii asistenti George Florin Neacșu (Câmpulung Mus), Gabriel Sabin Stroe (Pitești).

Dinamo București: Giorgos KATSIKAS, Sergiu Cătălin HANCA, Steliano FILIP, Paul Viorel ANTON, Diogo Ferreira SALOMÃO, May Sphiwe MAHLANGU, Ionuț NEDELCEARU, Adam NEMEC, Jaime Manuel PENEDO Cano, Rivaldo Vítor Borba Ferreira Júnior RIVALDINHO, José Antonio ROMERA Navarro si rezervele: Alin DUDEA, Laurențiu Constantin BRĂNESCU, Jérémy Loteteka BOKILA, Filipe Guterres NASCIMENTO, Ionuț Daniel ȘERBAN, Maximiliano Fernando OLIVA.

Concordia Chiajna: Octavian Ronaldo DEACONU, Nicușor FOTA, Răzvan Toni Augustin GRĂDINARU, Andrei Ovidiu MARC, Manassé Ruben ENZA-YAMISSI, Cristian Emanuel BĂLGRĂDEAN, Dan Mihai BUCȘĂ, Claudiu Vasile BUMBA, Tha'er Fayed BAWAB, Paul Ștefan BATIN, Alexandru Cristian ALBU si rezervele: Alessandro CAPARCO, Marian CRISTESCU, Alin DOBROSAVLEVICI, Marius George PENA, Florin Marian RĂSDAN, Stjepan BABIĆ.

GOOOL! Gol marcat pentru Dinamo București de Rivaldo Vítor Borba Ferreira Júnior RIVALDINHO (mijlocaș central). In minutul 12 al partidei dintre Dinamo București si Concordia Chiajna, Dinamo București deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 20, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Alexandru Cristian ALBU
In minutul 21, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, Ionuț NEDELCEARU
GOOOL! Gol marcat pentru Concordia Chiajna de Paul Ștefan BATIN (atacant). In minutul 30 al partidei dintre Dinamo București si Concordia Chiajna, Concordia Chiajna reuseste egalarea, scorul devine 1 - 1.
In minutul 35, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Octavian Ronaldo DEACONU
In minutul 42, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Andrei Ovidiu MARC
GOOOL! Gol marcat pentru Dinamo București de Paul Viorel ANTON (mijlocaș defensiv). In minutul 47 al partidei dintre Dinamo București si Concordia Chiajna, scorul devine 2 - 1.
In minutul 54, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, Paul Viorel ANTON
In minutul 60, schimbare, iese mijlocaș defensiv Octavian Ronaldo DEACONU si intra Marian CRISTESCU
GOOOL! Gol marcat pentru Concordia Chiajna de Claudiu Vasile BUMBA (mijlocaș dreapta). In minutul 64 al partidei dintre Dinamo București si Concordia Chiajna, Concordia Chiajna reuseste egalarea, scorul devine 2 - 2.
In minutul 69, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, Sergiu Cătălin HANCA
In minutul 76, schimbare, iese mijlocaș dreapta Sergiu Cătălin HANCA si intra Maximiliano Fernando OLIVA
In minutul 76, schimbare, iese mijlocaș dreapta Claudiu Vasile BUMBA si intra Marius George PENA
In minutul 80, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, José Antonio ROMERA Navarro
GOOOL! Gol marcat pentru Concordia Chiajna de Paul Ștefan BATIN (atacant). In minutul 83 al partidei dintre Dinamo București si Concordia Chiajna, scorul devine 2 - 3.
In minutul 84, schimbare, iese mijlocaș stânga Tha'er Fayed BAWAB si intra Stjepan BABIĆ
In minutul 90+1, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Cristian Emanuel BĂLGRĂDEAN

Meciul s-a incheiat cu scorul 3 - 2 pentru echipa Concordia Chiajna.

1 - 0 RIVALDINHO 12’
20’ Alexandru ALBU
Ionuț NEDELCEARU 21’
1 - 1 30’ Paul BATIN
35’ Ronaldo DEACONU
42’ Andrei MARC
2 - 1 Paul ANTON 47’
Paul ANTON 54’
60’ Ronaldo DEACONU
Marian CRISTESCU
2 - 2 64’ Claudiu BUMBA
Sergiu HANCA 69’
Sergiu HANCA
Maximiliano Fernando OLIVA
76’
76’ Claudiu BUMBA
Marius PENA
José ROMERA 80’
2 - 3 83’ Paul BATIN
84’ Tha'er BAWAB
Stjepan BABIĆ
90+1’ Cristian BĂLGRĂDEAN