CFR 1907 Cluj - ACS Poli Timișoara - 09.12.2017 English version
Data disputării 09.12.2017 - 20:00
Localitatea Cluj
Arbitru Iulian Călin (Ștefănești - Ag)
Arbitri asistenţi Daniel Mitruți (Craiova), George Florin Neacșu (Câmpulung Mus)
Arbitru observator Stan Prodan (Alexandria)
Observator Constantin Stătescu (București)
Spectatori 800

Meciul din data 09.12.2017 dintre echipele CFR 1907 Cluj si ACS Poli Timișoara se disputa in localitatea Cluj pe stadionul Dr. Constantin Rădulescu. in fata a 800 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Iulian Călin (Ștefănești - Ag) impreuna cu arbitrii asistenti Daniel Mitruți (Craiova), George Florin Neacșu (Câmpulung Mus).

CFR 1907 Cluj: Giedrius ARLAUSKIS, Mário Jorge Malico Paulino CAMORA, Florin Cristi VASILE, Adrian Constantin ALEXANDRU-PĂUN, PAULO VINÍCIUS de Souza Nascimento, Billel OMRANI, Andrei Iosif MUREŞAN, Cristian Marian MANEA, Ovidiu Ștefan HOBAN, Ciprian Ioan DEAC, Emmanuel Juan CULIO si rezervele: Cosmin Andrei VÂTCĂ, Laurențiu Daniel RUS, Ionuț Andrei PETELEU, Sebastian MAILAT, Srdjan LUCHIN, Ibrahima BALDÉ, Bryan NOUVIER.

ACS Poli Timișoara: Octavian DRĂGHICI, Cosmin Marian BÂRNOI, Alexandru Teofil CIUCUR, Valentin Iulian CREȚU, Cătălin Petre DOMAN, Cristian Costel MELINTE, Cătălin George STRATON, Bogdan Adrian STRĂUȚ, Gabriel Cristian VAŞVARI, Alin Ioan ȘERONI, Andrei Viorel ARTEAN si rezervele: Cristian BOCŞAN, Marius Marian CROITORU, Vasile Marius CURILEAC, Camaldine ABRAW, Denis Grațian HARUŢ, Lucian Cosmin OPREA, Ivan ĆURJURIĆ.

In minutul 23, cartonas galben primit de jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, Ciprian Ioan DEAC
In minutul 34, cartonas galben primit de jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, Florin Cristi VASILE
In minutul 43, cartonas galben primit de jucatorul echipei ACS Poli Timișoara, Octavian DRĂGHICI
GOOOL! Gol marcat pentru CFR 1907 Cluj de PAULO VINÍCIUS de Souza Nascimento (fundaș central). In minutul 45+1 al partidei dintre CFR 1907 Cluj si ACS Poli Timișoara, CFR 1907 Cluj deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 53, cartonas galben primit de jucatorul echipei ACS Poli Timișoara, Alin Ioan ȘERONI
In minutul 55, cartonas galben primit de jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, Ovidiu Ștefan HOBAN
In minutul 64, schimbare, iese mijlocaș central Cătălin Petre DOMAN si intra Ivan ĆURJURIĆ
In minutul 76, schimbare, iese mijlocaș dreapta Cosmin Marian BÂRNOI si intra Denis Grațian HARUŢ
In minutul 77, cartonas galben primit de jucatorul echipei ACS Poli Timișoara, Denis Grațian HARUŢ
In minutul 79, schimbare, iese mijlocaș stânga Adrian Constantin ALEXANDRU-PĂUN si intra Sebastian MAILAT
In minutul 82, schimbare, iese fundaș stânga Mário Jorge Malico Paulino CAMORA si intra Ionuț Andrei PETELEU
In minutul 84, schimbare, iese mijlocaș defensiv Gabriel Cristian VAŞVARI si intra Camaldine ABRAW
In minutul 87, schimbare, iese mijlocaș central Florin Cristi VASILE si intra Laurențiu Daniel RUS
In minutul 90+3, cartonas galben primit de jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, Giedrius ARLAUSKIS
In minutul 90+3, cartonas galben primit de jucatorul echipei ACS Poli Timișoara, Andrei Viorel ARTEAN

Meciul s-a incheiat cu scorul 1 - 0 pentru echipa CFR 1907 Cluj.

Florin Cristi VASILE 34’
43’ Octavian DRĂGHICI
1 - 0 PAULO VINÍCIUS 45+1’