Concordia Chiajna vs Sepsi OSK Sfântu Gheorghe

0 - 3

Concordia Chiajna - Sepsi OSK Sfântu Gheorghe - 14.09.2018 English version
Data disputării 14.09.2018 - 18:00
Arbitri asistenţi George Florin Neacșu (Câmpulung Mus), Andrei Constantinescu (București)
Arbitru observator Aron Huzu (Sibiu)
Observator Dan Potocianu (Reșița)
Spectatori 200

Meciul din data 14.09.2018 dintre echipele Concordia Chiajna si Sepsi OSK Sfântu Gheorghe se disputa in localitatea Chiajna pe stadionul Concordia. in fata a 200 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Sebastian Colțescu (Craiova) impreuna cu arbitrii asistenti George Florin Neacșu (Câmpulung Mus), Andrei Constantinescu (București).

Concordia Chiajna: Gabriel Eugen MATEI, Andrei Ovidiu MARC, Mihai Daniel LECA, Răzvan Toni Augustin GRĂDINARU, Nicolás Martín GOROBSOV, Alexandru COSTACHE, Dan Mihai BUCȘĂ, Tha'er Fayed BAWAB, Paul Ștefan BATIN, NIVALDO Alves Freitas Santos, Andrei PREPELIȚĂ si rezervele: Nicușor FOTA, Petre Daniel IVANOVICI, Ghislain GUESSAN, Alexandru Doru GREAB, Marian CRISTESCU, Ștefan Nicolae BĂRBOIANU, Alexandru Cristian ALBU.

Sepsi OSK Sfântu Gheorghe: Ousmane Diarassouba VIERA, Stefan VELEV, Gabriel Cristian VAŞVARI, Ibrahima TANDIA, Daisuke Caumanday SATO, Bryan NOUVIER, Roland NICZULY, Igor JOVANOVIC, GABRIEL Rodrigues de Moura, István Sándor FÜLÖP, Stephan Leonard DRĂGHICI si rezervele: Ionuț URSU, Marko SIMONOVSKI, Dániel Bálint PROSSER, Yasin HAMED, FEJÉR Bela Csongor, Aleksandr KARNITSKIY.

In minutul 30, cartonas galben primit de jucatorul echipei Sepsi OSK Sfântu Gheorghe, Daisuke Caumanday SATO
In minutul 42, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Mihai Daniel LECA
In minutul 52, cartonas galben primit de jucatorul echipei Sepsi OSK Sfântu Gheorghe, Ousmane Diarassouba VIERA
In minutul 60, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Nicolás Martín GOROBSOV
In minutul 63, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Andrei Ovidiu MARC
In minutul 69, schimbare, iese mijlocaș defensiv Gabriel Cristian VAŞVARI si intra Aleksandr KARNITSKIY
GOOOL! Gol marcat pentru Sepsi OSK Sfântu Gheorghe de Ibrahima TANDIA (atacant). In minutul 76 al partidei dintre Concordia Chiajna si Sepsi OSK Sfântu Gheorghe, Sepsi OSK Sfântu Gheorghe deschide scorul: 0 - 1.
In minutul 80, schimbare, iese mijlocaș dreapta Nicolás Martín GOROBSOV si intra Marian CRISTESCU
In minutul 80, schimbare, iese mijlocaș stânga Andrei PREPELIȚĂ si intra Ghislain GUESSAN
GOOOL! Gol marcat pentru Sepsi OSK Sfântu Gheorghe de Bryan NOUVIER (mijlocaș stânga). In minutul 82 al partidei dintre Concordia Chiajna si Sepsi OSK Sfântu Gheorghe, scorul devine 0 - 2.
In minutul 83, schimbare, iese fundaș stânga Daisuke Caumanday SATO si intra Ionuț URSU
In minutul 85, schimbare, iese extremă dreapta Tha'er Fayed BAWAB si intra Petre Daniel IVANOVICI
In minutul 87, cartonas galben primit de jucatorul echipei Sepsi OSK Sfântu Gheorghe, Igor JOVANOVIC
In minutul 90, schimbare, iese mijlocaș stânga Bryan NOUVIER si intra Yasin HAMED
GOOOL! Gol marcat pentru Sepsi OSK Sfântu Gheorghe de Ibrahima TANDIA (atacant). In minutul 90+1 al partidei dintre Concordia Chiajna si Sepsi OSK Sfântu Gheorghe, scorul devine 0 - 3.

Meciul s-a incheiat cu scorul 3 - 0 pentru echipa Sepsi OSK Sfântu Gheorghe.