2 - 3

Astra Giurgiu - CFR 1907 Cluj - 25.09.2017 English version
Data disputării 25.09.2017 - 20:30
Arbitru Marius Avram (București)
Arbitri asistenţi Vladimir Urzică (Piatra Neamț), Ciprian Florin Danșa (Satu Mare)
Arbitru observator Eduard Dumitrescu (Pitești)
Observator Constantin Țolea (Galați)
Spectatori 3000

Meciul din data 25.09.2017 dintre echipele Astra Giurgiu si CFR 1907 Cluj se disputa in localitatea Giurgiu pe stadionul Marin Anastasovici. in fata a 3000 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Marius Avram (București) impreuna cu arbitrii asistenti Vladimir Urzică (Piatra Neamț), Ciprian Florin Danșa (Satu Mare).

Astra Giurgiu: Takayuki SETO, Silviu BALAURE, Florin BEJAN, Claudiu BELU-IORDACHE, Alexandru Adrian DANDEA, Plamen Ivanov ILIEV, Alexandru IONIŢĂ II, Anthony LE TALLEC, "MARQUINHOS" Carioca Marcus Vinícius Vidal Cunha, Piotr POLCZAK, Alexandru Constantin STAN si rezervele: Anatole Bertrand ABANG, Mihai Ionuț BUTEAN, ERICO Constantino da Silva, Romario Răzvan MOISE, Serge NYUIADZI, Risto RADUNOVIĆ, David Beniamin LAZAR.

CFR 1907 Cluj: Ovidiu Ștefan HOBAN, Giedrius ARLAUSKIS, Ibrahima BALDÉ, Kévin BOLI, Emmanuel Juan CULIO, Ciprian Ioan DEAC, Florin Cristi VASILE, Cristian Marian MANEA, Andrei Iosif MUREŞAN, Dan Nicolae NISTOR, Ionuț Andrei PETELEU si rezervele: Mário Jorge Malico Paulino CAMORA, Tomislav DUKA, Yasin HAMED, Srdjan LUCHIN, Bryan NOUVIER, Laurențiu Daniel RUS, Urko Mateos VERA.

GOOOL! Gol marcat pentru CFR 1907 Cluj de Ibrahima BALDÉ (atacant). In minutul 03 al partidei dintre Astra Giurgiu si CFR 1907 Cluj, CFR 1907 Cluj deschide scorul: 0 - 1.
In minutul 33, cartonas galben primit de jucatorul echipei Astra Giurgiu, Anthony LE TALLEC
In minutul 41, cartonas galben primit de jucatorul echipei Astra Giurgiu, "MARQUINHOS" Carioca Marcus Vinícius Vidal Cunha
In minutul 41, cartonas galben primit de jucatorul echipei Astra Giurgiu, Alexandru Adrian DANDEA
GOOOL! Gol marcat pentru CFR 1907 Cluj de Ciprian Ioan DEAC (mijlocaș stânga). In minutul 50 al partidei dintre Astra Giurgiu si CFR 1907 Cluj, scorul devine 0 - 2.
In minutul 53, schimbare, iese atacant Anthony LE TALLEC si intra Anatole Bertrand ABANG
In minutul 69, schimbare, iese fundaș central Florin BEJAN si intra Romario Răzvan MOISE
In minutul 73, Astra Giurgiu - CFR 1907 Cluj, scorul este 1 - 2. Autogol, inscris de Cristian Marian MANEA
In minutul 75, schimbare, iese mijlocaș central Emmanuel Juan CULIO si intra Laurențiu Daniel RUS
GOOOL! Gol marcat pentru CFR 1907 Cluj de Florin Cristi VASILE (mijlocaș defensiv). In minutul 78 al partidei dintre Astra Giurgiu si CFR 1907 Cluj, scorul devine 1 - 3.
In minutul 81, schimbare, iese mijlocaș central "MARQUINHOS" Carioca Marcus Vinícius Vidal Cunha si intra Serge NYUIADZI
In minutul 83, schimbare, iese atacant Ibrahima BALDÉ si intra Urko Mateos VERA
In minutul 88, schimbare, iese mijlocaș defensiv Florin Cristi VASILE si intra Bryan NOUVIER
GOOOL! Gol marcat pentru Astra Giurgiu de Alexandru IONIŢĂ II (mijlocaș stânga). In minutul 90+1 al partidei dintre Astra Giurgiu si CFR 1907 Cluj, scorul devine 2 - 3.

Meciul s-a incheiat cu scorul 3 - 2 pentru echipa CFR 1907 Cluj.

Anatole ABANG
53’
Florin BEJAN
Romario MOISE
69’
1 - 2 73’ autogol Cristian MANEA
75’ Emmanuel CULIO
Laurențiu RUS
1 - 3 78’ Florin Cristi VASILE
MARQUINHOS
Serge NYUIADZI
81’
83’ Ibrahima BALDE
Urko Mateos VERA
88’ Florin Cristi VASILE