4 - 1

Concordia Chiajna - CSM Politehnica Iași - 26.05.2019 English version
Data disputării 26.05.2019 - 21:00
Arbitru Lucian Rusandu (Sf Gheorghe)
Arbitri asistenţi Imre Laszlo Bucsi (Sf Gheorghe), Gabriel Sabin Stroe (Pitești)
Arbitru observator Adrian Vidan (București)
Observator Iulius Nemțeanu (Ghermănești)
Spectatori 50

Meciul din data 26.05.2019 dintre echipele Concordia Chiajna si FC Politehnica Iași se disputa in localitatea Chiajna pe stadionul Concordia. in fata a 50 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Lucian Rusandu (Sf Gheorghe) impreuna cu arbitrii asistenti Imre Laszlo Bucsi (Sf Gheorghe), Gabriel Sabin Stroe (Pitești).

Concordia Chiajna: Andrei Ovidiu MARC, Petre Daniel IVANOVICI, Jules ILOKI, Răzvan Toni Augustin GRĂDINARU, Nicolás Martín GOROBSOV, Nicușor FOTA, Tha'er Fayed BAWAB, Joao MEIRA, Adrian ROPOTAN, Victor Teodor RÂMNICEANU, NIVALDO Alves Freitas Santos si rezervele: Alessandro CAPARCO, Ghislain GUESSAN, Marian CRISTESCU, Ștefan Nicolae BĂRBOIANU, Alexandru STĂNICĂ, Andrei RADU.

FC Politehnica Iași: Denis RUSU, Moussa SANOH, Alexandru Florian ZAHARIA, Boris GARRÓS Torrent, Ionuţ Constantin PANŢÂRU, Patrick Mihai PETRE, Florin GARDOȘ, Marius CHELARU, Ionuț Adrian CIOINAC, João Tiago ALMEIDA TEIXEIRA, Gabriel BOSOI si rezervele: Mario Rafaelo PIPOȘ, Kamer QAKA, Laurențiu Daniel RUS, Lewis ENOH, Luís Carlos Almada Soares PLATINI, Adriàn GALLEGO Arias.

In minutul 06, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Andrei Ovidiu MARC
GOOOL! Gol marcat pentru Concordia Chiajna de Tha'er Fayed BAWAB (atacant). In minutul 11 al partidei dintre Concordia Chiajna si FC Politehnica Iași, Concordia Chiajna deschide scorul: 1 - 0.
GOOOL! Gol marcat pentru Concordia Chiajna de NIVALDO Alves Freitas Santos (mijlocaș dreapta). In minutul 29 al partidei dintre Concordia Chiajna si FC Politehnica Iași, scorul devine 2 - 0.
In minutul 32, schimbare, iese fundaș central Marius CHELARU si intra Kamer QAKA
In minutul 33, schimbare, iese mijlocaș dreapta Patrick Mihai PETRE si intra Luís Carlos Almada Soares PLATINI
In minutul 46, schimbare, iese portar Victor Teodor RÂMNICEANU si intra Alessandro CAPARCO
In minutul 51, schimbare, iese atacant Jules ILOKI si intra Ștefan Nicolae BĂRBOIANU
In minutul 56, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Joao MEIRA
In minutul 57, Concordia Chiajna - FC Politehnica Iași, scor 2 - 1, gol din penalty transformat pentru FC Politehnica Iași de João Tiago ALMEIDA TEIXEIRA
In minutul 67, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Adrian ROPOTAN
In minutul 71, Concordia Chiajna - FC Politehnica Iași, scor 3 - 1, gol din penalty transformat pentru Concordia Chiajna de Tha'er Fayed BAWAB
In minutul 77, schimbare, iese fundaș dreapta Gabriel BOSOI si intra Laurențiu Daniel RUS
GOOOL! Gol marcat pentru Concordia Chiajna de Nicolás Martín GOROBSOV (mijlocaș central). In minutul 86 al partidei dintre Concordia Chiajna si FC Politehnica Iași, scorul devine 4 - 1.
In minutul 89, schimbare, iese mijlocaș stânga Petre Daniel IVANOVICI si intra Andrei Răzvan PALIU

Meciul s-a incheiat cu scorul 4 - 1 pentru echipa Concordia Chiajna.