Arbitru Andrei Florin Chivulete (București)
Arbitri asistenţi Daniel Mitruți (Craiova), Adrian Popescu (Craiova)
Arbitru observator Zoltan Szekely (Baia Mare)
Observator Dan Potocianu (Reșița)
Spectatori 500

Meciul din data 22.12.2018 dintre echipele FC Hermannstadt si Viitorul Constanța se disputa in localitatea Cluj pe stadionul Dr. Constantin Rădulescu. in fata a 500 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Andrei Florin Chivulete (București) impreuna cu arbitrii asistenti Daniel Mitruți (Craiova), Adrian Popescu (Craiova).

FC Hermannstadt: Alexandru Adrian DANDEA, Petrișor Ionuț PETRESCU, Pedro MOREIRA, Nemanja MIJUSKOVIC, Lucian Mihai DUMITRIU, Cătălin Vasile CĂBUZ, Vives Gabriel COMPANY, Ștefan Miluță BLĂNARU, Juvhel Hama TSOUMOU, Daniel Vasile TĂTAR, Ionuț STOICA si rezervele: Bogdan Gheorghe RUSU, Claudiu PAMFILE, Toma NIGA, Andrei Mihai HERGHELIGIU, Ilja ANTONOV, Florin Dorin ACSINTE.

Viitorul Constanța: Ionuț Daniel VÂNĂ, Sebastian MLADEN, Lyes Hafid HOURI, Ianis HAGI, Virgil Eugen GHIȚĂ, Bradley DE NOOIJER, Denis DRĂGUȘ, Valentin Alexandru COJOCARU, Tudor Cristian BĂLUȚĂ, Andrei Viorel ARTEAN, Radu Ștefăniță BOBOC si rezervele: Srdjan LUCHIN, Alexandru MĂŢAN, Mihai VODUŢ, Andrei Virgil CIOBANU, Alexandru BUZBUCHI, Vlad Alexandru ACHIM, Carlo CASAP.

GOOOL! Gol marcat pentru FC Hermannstadt de Lucian Mihai DUMITRIU (mijlocaș stânga). In minutul 12 al partidei dintre FC Hermannstadt si Viitorul Constanța, FC Hermannstadt deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 35, cartonas galben primit de jucatorul echipei Viitorul Constanța, Andrei Virgil CIOBANU
In minutul 35, schimbare, iese fundaș stânga Bradley DE NOOIJER si intra Andrei Virgil CIOBANU
In minutul 46, schimbare, iese extremă stânga Lyes Hafid HOURI si intra Alexandru MĂŢAN
In minutul 57, schimbare, iese mijlocaș dreapta Andrei Viorel ARTEAN si intra Vlad Alexandru ACHIM
In minutul 60, schimbare, iese atacant Ștefan Miluță BLĂNARU si intra Bogdan Gheorghe RUSU
In minutul 75, schimbare, iese mijlocaș central Petrișor Ionuț PETRESCU si intra Ilja ANTONOV
In minutul 86, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Hermannstadt, Bogdan Gheorghe RUSU
In minutul 90+1, schimbare, iese mijlocaș central Pedro MOREIRA si intra Florin Dorin ACSINTE
In minutul 90+2, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Hermannstadt, Cătălin Vasile CĂBUZ
In minutul 90+4, cartonas galben primit de jucatorul echipei Viitorul Constanța, Denis DRĂGUȘ

Meciul s-a incheiat cu scorul 1 - 0 pentru echipa FC Hermannstadt.

1 - 0 Lucian DUMITRIU 12’
35’ Andrei CIOBANU
35’ Bradley DE NOOIJER