1 - 2

Concordia Chiajna - FC Voluntari - 31.03.2019 English version
Data disputării 31.03.2019 - 15:00
Arbitru George Rădulescu (București)
Arbitri asistenţi Dragoș Mihai Iliescu (Craiova), Marius Cristian Marchidanu (Brăila)
Arbitru observator Aron Huzu (Sibiu)
Observator Mihai Stancu (București)

Meciul din data 31.03.2019 dintre echipele Concordia Chiajna si FC Voluntari se disputa in localitatea Chiajna pe stadionul Concordia. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru George Rădulescu (București) impreuna cu arbitrii asistenti Dragoș Mihai Iliescu (Craiova), Marius Cristian Marchidanu (Brăila).

Concordia Chiajna: Victor Teodor RÂMNICEANU, Tha'er Fayed BAWAB, Andrei RADU, Milan KOCIĆ, Joao MEIRA, Andrei Ovidiu MARC, Petre Daniel IVANOVICI, Nicolás Martín GOROBSOV, Liassine CADAMURO Bentaïba, Ștefan Nicolae BĂRBOIANU, Jules ILOKI si rezervele: Marius Silviu ALEXE, Adrian ROPOTAN, Georgios KOUTROUBIS, Ghislain GUESSAN, Răzvan Toni Augustin GRĂDINARU, Nicușor FOTA, Alessandro CAPARCO.

FC Voluntari: Richard GADZE, Ion GHEORGHE, Robert George HODOROGEA, Aissa Bilal LAÏDOUNI, Ricardo José Veiga Varzim Miranda RICARDINHO, Alexandru Ilie RĂUŢĂ, Franco SIGNORELLI, Alexandru TUDORIE, Alexandru Nicolae VLAD, Cosmin Andrei VÂTCĂ, Igor ARMAŞ si rezervele: Bozhidar Konstantinov MITREV, Ionuț BALAUR, Adrian Ionuț BĂLAN, Mihai Cristian CĂPĂȚÂNĂ, Gabriel Mihai DEAC, Adelin Shiva PÂRCĂLABU, Adriano RUSSO.

In minutul 03, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Ștefan Nicolae BĂRBOIANU
In minutul 12, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Petre Daniel IVANOVICI
In minutul 20, schimbare, iese mijlocaș dreapta Jules ILOKI si intra Ghislain GUESSAN
GOOOL! Gol marcat pentru FC Voluntari de Ricardo José Veiga Varzim Miranda RICARDINHO (fundaș dreapta). In minutul 29 al partidei dintre Concordia Chiajna si FC Voluntari, FC Voluntari deschide scorul: 0 - 1.
In minutul 31, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Nicolás Martín GOROBSOV
In minutul 46, schimbare, iese fundaș central Robert George HODOROGEA si intra Ionuț BALAUR
In minutul 46, schimbare, iese fundaș dreapta Ștefan Nicolae BĂRBOIANU si intra Adrian ROPOTAN
In minutul 55, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Andrei Ovidiu MARC
In minutul 57, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Voluntari, Ionuț BALAUR
In minutul 59, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Adrian ROPOTAN
In minutul 70, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Voluntari, Alexandru Ilie RĂUŢĂ
In minutul 73, schimbare, iese mijlocaș stânga Richard GADZE si intra Gabriel Mihai DEAC
In minutul 73, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Ghislain GUESSAN
GOOOL! Gol marcat pentru FC Voluntari de Gabriel Mihai DEAC (rezervă). In minutul 76 al partidei dintre Concordia Chiajna si FC Voluntari, scorul devine 0 - 2.
GOOOL! Gol marcat pentru Concordia Chiajna de Milan KOCIĆ (atacant). In minutul 77 al partidei dintre Concordia Chiajna si FC Voluntari, scorul devine 1 - 2.
In minutul 78, schimbare, iese fundaș central Joao MEIRA si intra Răzvan Toni Augustin GRĂDINARU
In minutul 79, schimbare, iese mijlocaș defensiv Alexandru Ilie RĂUŢĂ si intra Mihai Cristian CĂPĂȚÂNĂ
In minutul 90+4, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Milan KOCIĆ

Meciul s-a incheiat cu scorul 2 - 1 pentru echipa FC Voluntari.

Ghislain GUESSAN
20’
0 - 1 29’ RICARDINHO
Nicolás GOROBSOV 31’
46’ Robert HODOROGEA