Data disputării 27.10.2019 - 20:30
Stadion Dinamo
Localitatea București
Arbitru Radu Petrescu (București)
Arbitri asistenţi Mircea Mihail Grigoriu (București), Valentin Avram (București)
Arbitru observator Irina Mîrț (București)
Observator Imilian Șerbănică (Bragadiru)
Spectatori 3601

Meciul din data 27.10.2019 dintre echipele Dinamo București si FC Viitorul se disputa in localitatea București pe stadionul Dinamo. in fata a 3601 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Radu Petrescu (București) impreuna cu arbitrii asistenti Mircea Mihail Grigoriu (București), Valentin Avram (București).

Dinamo București: Ante PULJIĆ, Mihai Cristian POPESCU, Riccardo PISCITELLI, Slavko PEROVIĆ, Dan Nicolae NISTOR, Filip MRZLJAK, Robert Marian MOLDOVEANU, Ioan Constantin FILIP, Laurențiu Nicolae CORBU, Denis CIOBOTARIU, Deian Cristian SORESCU si rezervele: Ricardo Florin GRIGORE, Daniel Iliuță POPA, Linas KLIMAVIČIUS, GABRIEL Rodrigues de Moura, Armindo Rodrigues Mendes Furtado, Cătălin George STRATON, Alexandru Ilie RĂUŢĂ.

FC Viitorul: Gabriel Cristian IANCU, Sebastian MLADEN, Bogdan Ionuț ŢÂRU, Bradley DE NOOIJER, Lyes Hafid HOURI, Cosmin Gabriel MATEI, George Dănuț GANEA, Cătălin Vasile CĂBUZ, Andrei Viorel ARTEAN, Radu Ștefăniță BOBOC, Vlad Alexandru ACHIM si rezervele: Louis MUNTEANU, Alexi Paul PITU, Paul Alexandru IACOB, Steliano FILIP, Marco DULCA, Valentin Alexandru COJOCARU, Andrei Virgil CIOBANU.

In minutul 05, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Viitorul, Andrei Viorel ARTEAN
GOOOL! Gol marcat pentru Dinamo București de Slavko PEROVIĆ (atacant). In minutul 29 al partidei dintre Dinamo București si FC Viitorul, Dinamo București deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 29, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Viitorul, Cătălin Vasile CĂBUZ
GOOOL! Gol marcat pentru Dinamo București de Deian Cristian SORESCU (mijlocaș dreapta). In minutul 31 al partidei dintre Dinamo București si FC Viitorul, scorul devine 2 - 0.
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș central Andrei Viorel ARTEAN si intra Andrei Virgil CIOBANU
In minutul 58, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Viitorul, Cosmin Gabriel MATEI
GOOOL! Gol marcat pentru Dinamo București de Ioan Constantin FILIP (mijlocaș defensiv). In minutul 61 al partidei dintre Dinamo București si FC Viitorul, scorul devine 3 - 0.
In minutul 62, schimbare, iese mijlocaș stânga Cosmin Gabriel MATEI si intra Louis MUNTEANU
In minutul 71, schimbare, iese mijlocaș defensiv Filip MRZLJAK si intra Alexandru Ilie RĂUŢĂ
In minutul 75, schimbare, iese atacant George Dănuț GANEA si intra Alexi Paul PITU
GOOOL! Gol marcat pentru FC Viitorul de Gabriel Cristian IANCU (extremă dreapta). In minutul 76 al partidei dintre Dinamo București si FC Viitorul, scorul devine 3 - 1.
GOOOL! Gol marcat pentru FC Viitorul de Radu Ștefăniță BOBOC (fundaș dreapta). In minutul 79 al partidei dintre Dinamo București si FC Viitorul, scorul devine 3 - 2.
In minutul 84, schimbare, iese atacant Slavko PEROVIĆ si intra Daniel Iliuță POPA
In minutul 84, schimbare, iese mijlocaș stânga Robert Marian MOLDOVEANU si intra Armindo Rodrigues Mendes Furtado
In minutul 90+5, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, Ante PULJIĆ
In minutul 90+5, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, Deian Cristian SORESCU

Meciul s-a incheiat cu scorul 3 - 2 pentru echipa Dinamo București.