Arbitri asistenţi Daniel Mitruți (Craiova), Marius Badea (Rm Vâlcea)
Arbitru observator Vasile Bratu (Slobozia)
Observator Adrian Ionescu (București)
Spectatori 1100

Meciul din data 21.09.2019 dintre echipele FC Voluntari si se disputa in localitatea Voluntari pe stadionul Anghel Iordănescu. in fata a 1100 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru George Cătălin Găman (Craiova) impreuna cu arbitrii asistenti Daniel Mitruți (Craiova), Marius Badea (Rm Vâlcea).

FC Voluntari: Nicolás Martín GOROBSOV, Alexandru Nicolae VLAD, Cătălin Ştefan ŢÂRĂ, Constantin NICA, Alexandru MĂŢAN, Aissa Bilal LAÏDOUNI, Ion GHEORGHE, Avtandil EBRALIDZE, Ionuț BALAUR, Igor ARMAŞ, Victor Teodor RÂMNICEANU si rezervele: Mircea Valentin LEASĂ, Bozhidar Konstantinov MITREV, Milan KOCIĆ, Mihai Cristian CĂPĂȚÂNĂ, Cristian Ionuț COSTIN, Daniel BENZAR, Cosmin Florin ACHIM.

: Octavian Gabriel VÂLCEANU, Adrian Gheorghe ŞUT, Jakub VOJTUŠ, Andrei RĂUȚĂ, Robert ION, Mihai DOBRESCU, Jean Alexandre DERETTI, Okan CHATZITERZOGLOU, Eugeniu CEBOTARU, Alexandru BUZIUC, Florin Vasile ACHIM si rezervele: MIGUEL José Oliveira Silva SANTOS, Paul Ovidiu PÂRVULESCU, Alexandru Ionuț POPESCU, Philippe NSIAH, Cristian Cosmin DUMITRU, Bogdan Florin BARBU.

In minutul 04, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Voluntari, Igor ARMAŞ
In minutul 20, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Voluntari, Alexandru MĂŢAN
GOOOL! Gol marcat pentru de Jean Alexandre DERETTI (mijlocaș dreapta). In minutul 33 al partidei dintre FC Voluntari si , deschide scorul: 0 - 1.
In minutul 44, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Voluntari, Aissa Bilal LAÏDOUNI
In minutul 46, schimbare, iese fundaș dreapta Constantin NICA si intra Mihai Cristian CĂPĂȚÂNĂ
In minutul 48, cartonas galben primit de jucatorul echipei , Adrian Gheorghe ŞUT
GOOOL! Gol marcat pentru de Mihai DOBRESCU (fundaș stânga). In minutul 50 al partidei dintre FC Voluntari si , scorul devine 0 - 2.
In minutul 53, cartonas galben primit de jucatorul echipei , Andrei RĂUȚĂ
In minutul 56, cartonas galben primit de jucatorul echipei , Jean Alexandre DERETTI
In minutul 59, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Voluntari, Ionuț BALAUR
In minutul 65, schimbare, iese mijlocaș central Nicolás Martín GOROBSOV si intra Daniel BENZAR
In minutul 67, schimbare, iese mijlocaș dreapta Jean Alexandre DERETTI si intra Cristian Cosmin DUMITRU
In minutul 76, schimbare, iese mijlocaș stânga Robert ION si intra Bogdan Florin BARBU
GOOOL! Gol marcat pentru FC Voluntari de Cătălin Ştefan ŢÂRĂ (atacant). In minutul 77 al partidei dintre FC Voluntari si , scorul devine 1 - 2.
In minutul 84, schimbare, iese fundaș central Igor ARMAŞ si intra Cosmin Florin ACHIM
In minutul 84, schimbare, iese atacant Alexandru BUZIUC si intra Paul Ovidiu PÂRVULESCU
In minutul 90, cartonas galben primit de jucatorul echipei , Octavian Gabriel VÂLCEANU
In minutul 90+3, jucatorul echipei FC Voluntari, Aissa Bilal LAÏDOUNI a primit al doilea cartonas galben si este eliminat de pe teren. FC Voluntari ramane din minutul 90+3 in 10 jucatori.

Meciul s-a incheiat cu scorul 2 - 1 pentru echipa .

Mihai CĂPĂȚÂNĂ
46’
48’ Adrian ŞUT
0 - 2 50’ Mihai DOBRESCU
53’ Andrei RĂUȚĂ
56’ Jean DERETTI
Ionuț BALAUR 59’
Nicolás GOROBSOV
Daniel BENZAR
65’
67’ Jean DERETTI
Cristian DUMITRU
76’ Robert Robert
Bogdan BARBU
1 - 2 Cătălin ŢÂRĂ 77’
Igor ARMAŞ
Cosmin ACHIM
84’
84’ Alexandru BUZIUC
Paul PÂRVULESCU
90’ Octavian VÂLCEANU