Astra Giurgiu vs FC Botoșani

1 - 1

Astra Giurgiu - FC Botoșani - 03.12.2018 English version
Data disputării 03.12.2018 - 20:00
Arbitri asistenţi Mircea Mihail Grigoriu (București), Andrei Constantinescu (București)
Arbitru observator Eduard Dumitrescu (Pitești)
Observator Octavian Goga (Brașov)
Spectatori 300

Meciul din data 03.12.2018 dintre echipele Astra Giurgiu si FC Botoșani se disputa in localitatea Giurgiu pe stadionul Marin Anastasovici. in fata a 300 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Sebastian Colțescu (Craiova) impreuna cu arbitrii asistenti Mircea Mihail Grigoriu (București), Andrei Constantinescu (București).

Astra Giurgiu: Florin BEJAN, Neluț Stelian ROȘU, Denis ALIBEC, Claudiu BELU-IORDACHE, Ionuţ Ciprian BICEANU, Mihai Ionuț BUTEAN, Mike CESTOR Botuli, David Beniamin LAZAR, Azdren LLULLAKU, Filip MRZLJAK, Risto RADUNOVIĆ si rezervele: Laurențiu Cosmin BUȘ, Julien Antoine BÈGUE, Radu CRIŞAN, Djiman KOUKOU, MIGUEL José Oliveira Silva SANTOS, Romario Răzvan MOISE, Valentin GHEORGHE.

FC Botoșani: George Andrei MIRON, Andrei Ioan DUMITRAȘ, Diego FABBRINI, Lóránd Levente FÜLÖP, Cătălin Gheorghiță GOLOFCA, Hervin ONGENDA, Eduard PAP, Enriko PAPA, Andrei Alexandru PATACHE, Mihaiță Alexandru ROMAN, Andrei Andonie BURCĂ si rezervele: Andrei CHINDRIȘ, Sebastian Gabriel CHITOȘCĂ, Alexandru CORBAN, Martin FRAISL, Aristidis SOILEDIS, Nikola TRUJIĆ, Marian TÂRȘĂ.

In minutul 50, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Botoșani, Lóránd Levente FÜLÖP
GOOOL! Gol marcat pentru FC Botoșani de Andrei Andonie BURCĂ (fundaș central). In minutul 55 al partidei dintre Astra Giurgiu si FC Botoșani, FC Botoșani deschide scorul: 0 - 1.
In minutul 56, schimbare, iese mijlocaș central Ionuţ Ciprian BICEANU si intra Romario Răzvan MOISE
In minutul 60, schimbare, iese atacant Azdren LLULLAKU si intra Laurențiu Cosmin BUȘ
In minutul 61, cartonas galben primit de jucatorul echipei Astra Giurgiu, Florin BEJAN
In minutul 71, cartonas galben primit de jucatorul echipei Astra Giurgiu, Claudiu BELU-IORDACHE
GOOOL! Gol marcat pentru Astra Giurgiu de Claudiu BELU-IORDACHE (fundaș dreapta). In minutul 74 al partidei dintre Astra Giurgiu si FC Botoșani, Astra Giurgiu reuseste egalarea, scorul devine 1 - 1.
In minutul 75, cartonas galben primit de jucatorul echipei Astra Giurgiu, Laurențiu Cosmin BUȘ
In minutul 79, cartonas galben primit de jucatorul echipei Astra Giurgiu, Mike CESTOR Botuli
In minutul 80, schimbare, iese extremă stânga Mihai Ionuț BUTEAN si intra Valentin GHEORGHE
In minutul 82, schimbare, iese mijlocaș defensiv Lóránd Levente FÜLÖP si intra Marian TÂRȘĂ
In minutul 84, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Botoșani, Hervin ONGENDA
In minutul 85, schimbare, iese mijlocaș dreapta Cătălin Gheorghiță GOLOFCA si intra Sebastian Gabriel CHITOȘCĂ
In minutul 88, cartonas galben primit de jucatorul echipei Astra Giurgiu, Filip MRZLJAK
In minutul 90+1, schimbare, iese atacant Mihaiță Alexandru ROMAN si intra Andrei CHINDRIȘ

ROMAN II
50’ Lóránd FÜLÖP
0 - 1 55’ Andrei BURCĂ
Ionuţ BICEANU
Romario MOISE
56’
Azdren LLULLAKU
Laurențiu BUȘ
60’
Valentin V. GHEORGHE
80’
82’ Lóránd FÜLÖP
marian_tarsa TÂRȘĂ
84’ Hervin ONGENDA
85’ Cătălin GOLOFCA
Sebastian CHITOȘCĂ
Filip MRZLJAK 88’
90+1’ Mihăiță ROMAN II